


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441972×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7103) Bosorka (25.04.2012 13:56)
Ale prd Kajko, bolelo by mě to víc než tebe
Já nevím, holky, vy toho generálního vidíte už všade...
7101) kajka (25.04.2012 12:36)
Hele, na ty něžňůstky si najdi někoho jinýho.
Ty se potřebuješ vyřádit, viď?
Náhodou, mám už v sobě rohlík a ředkvičky, mamulko.
7098) LadySadness (25.04.2012 11:23)
kajka, skús sa najesť, hlad máva také blbé tendencie ako je omdlievanie, závrate, dokonca vidiny; alebo by to chcelo trochu červeného vína na nízky tlak?
7096) kajka (25.04.2012 10:37)
Nikoliv kozy, ale roboti.
Já rozhodně a určitě z jiný dimenze, nějak se neorientuju v prostoru tohoto vesmíru, narážim do nábytku a jednou jsem sebou i sekla.
To je den, to je den.
7095) LadySadness (25.04.2012 10:25)
Bosi, zlatko, oni to prispôsobili Arnoldovi, ale originál znie "Chlastala hlísta, šmejdi", tak len aby si vedela
7092) kajka (25.04.2012 07:45)
Já myslela Terminátor - dokonalá, naprosto bezchybná a totálně výkonná supermatka, stroj na všechno.
vlastně to vyjde nastejno.
7090) kajka (25.04.2012 06:48)
Viď, hopkám tu nadšením.
Co je T-2? Napadá mě spousta věcí, ale co je to konkrétně v tomhle případě?
7089) Bosorka (25.04.2012 06:29)
Kajko ty se tada máš.
Mně tohleto brzké vstávání taky vůbec nedělá dobře
Spouštím odpočítávání T -2
7088) kajka (25.04.2012 06:24)
Dobré ránko! Vstávat a cvičit!
Cheche, čtu si včerejší debatu a říkám si, jestli nejsem na trička s Mickey Mousem nebo Hallo kitty moc stará. Zrovinka nedávno jsem to řešila se setřičkou. Jsem, ale já ty obrázky mám ráda! Inu, jsem infantilní!![]()
Dítě se mi včera rozhodlo, že už nikdy nepůjde spát a odpadlo až v jednu v noci. Několikrát jsem ho chtěla umlátit polštářem! Jaký bylo moje překvapení, když mi v šest ráno oznámilo, že už se vstává! Hurrrráááá!
Dnešek bude stát za to!
7087) Lipi4 (24.04.2012 23:17)
Dobrou nočku, sestřičko ![]()
..... za chvilku budem pytle na brambory schánět spolu
7086) SarkaS (24.04.2012 23:15)
DObrou noc!
Upokojím tě, nejsi v tom sama, sehnat hezké boty ve velikosti 41/42 je fakt fuška o velkém oblečení co nevypadá jako pytel na brambory nemluvě
7105) (25.04.2012 16:23)
ve kterém