


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441954×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7063) Lipi4 (24.04.2012 21:42)
Mám tu ještě nafouknuté balónky na vodu (náplň je vzduch) nebo malé míčky (ty měkké, co byly v McD v roce 2002, když bylo MS ve fotbale)
7062) ireen (24.04.2012 21:30)
Jo aha! Jsem úplně natvrdlá! Ponožky jsou lepší!!! Pomeranče jsou těžký a hrozí jejich pád.
7061) Twilly (24.04.2012 21:27)
Koukám, že jsme se dostaly od striptízu přes Paulovu prdel k ploché "dráze", která pořád tvrdí, že toho moc nenamluví
Jo a k pomerančům v ponožkách... nebo?
7059) Bosorka (24.04.2012 21:20)
COž dnes trochu vážné hudby?
http://www.youtube.com/watch?v=9Iw0_FzSnzc
7057) Bosorka (24.04.2012 21:15)
No pokud se nepletu
, tak ponožky jsou na nohy a pomeranč k jídlu....
7053) kajka (24.04.2012 21:00)
To druhý je docela dost dobře možný, ale s tím prvním pěkně kecáš.
To by bylo proti přírodě, aby někdo s tvou vyřídilkou byl plachost sama. Lidstvo o dost přichází.
7047) kajka (24.04.2012 20:18)
ireen, dnes jsem mimořádně nechápavá.
Lipi, asi mám mezery. Poslední dobou jsem tenhle seriál odložila k ledu a slušně si ujela na Misfits.
7046) ireen (24.04.2012 20:10)
kajko, já Tě jen chtěla taky rozesmát, když jsi měla dnes těžký den a ještě tomu není konec.
Jó, jó, roztomilý šmajdání a plachej výraz!
7065) ireen (24.04.2012 22:06)
V Intimisimi prodávali i náplň do toho prádla. Bezva tvar a bylo to příjemné na omak!