


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441980×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7164) LadySadness (26.04.2012 17:15)
sa sťažujte, ja som obe tehotenstvá mala cez letné horúčavy, od tej doby neznášam prílišné teplo, jediné čo som v pohode zjedla bolo ovocie a zeleninové šaláty, inak...
7161) Lipi4 (26.04.2012 16:25)
Twilluš, sníh je též moje srdeční záležitost, ale teď ho asi jen tak neuvidím a tak chci aspoň chládek
.... ale mohl by padat ![]()
7160) Lipi4 (26.04.2012 16:24)
Mibel, tak když už tak jen ten jeden den, jelikož já se jinak uvařím
.... ale chladný léto cca do 20 stupňů by bylo ideální
7159) Twilly (26.04.2012 16:09)
Predpokadám, že to nebude práve taká najbielejšia, ako keď zopárkrát sperieš bielu podprdu a ona ostane taká zadubená - s jemným šedastým nádychom
... si myslím
7158) LadySadness (26.04.2012 16:07)
pekné slnečné počasie môžeš mať, aj keď by bolo chladnejšie, ja osobne sa za veľkým teplom netlčiem
dámy, neviete niektorá, aká je to farba "vypraná biela"? nechápem celkom, čo tým chcú povedať
7157) Twilly (26.04.2012 16:05)
Mišut, chladné léto se s hezkým počasím nevylučuje. Přála bych vám oběma to, co by vám udělalo radost, já mám ráda sníh, ale ten kvůli mě v létě nebude padat...
7156) MisaBells (26.04.2012 15:59)
Lipi, žádné chladné léto! Proboha, jen to ne! Já potřebuju alespoň na konci srpna nádherný počasí!
7154) Twilly (26.04.2012 15:30)
Macku, už jsem se na to nějakou dobu vyprdla, věř mi. Miluju žaluzie
7150) kajka (26.04.2012 11:02)
Puntičkářko!
Jsi horší než v NASA.
Humor, elán a počasí ti vydrží i do zítra, teď jen aby přijuchali ti stěhováci.
7149) Bosorka (26.04.2012 08:50)
JJ, Kajko, dneska přespím u mamky - včera byla poslední noc v domě
nechci aby mě stěhováci přistihli v pýžu.
7165) Lipi4 (26.04.2012 17:17)
LS, ale já teplo/vedro nemusím ani v normálním stavu a aktuálně umírám jakmile je víc jak 20 stupňů
.... .. . takže se modlím, ať už je zima