Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 ... 1936   »

Silvaren

6845)  Silvaren (23.04.2012 09:07)

Na mě se šmudlata taky domluvili, vstávali jsme v pět Asi nějaký erupce :)

ireen

6844)  ireen (23.04.2012 09:03)

Očko je rozloupnutý už od 5.40! Všechny hlučný hračky (i dětský) by se měli zakázat, zvlášť někdy!!!!;) ;) ;)

leelee

6843)  leelee (23.04.2012 08:35)

štěňata by měli mít zakázaný pískací hračky

jinak dobré ráno:D

Clea

6842)  Clea (23.04.2012 08:17)

koukám, že jsem zase poslední co to neví
Bos, tak to už zní dobře nemůžu se dočkat, až mi budou dělat podlahu

Bosorka

6841)  Bosorka (23.04.2012 08:09)

JJ, kropit se musí :-D
Cleo - vymalováno jest, ale ten druhý nátěr zelené tam prostě dát musím nechce se mi, ale musím
Dneska bude přilepeno lino a olištováno

Twilly

6840)  Twilly (23.04.2012 08:06)

Musí, aby nepopraskal :D

Clea

6839)  Clea (23.04.2012 07:57)

Měla jsem dneska slíbeno, že mě nechaj vyspat...těšila jsem se, že budu vstávat tak v 9 a oni mi v PŮL OSMÝ bušej na dveře, že musej pokropit podlahu...kdo má sakra vědět, že to neni blbej vtip a beton se musí kropit??
Bos, jak si na tom ty? už máš vymalováno?

Lipi4

6838)  Lipi4 (23.04.2012 07:49)

Kyselý?? To je jen očko, které se rozlouplo po spánku....

ireen

6837)  ireen (23.04.2012 07:40)

Dobré ránko vespolek! Tvořivý den přeju!

Bosorka

6836)  Bosorka (23.04.2012 07:32)

Co ten kyselý obličejíček, Lipoušku?

Lipi4

6835)  Lipi4 (23.04.2012 07:21)

Dobré ránko

Bosorka

6834)  Bosorka (23.04.2012 07:13)

Vstávat a psát!

LadySadness

6833)  LadySadness (22.04.2012 21:15)

blahoželám, bybička, k malému Jeníčkovi a Jeníčkovi blahoželám k mamine a len tak bokom aj tatinovi, kiež je to pokojné, spokojné a zdravé dieťatko, ktoré vám bude robiť samú radosť

Clea

6832)  Clea (22.04.2012 21:00)

azijský mám ráda asi se postupně kouknu na obojí trailery se mi líběj na oba filmy díky ;)

6831)   (22.04.2012 20:53)

DennyFish hodně radosti s miminkem a tobě pohodu a zdraví :) :) :)

6830)   (22.04.2012 20:50)

Klan je dobrý - snový a lítací
Hrdina je super - ale moc smutný

Silvaren

6829)  Silvaren (22.04.2012 20:49)

DennyFish, obrovská gratulace! Ať vám Jeníček dělá jen radost.

Twilly

6828)  Twilly (22.04.2012 20:39)

Cleo, já to taky viděla, je tam krásná hudba, ale je to typicky azijské. Nic nedává smysl a je to mírně řečeno halucinogénní, pŘesto, koukat se na to dá

ireen

6827)  ireen (22.04.2012 20:07)

Bosorko, Ty hade, voní to až sem!

Clea

6826)  Clea (22.04.2012 20:03)

já se právě rozhoduju v jaký společnosti strávím večer ;) Hrdina, mrknu o co jde, díky za tip ;)

«   1 ... 1590 1591 1592 1593 1594 1595 1596 1597 1598 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still