


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441946×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7004) Bosorka (24.04.2012 12:11)
Kajko - též si při hlášce mladýho: "Paní kuchařka ve skolce to má lepší." říkám: A tebe jsem rodila v bolestech celé tři hodiny!
A u nás byla čočka s uzeným (jak jinak
)
7003) kajka (24.04.2012 12:05)
U nás se bude podávat kuřecí vývar a španělský ptáčci. Mňam!
Ale od mrňouse dostanu zase vynadáno, protože je choroba, tudíž straší doma a nic ode mne mu nechutná.
7002) kajka (24.04.2012 12:02)
Jak to? To jsou přece chobotnice z II. patra. To bude tím, že máme s Bosi rády stejný humor, myslím.
6996) Lipi4 (24.04.2012 11:17)
Twilly, jako by jsi to tu neznala
... tady se přece repliky kradou každou chvíli
, jelikož tu není žádný režisér či scénárista
6988) Twilly (23.04.2012 23:30)
Na češtinu mám Hanetku. Je to tuze laskavý korektorský tvor a moje "třídní". Je to poprvé, co "studuju" češtinu, defacto pod její taktovkou, víš?
7005) Clea (24.04.2012 12:23)
španělský ptáčci
a já budu jíst v menze