


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441928×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6964) Lipi4 (23.04.2012 22:27)
Leelee, to bych musela spočítat kolik kolíčků je na věšáku/sušáku
... a samozřejmě myslím obsah, kdy by se s tou bílou krabicí tahal ze sklepa do patra
Ti dám mládež
... počkej chvilku a budu moci chlastat i za louží
6963) Bosorka (23.04.2012 22:27)
Ups...teď jsem si vzpomněla, že instalatér se měl už před týdnem ozvat, kolik chce za tu koupelnu....a pořád nic
6957) Lipi4 (23.04.2012 22:21)
Css
, já nejsem dealerka, ale zákazník, který jen zjišťuje jaká je situace na trhu
Clea, já taky lehce nestáíhám, když věším pračku
6951) Twilly (23.04.2012 22:07)
Cleoušku, to je jenom naše lehká posedlost... a ty dealerky si nevšímej
6950) Clea (23.04.2012 22:04)
člověk se na chvíli začte a nestačí se divit co se tu všechno objevilo
6949) Bosorka (23.04.2012 21:53)
A co lekce zpěvné angličtiny? http://www.youtube.com/watch?v=wkYucsaMuGQ&feature=related
6947) Twilly (23.04.2012 21:48)
a teď jedna Winie Goodmanová (pozor, tahle je blond a ne zrzečka
) http://www.youtube.com/watch?v=o7IofjIMm2I
6946) Lipi4 (23.04.2012 21:47)
Bos, musím vyzkoušet co je u sousedů
... Když už tak Wiskey
http://youtu.be/wtAVCVMKpD0
Leelee, díky za info
... naštěstí mám ještě svůj Symbicort
...
6965) Lipi4 (23.04.2012 22:28)
Bos, co by udělala co měla - vyprala dva bubny prádla a ty teď vidí
Leelee, za mládež jsme tu vždy označována já, jelikož jsem malé pískle