Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 ... 1936   »

ambra

6765)  ambra (21.04.2012 17:48)

Takže chlapec krev a mlíko? DenyFish, veliká gratulace .

DenyFish

6764)  DenyFish (21.04.2012 17:41)

Bosorko, já byla vždycky spíš na ty upíry, no...

Clea

6763)  Clea (21.04.2012 17:35)

jůůůů poloúpíře ty já mám ráda gratuluju a ať je hodný, zdravý a pije krev jen málo

leelee

6762)  leelee (21.04.2012 17:23)

Jů novej závislák sice v plínkách, ale co.?

Bosorka

6761)  Bosorka (21.04.2012 16:56)

áááááááááááááááááááááááááááááááááá Gratulace veliká!
PS: A není to vlček? ;)

DenyFish

6760)  DenyFish (21.04.2012 16:50)

Všem se na vědomost dává, že jedno z očekáváných poloupířat je na světě. Jmenuje se Jeníček, vážil 2,81 kg a dnes je mu přesně týden!

Clea

6759)  Clea (21.04.2012 14:38)

bílý mám taky ráda...maté jsem měla nějaký kokosový a ještě jedno s nějakou kytkou, už si nepamatuju přesně o co šlo...ale ani jedno mi nechutnalo...
zato zelený čaj Zelený šnek, to je paráda

Twilly

6758)  Twilly (21.04.2012 13:16)

kafe si nedám a jíst BUDU... ale čaj mám ráda, jenom nemusím zelený. Miluju bílý :D

Lipi4

6757)  Lipi4 (21.04.2012 13:14)

viď

SarkaS

6756)  SarkaS (21.04.2012 13:10)

Sestři, moc pěkná ikonka :D

Bosorka

6755)  Bosorka (21.04.2012 13:03)

Jéééé, tak to musím zkusit!

Lipi4

6754)  Lipi4 (21.04.2012 12:58)

Twily, já právě naopak.. většinou mi to stačí a nemusím ani celý den jíst

Bos, je to zdravější než kafe

Bosorka

6753)  Bosorka (21.04.2012 12:56)

Budu ho muset zkusit, když už nekojím

Twilly

6752)  Twilly (21.04.2012 12:52)

po zeleném čaji trpím vlčím hladem - smečka oproti mě šuvix - nezkouším!

Bosorka

6751)  Bosorka (21.04.2012 12:48)

jéééééé Lipi :D miluju ten díl, kdy si dám Maggi tu kakaovou zmrzku ;)

Lipi4

6750)  Lipi4 (21.04.2012 12:40)

Já jsem shopná ho vypít klidně 3 litry ... ale pak mi stačí jen tři hodiny spánku ..... zkusila jsi lemon maté?? (maté s citrónovou trávou)

Clea

6749)  Clea (21.04.2012 12:38)

Lipi, maté mi nechutná, ale zelenýho čaje vypiju tak 1 litr za den ;) Závislák jsem na něm už pár let Dřív jsem spala tak o hodinu dýl, takže to pomohlo, ale víc ho už pít raději nebudu

Lipi4

6748)  Lipi4 (21.04.2012 12:33)

Clea, poradím Ti jeden trik... pij hodně zeleného čaje, maté a podobné čaje/nečaje a vydržíš dýl a bude Ti stačit míň spánku ... upozoňuji, že se to stane vysoce návykové

Clea

6747)  Clea (21.04.2012 12:29)

To já jsem zvyklá na těch 8 hodin A protože mi teďka dělaj tu koupelnu a musim kvůli nim vstávat dřív, tak na druhý straně chodim i dřív spát nebo bych spíš asi měla říct, že dřív odpadnu

Lipi4

6746)  Lipi4 (21.04.2012 12:23)

Děkuji , ale já ho nevidím

«   1 ... 1594 1595 1596 1597 1598 1599 1600 1601 1602 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella