Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 ... 1936   »

Twilly

6985)  Twilly (23.04.2012 23:11)

Dobrou poloupíře

Twilly

6984)  Twilly (23.04.2012 23:11)

moje amebická buňka?

Lipi4

6983)  Lipi4 (23.04.2012 23:11)

Partička skončila a tím i dnešní Večerníček .. . . . . . Dobrou nočku všem .... (pračkám :D)

Lipi4

6982)  Lipi4 (23.04.2012 23:04)

Vím, že jsem ostuda , ale studium tvojí tvorby si nechávám na prázky , abych si to mohla pořádně dopřát.... teď si jen užívám jednorázovky, tvůj ženiální mozek vyplivne na svět

Twilly

6981)  Twilly (23.04.2012 23:01)

Myslím, že česky jsem psala na anglický text jenom jednou. Zdálo se mi to výstižnější. Ostatní "češtinu" dávám, jenom, když je původní text písně český. :D

Lipi4

6980)  Lipi4 (23.04.2012 22:55)

Jááááááááááááááááááááá .... jak mám vědět, že píšeš zrovna českou písničku?? ..... songfic od tebe a česky je lepší než ... . kytka?? :D :D :D

Twilly

6979)  Twilly (23.04.2012 22:53)

Lipino, ty mě jednou zabiješ Když je česká písnička, tak je slovenština volovina

Lipi4

6978)  Lipi4 (23.04.2012 22:52)

Českýýýýýýýýýýýýýý ááááááááááááááá ááááááááááááá áááááááááááá .. . já to nevydržííííím

Twilly

6977)  Twilly (23.04.2012 22:51)

Ale hlavně, asi to půjde nejdřív na korekci, Na češtinu bez korekce si netroufám

Lipi4

6976)  Lipi4 (23.04.2012 22:48)

Si počkám do zejtra .. aspoň si ho pořádně vychutnám

Clea

6975)  Clea (23.04.2012 22:47)

songfic mám ráda popřála bych ti ostrý pero a černý ingoust, ale to se už dnes nenosí - tak asi hbyté prsty a správný sklon klávesnice

Twilly

6974)  Twilly (23.04.2012 22:44)

jo bude... asi, ještě finiš

Lipi4

6973)  Lipi4 (23.04.2012 22:42)

Jé bude další zpíváníčko čteníčko

Twilly

6972)  Twilly (23.04.2012 22:40)

Povídečku - jednorázovečku - takovej delší songfic :p

Lipi4

6971)  Lipi4 (23.04.2012 22:38)

Jo, ale tahle upírka si na mě aasi moc nepošmákne .. kdo by jsi taky pošmáknul na poloupířeti , když si může dojít na noční svačinku do ledničky či špajzky :D

leelee

6970)  leelee (23.04.2012 22:36)

šmarja!
upír!!!
převlečenej za vlka
patrně z fedreace
divný

Clea

6969)  Clea (23.04.2012 22:35)

já sem taky mládež, já já...
Twilly - já vim, že sem dotěrná, ale můžu vědět co to zrovna píšeš?

Twilly

6968)  Twilly (23.04.2012 22:34)

jo, pitný režim je třeba! :D

Lipi4

6967)  Lipi4 (23.04.2012 22:34)

No to seš mládež , ale stále jsme mladší ročník krve

leelee

6966)  leelee (23.04.2012 22:30)

škoda:p
byla bych podnikla výlet, kdyby fakt visela pračak


mládež no to sem možná i já

«   1 ... 1583 1584 1585 1586 1587 1588 1589 1590 1591 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek