Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 ... 1936   »

7105)   (25.04.2012 16:23)

ve kterém

Lipi4

7104)  Lipi4 (25.04.2012 16:21)

Bos, no jasne :D před chvíli jsem ho viděla ve vlaku

Bosorka

7103)  Bosorka (25.04.2012 13:56)

Ale prd Kajko, bolelo by mě to víc než tebe :D Já nevím, holky, vy toho generálního vidíte už všade... ;)

Twilly

7102)  Twilly (25.04.2012 12:56)

No vidíš, jak ti to jde (když chceme! )

kajka

7101)  kajka (25.04.2012 12:36)

Hele, na ty něžňůstky si najdi někoho jinýho. Ty se potřebuješ vyřádit, viď? Náhodou, mám už v sobě rohlík a ředkvičky, mamulko.

Bosorka

7100)  Bosorka (25.04.2012 11:58)

Kajko dostaneš na prdel!

kajka

7099)  kajka (25.04.2012 11:34)

Najíst! To jsem v tom blbinci, co tu od rána vládne, zabudla.;)

LadySadness

7098)  LadySadness (25.04.2012 11:23)

kajka, skús sa najesť, hlad máva také blbé tendencie ako je omdlievanie, závrate, dokonca vidiny; alebo by to chcelo trochu červeného vína na nízky tlak?

kajka

7097)  kajka (25.04.2012 10:40)

Zas ti paraziti! Tfuj, cizopasníci v nápoji!

kajka

7096)  kajka (25.04.2012 10:37)

Nikoliv kozy, ale roboti. Já rozhodně a určitě z jiný dimenze, nějak se neorientuju v prostoru tohoto vesmíru, narážim do nábytku a jednou jsem sebou i sekla. To je den, to je den.:p

LadySadness

7095)  LadySadness (25.04.2012 10:25)

Bosi, zlatko, oni to prispôsobili Arnoldovi, ale originál znie "Chlastala hlísta, šmejdi", tak len aby si vedela

Twilly

7094)  Twilly (25.04.2012 10:15)

jste kozy, mé drahé ale přesto vás mám ráda :D

Bosorka

7093)  Bosorka (25.04.2012 08:01)

A vypadající jako Arnold! Hasta la vista, baby!

kajka

7092)  kajka (25.04.2012 07:45)

Já myslela Terminátor - dokonalá, naprosto bezchybná a totálně výkonná supermatka, stroj na všechno. vlastně to vyjde nastejno.;)

Bosorka

7091)  Bosorka (25.04.2012 07:27)

Dva dny do akce Kulový blesk ;)

kajka

7090)  kajka (25.04.2012 06:48)

Viď, hopkám tu nadšením. Co je T-2? Napadá mě spousta věcí, ale co je to konkrétně v tomhle případě?

Bosorka

7089)  Bosorka (25.04.2012 06:29)

Kajko ty se tada máš. :D
Mně tohleto brzké vstávání taky vůbec nedělá dobře
Spouštím odpočítávání T -2

kajka

7088)  kajka (25.04.2012 06:24)

Dobré ránko! Vstávat a cvičit!
Cheche, čtu si včerejší debatu a říkám si, jestli nejsem na trička s Mickey Mousem nebo Hallo kitty moc stará. Zrovinka nedávno jsem to řešila se setřičkou. Jsem, ale já ty obrázky mám ráda! Inu, jsem infantilní!
Dítě se mi včera rozhodlo, že už nikdy nepůjde spát a odpadlo až v jednu v noci. Několikrát jsem ho chtěla umlátit polštářem! Jaký bylo moje překvapení, když mi v šest ráno oznámilo, že už se vstává! Hurrrráááá! Dnešek bude stát za to!

Lipi4

7087)  Lipi4 (24.04.2012 23:17)

Dobrou nočku, sestřičko

..... za chvilku budem pytle na brambory schánět spolu

SarkaS

7086)  SarkaS (24.04.2012 23:15)

DObrou noc! Upokojím tě, nejsi v tom sama, sehnat hezké boty ve velikosti 41/42 je fakt fuška o velkém oblečení co nevypadá jako pytel na brambory nemluvě :p

«   1 ... 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek