Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 ... 1936   »

Bosorka

7245)  Bosorka (27.04.2012 11:39)

Tak a jsem přestěhovaná....teď jen nezabloudit mezi krabicema ;)

Twilly

7244)  Twilly (27.04.2012 07:48)

LadyS, Bosi nebola firgurant, ona bola oponent, figurantka bola Janebka :p a len tak mimochodom, pri Bos by som nemusela stáť na špičkách, medzi nami je jeden cm rozdiel

leelee

7243)  leelee (27.04.2012 00:31)

ne těch dvou

netušim jestli Twilly stála na špičkách

LadySadness

7242)  LadySadness (27.04.2012 00:30)

medzi stolom a Twillinkou? :D
stála na špičkách?

leelee

7241)  leelee (27.04.2012 00:27)

jsem přesvědčená že se to dá, protože nikdo nebral v úvahu výškový rozdíl

LadySadness

7240)  LadySadness (27.04.2012 00:25)

tak som sa trafila, škoda, že som nevidela, ako štylizovala Bosinku?, aby dokázala, že sa to dá

leelee

7239)  leelee (27.04.2012 00:24)

to už je jedno jestli stůl, nebo celá hra:D

Twilly

7238)  Twilly (27.04.2012 00:23)

no tak to dík hele, ale to nebylo o kulečníku, jenom o stole, zlato ... a o MOTU taky

leelee

7237)  leelee (27.04.2012 00:21)

hele MOTU se mi nevybavilo, vybavila se mi Twilly a jisý nezapomenutelný moment ze srazu

LadySadness

7236)  LadySadness (27.04.2012 00:11)

MOTU, zlatko, scéna, keď po hre použijú stôl aj inak teda podľa mňa

Twilly

7235)  Twilly (27.04.2012 00:07)

A čemu ses smála?

leelee

7234)  leelee (26.04.2012 23:44)

já tady jeden den nejsem a co se všechno nedozvim
(mimochodem dneska sem ležela na kulečníkovym stole a nikdo nechápal čemu se směju )

SarkaS

7233)  SarkaS (26.04.2012 22:57)

Dobrou nočku

Twilly

7232)  Twilly (26.04.2012 22:48)

Chudák malá , tak jo, mamčo, běžte dohajan

Lipi4

7231)  Lipi4 (26.04.2012 22:45)

No jasně, že jo .. vždyť už teď předčítám nahlas všechno co čtu

Lipi4

7230)  Lipi4 (26.04.2012 22:45)

No je.... může to být pro budoucích prarodičích, což je pravděpodobnější ... i když doufám, že bude spíš po mojí mamině než po Martinově


No nic.. letíme na kutě.. Dobrou nočku

SarkaS

7229)  SarkaS (26.04.2012 22:44)

Teď mi právě samou hrůzou zaskočilo... Ono nemůže být po tetičkách ze stmívka?

Twilly

7228)  Twilly (26.04.2012 22:42)

Jestli nebude po tobě, bude po Martinovi, moc dalších možností tam není

Lipi4

7227)  Lipi4 (26.04.2012 22:41)

S malým pískletem to už zcela jistě nebudou klidné přednášky .. pokud bude aspoň trošku po mě

SarkaS

7226)  SarkaS (26.04.2012 22:37)

Lipi, téměř... :p

«   1 ... 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still