Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 ... 1936   »

leelee

6925)  leelee (23.04.2012 20:18)

truhláře?...
no je to sice původně zámečník...

Lipi4

6924)  Lipi4 (23.04.2012 20:11)

Holky, tyhle čachry tu přece už jednou byly ... když jsem nebízela své bratry

LadySadness

6923)  LadySadness (23.04.2012 20:05)

pomóc, vraj má prísť prdčasné leto a začne už budúci týždeň, ááááá

Clea

6922)  Clea (23.04.2012 19:59)

šikovnýma rukama
elektrikáře nepotřebuju tak když potkáš toho truhlářskýho všeuměla, tak ho pošli rovnou za mnou - ale jen jestli bude vypadat k světu, jinak nevim nevim

6921)   (23.04.2012 19:59)

jojo - výměnný obchod , já to říkám pořád,že prvobytně pospolná měla svoje kouzlo
peníze jen kazí dobrou práci

ireen

6920)  ireen (23.04.2012 19:56)

Tohle vypadá trochu jako obchod s bílým masem! Nebo šikovnýma rokama ...výměnný!

Lipi4

6919)  Lipi4 (23.04.2012 19:49)

Jasně, že půjčím , ale to nejdřív budu muset pustit toho svýho elektrikáře, kterýho jsem ulovila tady na fórku

Clea

6918)  Clea (23.04.2012 19:48)

já ho potřebuju na dveře a futra - mam v bytě takový starý, krásný, dřevěný futra a chtěla bych je zrekonstruovat slíbim ti, že ti toho svýho půjčim (když takovýho najdu dřív jak ty), pod podmínkou, že když ho potkáš dřív ty, tak mi ho pak půjčíš ty

Lipi4

6917)  Lipi4 (23.04.2012 19:39)

No to jsi mi připoměla, že potřebujem truhláře/restaurátora/čalouníka na židle

Takhle to většinou neprobíhalo :D ... co vím ... nejdřív se musí s kamarádit s maminkou :D

Clea

6916)  Clea (23.04.2012 19:37)

jj, nenápadnost je základ
Zlato, miluju tě hrozně moc a ani nepotřebuju jet na dovolenou k moři...mě stačí, když pojedeme k našim, na baráček...a mamka říkala, že se jí zase rozbil kohoutek
no, instalatéra už nepotřebuju...ani zedníka...asi by se mi nejvíc hodil truhlář

Lipi4

6915)  Lipi4 (23.04.2012 19:35)

vždyť to naše pohlaví ani jinak neumí :D :D :D :D :D :D :D :D

6914)   (23.04.2012 19:33)

hlavně nenápadně

Lipi4

6913)  Lipi4 (23.04.2012 19:32)

Žádná rodiná tradice... jen nám maina vtloukla do hlavy, ať si najdem někoho koho bude moci nenápadně využít na práci .. a baráček potřebuje rekonstrukci ....

6912)   (23.04.2012 19:28)

baby , jste skvělé - já věděla,že tady mi bude dobře
díky díky

Clea

6911)  Clea (23.04.2012 19:25)


rodinná tradice? z matky na dceru? anebo potřebuje dodělat baráček?
ale ta taktika není špatná, jenže já bych potřebovala takovýho všuměla...

Lipi4

6910)  Lipi4 (23.04.2012 19:17)

Clea, to jsou pouze instrukce od matky rodu

Clea

6909)  Clea (23.04.2012 19:15)

Lipi, ty už to máš koukám pěkně promyšlený nejsem si jistá, jestli mám napsat chudák anebo šťastlivec každej šikovnej řemeslník, kterej ti přijde do cesty

Lipi4

6908)  Lipi4 (23.04.2012 19:11)

Hani, to sice je, ale je to samej leteckej mechanik v počtu kusů tři a tři ekonomové, takže situaci zachranuje ségra a případně i já

ireen

6907)  ireen (23.04.2012 19:08)

Bosi! Gratuluju k podlaze a podlaháři! Šikovný řemeslníci, podlahář - levnej , šikovnej, pracovitej, má rád děti ...Ty jsi holka Evropská rarita!

6906)   (23.04.2012 19:07)

Lipi
to je dobrý tah - ještěže je vás doma hodně

«   1 ... 1586 1587 1588 1589 1590 1591 1592 1593 1594 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella