Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 ... 1936   »

ireen

7065)  ireen (24.04.2012 22:06)

V Intimisimi prodávali i náplň do toho prádla. Bezva tvar a bylo to příjemné na omak!

7064)   (24.04.2012 21:46)


nene , všechno spraví kvalitní prádlo - akorát se nesmí sundávat

Lipi4

7063)  Lipi4 (24.04.2012 21:42)

Mám tu ještě nafouknuté balónky na vodu (náplň je vzduch) nebo malé míčky (ty měkké, co byly v McD v roce 2002, když bylo MS ve fotbale) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ireen

7062)  ireen (24.04.2012 21:30)

Jo aha! Jsem úplně natvrdlá! Ponožky jsou lepší!!! Pomeranče jsou těžký a hrozí jejich pád.

Twilly

7061)  Twilly (24.04.2012 21:27)

Koukám, že jsme se dostaly od striptízu přes Paulovu prdel k ploché "dráze", která pořád tvrdí, že toho moc nenamluví Jo a k pomerančům v ponožkách... nebo?

ireen

7060)  ireen (24.04.2012 21:26)

Lipi! Obráceně bych to nezkoušela, je to nebezpečný!!!!!!!!!!!

Bosorka

7059)  Bosorka (24.04.2012 21:20)

COž dnes trochu vážné hudby?
http://www.youtube.com/watch?v=9Iw0_FzSnzc

Twilly

7058)  Twilly (24.04.2012 21:20)

taaaaaaaaaaak a jdu si vás přečíst, dámy :D

Bosorka

7057)  Bosorka (24.04.2012 21:15)

No pokud se nepletu , tak ponožky jsou na nohy a pomeranč k jídlu....;)

Lipi4

7056)  Lipi4 (24.04.2012 21:12)

Holky, od čeho jsou ponožky nebo pomeranče?? :D :D :D :D :D :D :D

kajka

7055)  kajka (24.04.2012 21:03)

hani,

7054)   (24.04.2012 21:00)

ale na plastiku mě nedostaneš ani heverem
mám i jiné přednosti ... třeba čokoládové oči ( pravda ,trochu vybledlé od těch slz za 100 let,ale pořád hnědé a upřímné

kajka

7053)  kajka (24.04.2012 21:00)

To druhý je docela dost dobře možný, ale s tím prvním pěkně kecáš. To by bylo proti přírodě, aby někdo s tvou vyřídilkou byl plachost sama. Lidstvo o dost přichází.

Bosorka

7052)  Bosorka (24.04.2012 20:54)

Lepší plachá, nežli plochá....:p (jsem oboje )

7051)   (24.04.2012 20:46)

taky jsem plachá ,proč to pořád nevidí

Lipi4

7050)  Lipi4 (24.04.2012 20:43)

Twilly, to víš slavíme

Twilly

7049)  Twilly (24.04.2012 20:40)

Fuuuu tady je to rozjetý, holky, ok, jdu na tu administraci

Lipi4

7048)  Lipi4 (24.04.2012 20:23)

Kajko, to je díl z minulého týdne ... někdy to doženeš

kajka

7047)  kajka (24.04.2012 20:18)

ireen, dnes jsem mimořádně nechápavá.

Lipi, asi mám mezery. Poslední dobou jsem tenhle seriál odložila k ledu a slušně si ujela na Misfits.

ireen

7046)  ireen (24.04.2012 20:10)

kajko, já Tě jen chtěla taky rozesmát, když jsi měla dnes těžký den a ještě tomu není konec.
Jó, jó, roztomilý šmajdání a plachej výraz!

«   1 ... 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse promo - Riley