


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441893×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6844) ireen (23.04.2012 09:03)
Očko je rozloupnutý už od 5.40! Všechny hlučný hračky (i dětský) by se měli zakázat, zvlášť někdy!!!!
6842) Clea (23.04.2012 08:17)
koukám, že jsem zase poslední co to neví
Bos, tak to už zní dobře
nemůžu se dočkat, až mi budou dělat podlahu
6841) Bosorka (23.04.2012 08:09)
JJ, kropit se musí ![]()
Cleo - vymalováno jest, ale ten druhý nátěr zelené tam prostě dát musím
nechce se mi, ale musím
Dneska bude přilepeno lino a olištováno
6839) Clea (23.04.2012 07:57)
Měla jsem dneska slíbeno, že mě nechaj vyspat...těšila jsem se, že budu vstávat tak v 9 a oni mi v PŮL OSMÝ bušej na dveře, že musej pokropit podlahu...kdo má sakra vědět, že to neni blbej vtip a beton se musí kropit??
Bos, jak si na tom ty? už máš vymalováno?
6833) LadySadness (22.04.2012 21:15)
blahoželám, bybička, k malému Jeníčkovi a Jeníčkovi blahoželám k mamine a len tak bokom aj tatinovi, kiež je to pokojné, spokojné a zdravé dieťatko, ktoré vám bude robiť samú radosť
6832) Clea (22.04.2012 21:00)
azijský mám ráda
asi se postupně kouknu na obojí
trailery se mi líběj na oba filmy
díky
6828) Twilly (22.04.2012 20:39)
Cleo, já to taky viděla, je tam krásná hudba, ale je to typicky azijské. Nic nedává smysl a je to mírně řečeno halucinogénní, pŘesto, koukat se na to dá
6826) Clea (22.04.2012 20:03)
já se právě rozhoduju v jaký společnosti strávím večer
Hrdina, mrknu o co jde, díky za tip
6845) Silvaren (23.04.2012 09:07)
Na mě se šmudlata taky domluvili, vstávali jsme v pět
Asi nějaký erupce