


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441917×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6924) Lipi4 (23.04.2012 20:11)
Holky, tyhle čachry tu přece už jednou byly
... když jsem nebízela své bratry
6923) LadySadness (23.04.2012 20:05)
pomóc, vraj má prísť prdčasné leto a začne už budúci týždeň, ááááá
6922) Clea (23.04.2012 19:59)
šikovnýma rukama
elektrikáře nepotřebuju
tak když potkáš toho truhlářskýho všeuměla, tak ho pošli rovnou za mnou - ale jen jestli bude vypadat k světu, jinak nevim nevim
6920) ireen (23.04.2012 19:56)
Tohle vypadá trochu jako obchod s bílým masem!
Nebo šikovnýma rokama ...výměnný!
6919) Lipi4 (23.04.2012 19:49)
Jasně, že půjčím
, ale to nejdřív budu muset pustit toho svýho elektrikáře, kterýho jsem ulovila tady na fórku
6918) Clea (23.04.2012 19:48)
já ho potřebuju na dveře a futra - mam v bytě takový starý, krásný, dřevěný futra a chtěla bych je zrekonstruovat
slíbim ti, že ti toho svýho půjčim (když takovýho najdu dřív jak ty), pod podmínkou, že když ho potkáš dřív ty, tak mi ho pak půjčíš ty
6917) Lipi4 (23.04.2012 19:39)
No to jsi mi připoměla, že potřebujem truhláře/restaurátora/čalouníka na židle
Takhle to většinou neprobíhalo
... co vím ... nejdřív se musí s kamarádit s maminkou ![]()
6916) Clea (23.04.2012 19:37)
jj, nenápadnost je základ
Zlato, miluju tě hrozně moc a ani nepotřebuju jet na dovolenou k moři...mě stačí, když pojedeme k našim, na baráček...a mamka říkala, že se jí zase rozbil kohoutek
no, instalatéra už nepotřebuju...ani zedníka...asi by se mi nejvíc hodil truhlář
6913) Lipi4 (23.04.2012 19:32)
Žádná rodiná tradice... jen nám maina vtloukla do hlavy, ať si najdem někoho koho bude moci nenápadně využít na práci
.. a baráček potřebuje rekonstrukci ....
6911) Clea (23.04.2012 19:25)
rodinná tradice? z matky na dceru? anebo potřebuje dodělat baráček?
ale ta taktika není špatná, jenže já bych potřebovala takovýho všuměla...
6909) Clea (23.04.2012 19:15)
Lipi, ty už to máš koukám pěkně promyšlený
nejsem si jistá, jestli mám napsat chudák anebo šťastlivec každej šikovnej řemeslník, kterej ti přijde do cesty
6908) Lipi4 (23.04.2012 19:11)
Hani, to sice je, ale je to samej leteckej mechanik v počtu kusů tři a tři ekonomové, takže situaci zachranuje ségra a případně i já
6907) ireen (23.04.2012 19:08)
Bosi! Gratuluju k podlaze a podlaháři! Šikovný řemeslníci, podlahář - levnej , šikovnej, pracovitej, má rád děti ...Ty jsi holka Evropská rarita!
6925) leelee (23.04.2012 20:18)
truhláře?...
no je to sice původně zámečník...