Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 ... 1936   »

Lipi4

7165)  Lipi4 (26.04.2012 17:17)

LS, ale já teplo/vedro nemusím ani v normálním stavu a aktuálně umírám jakmile je víc jak 20 stupňů .... .. . takže se modlím, ať už je zima

LadySadness

7164)  LadySadness (26.04.2012 17:15)

sa sťažujte, ja som obe tehotenstvá mala cez letné horúčavy, od tej doby neznášam prílišné teplo, jediné čo som v pohode zjedla bolo ovocie a zeleninové šaláty, inak...

Lipi4

7163)  Lipi4 (26.04.2012 17:10)

Abys to taky nechápala, když jsi měla podobny termin jako mám teď já

Twilly

7162)  Twilly (26.04.2012 16:29)

Naprosto chápu

Lipi4

7161)  Lipi4 (26.04.2012 16:25)

Twilluš, sníh je též moje srdeční záležitost, ale teď ho asi jen tak neuvidím a tak chci aspoň chládek .... ale mohl by padat

Lipi4

7160)  Lipi4 (26.04.2012 16:24)

Mibel, tak když už tak jen ten jeden den, jelikož já se jinak uvařím .... ale chladný léto cca do 20 stupňů by bylo ideální

Twilly

7159)  Twilly (26.04.2012 16:09)

Predpokadám, že to nebude práve taká najbielejšia, ako keď zopárkrát sperieš bielu podprdu a ona ostane taká zadubená - s jemným šedastým nádychom :p ... si myslím

LadySadness

7158)  LadySadness (26.04.2012 16:07)

pekné slnečné počasie môžeš mať, aj keď by bolo chladnejšie, ja osobne sa za veľkým teplom netlčiem
dámy, neviete niektorá, aká je to farba "vypraná biela"? nechápem celkom, čo tým chcú povedať

Twilly

7157)  Twilly (26.04.2012 16:05)

Mišut, chladné léto se s hezkým počasím nevylučuje. Přála bych vám oběma to, co by vám udělalo radost, já mám ráda sníh, ale ten kvůli mě v létě nebude padat... :p

MisaBells

7156)  MisaBells (26.04.2012 15:59)

Lipi, žádné chladné léto! Proboha, jen to ne! Já potřebuju alespoň na konci srpna nádherný počasí!

Lipi4

7155)  Lipi4 (26.04.2012 15:53)

Sakra, a já bych potřebovala, aby tohle léto bylo chladný

Twilly

7154)  Twilly (26.04.2012 15:30)

Macku, už jsem se na to nějakou dobu vyprdla, věř mi. Miluju žaluzie

Bosorka

7153)  Bosorka (26.04.2012 15:13)

Jen když myju okna, Lipi - to zaručeně bude pršet

Lipi4

7152)  Lipi4 (26.04.2012 14:19)

Bos, a plánjuješ i počasí???

Bosorka

7151)  Bosorka (26.04.2012 11:24)

No jo - většinou plánuji na pětiletky :-D

kajka

7150)  kajka (26.04.2012 11:02)

Puntičkářko!;) Jsi horší než v NASA. Humor, elán a počasí ti vydrží i do zítra, teď jen aby přijuchali ti stěhováci.

Bosorka

7149)  Bosorka (26.04.2012 08:50)

JJ, Kajko, dneska přespím u mamky - včera byla poslední noc v domě B) nechci aby mě stěhováci přistihli v pýžu.

kajka

7148)  kajka (26.04.2012 08:44)

Počkej, počkej, včera jsi psala "poslední noc".

Bosorka

7147)  Bosorka (26.04.2012 08:43)

Holky stěhování až zítra, dnes pouze kuchyně :-D

Twilly

7146)  Twilly (26.04.2012 08:11)

Macíčku, mysli na Jazze, ten tě uklidní

«   1 ... 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek