


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441875×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6763) Clea (21.04.2012 17:35)
jůůůů poloúpíře
ty já mám ráda
gratuluju a ať je hodný, zdravý a pije krev jen málo
6761) Bosorka (21.04.2012 16:56)
áááááááááááááááááááááááááááááááááá Gratulace veliká!
PS: A není to vlček?
6760) DenyFish (21.04.2012 16:50)
Všem se na vědomost dává, že jedno z očekáváných poloupířat je na světě. Jmenuje se Jeníček, vážil 2,81 kg a dnes je mu přesně týden!
6759) Clea (21.04.2012 14:38)
bílý mám taky ráda...maté jsem měla nějaký kokosový a ještě jedno s nějakou kytkou, už si nepamatuju přesně o co šlo...ale ani jedno mi nechutnalo...
zato zelený čaj Zelený šnek, to je paráda
6758) Twilly (21.04.2012 13:16)
kafe si nedám a jíst BUDU... ale čaj mám ráda, jenom nemusím zelený. Miluju bílý
6754) Lipi4 (21.04.2012 12:58)
Twily, já právě naopak.. většinou mi to stačí a nemusím ani celý den jíst
Bos, je to zdravější než kafe
6752) Twilly (21.04.2012 12:52)
po zeleném čaji trpím vlčím hladem - smečka oproti mě šuvix - nezkouším!
6750) Lipi4 (21.04.2012 12:40)
Já jsem shopná ho vypít klidně 3 litry
... ale pak mi stačí jen tři hodiny spánku
..... zkusila jsi lemon maté?? (maté s citrónovou trávou)
6749) Clea (21.04.2012 12:38)
Lipi, maté mi nechutná, ale zelenýho čaje vypiju tak 1 litr za den
Závislák jsem na něm už pár let
Dřív jsem spala tak o hodinu dýl, takže to pomohlo, ale víc ho už pít raději nebudu
6748) Lipi4 (21.04.2012 12:33)
Clea, poradím Ti jeden trik... pij hodně zeleného čaje, maté a podobné čaje/nečaje a vydržíš dýl a bude Ti stačit míň spánku
... upozoňuji, že se to stane vysoce návykové
6747) Clea (21.04.2012 12:29)
To já jsem zvyklá na těch 8 hodin
A protože mi teďka dělaj tu koupelnu a musim kvůli nim vstávat dřív, tak na druhý straně chodim i dřív spát
nebo bych spíš asi měla říct, že dřív odpadnu
6765) ambra (21.04.2012 17:48)
Takže chlapec krev a mlíko?
DenyFish, veliká gratulace
.