Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 ... 1936   »

Clea

7005)  Clea (24.04.2012 12:23)

španělský ptáčci
a já budu jíst v menze :( :'-(

Bosorka

7004)  Bosorka (24.04.2012 12:11)

Kajko - též si při hlášce mladýho: "Paní kuchařka ve skolce to má lepší." říkám: A tebe jsem rodila v bolestech celé tři hodiny!
A u nás byla čočka s uzeným (jak jinak ;) )

kajka

7003)  kajka (24.04.2012 12:05)

U nás se bude podávat kuřecí vývar a španělský ptáčci. Mňam! Ale od mrňouse dostanu zase vynadáno, protože je choroba, tudíž straší doma a nic ode mne mu nechutná.

kajka

7002)  kajka (24.04.2012 12:02)

Jak to? To jsou přece chobotnice z II. patra. To bude tím, že máme s Bosi rády stejný humor, myslím.

Lipi4

7001)  Lipi4 (24.04.2012 12:02)

Zeptej se ve školní jídelně, co klohní

7000)   (24.04.2012 11:56)

já nic,manželovi jsem ohřála zbytky a mě stačí literární strava
ovšem až přijdou chlapečci pubertální ze školy
to bude horší

Bosorka

6999)  Bosorka (24.04.2012 11:51)

Zdar, zdar, zdar
Tak co jste dnes uklohnily k obědu, křehulky?

6998)   (24.04.2012 11:48)

možná by stálo za to vyvěsit někde hlášky,na které se vztahují autorská práva
dnes jsem opět značně "časově neukotvená" - jak říká Kajka :) a moc si ti užívám

ireen

6997)  ireen (24.04.2012 11:41)

Ahoj, Fantomas! ;)

Lipi4

6996)  Lipi4 (24.04.2012 11:17)

Twilly, jako by jsi to tu neznala ... tady se přece repliky kradou každou chvíli , jelikož tu není žádný režisér či scénárista

Twilly

6995)  Twilly (24.04.2012 11:09)

kajo, už jsi jak Bosi, to je její replika

kajka

6994)  kajka (24.04.2012 11:02)

Byl jsem zde! Fantomas.

ireen

6993)  ireen (24.04.2012 09:52)

Dobré skoropoledne!

Clea

6992)  Clea (24.04.2012 07:45)

Dobré ráno, holky ;)

Twilly

6991)  Twilly (24.04.2012 07:22)

Dobré i tobě

Lipi4

6990)  Lipi4 (24.04.2012 07:21)

Dobré ránko, raníčko

leelee

6989)  leelee (23.04.2012 23:42)

jů tady to už všechno spí
jdu taky
dobrou

Twilly

6988)  Twilly (23.04.2012 23:30)

Na češtinu mám Hanetku. Je to tuze laskavý korektorský tvor a moje "třídní". Je to poprvé, co "studuju" češtinu, defacto pod její taktovkou, víš?

ireen

6987)  ireen (23.04.2012 23:28)

Ať žijou dnešní medikamenty a pračky všeho druhu!!!!!
Dobrou! ;)

ireen

6986)  ireen (23.04.2012 23:27)

Twilušo, jaká korekce? Ty takovej super češtin!!!!!!!!!!!!

«   1 ... 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek