


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441926×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
6983) Lipi4 (23.04.2012 23:11)
Partička skončila a tím i dnešní Večerníček
.. . . . . . Dobrou nočku všem
.... (pračkám
)
6982) Lipi4 (23.04.2012 23:04)
Vím, že jsem ostuda
, ale studium tvojí tvorby si nechávám na prázky
, abych si to mohla pořádně dopřát.... teď si jen užívám jednorázovky, tvůj ženiální mozek vyplivne na svět
6981) Twilly (23.04.2012 23:01)
Myslím, že česky jsem psala na anglický text jenom jednou. Zdálo se mi to výstižnější. Ostatní "češtinu" dávám, jenom, když je původní text písně český.
6980) Lipi4 (23.04.2012 22:55)
Jááááááááááááááááááááá
.... jak mám vědět, že píšeš zrovna českou písničku??
..... songfic od tebe a česky je lepší než
... . kytka??
6979) Twilly (23.04.2012 22:53)
Lipino, ty mě jednou zabiješ
Když je česká písnička, tak je slovenština volovina ![]()
6978) Lipi4 (23.04.2012 22:52)
Českýýýýýýýýýýýýýý
ááááááááááááááá ááááááááááááá áááááááááááá
.. . já to nevydržííííím
6977) Twilly (23.04.2012 22:51)
Ale hlavně, asi to půjde nejdřív na korekci,
Na češtinu bez korekce si netroufám
6975) Clea (23.04.2012 22:47)
songfic mám ráda
popřála bych ti ostrý pero a černý ingoust, ale to se už dnes nenosí - tak asi hbyté prsty a správný sklon klávesnice
6971) Lipi4 (23.04.2012 22:38)
Jo, ale tahle upírka
si na mě aasi moc nepošmákne
.. kdo by jsi taky pošmáknul na poloupířeti
, když si může dojít na noční svačinku do ledničky či špajzky
6969) Clea (23.04.2012 22:35)
já sem taky mládež, já já...
Twilly - já vim, že sem dotěrná, ale můžu vědět co to zrovna píšeš?
6966) leelee (23.04.2012 22:30)
škoda
byla bych podnikla výlet, kdyby fakt visela pračak
mládež no to sem možná i já
6985) Twilly (23.04.2012 23:11)
Dobrou poloupíře