


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441995×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7244) Twilly (27.04.2012 07:48)
LadyS, Bosi nebola firgurant, ona bola oponent, figurantka bola Janebka
a len tak mimochodom, pri Bos by som nemusela stáť na špičkách, medzi nami je jeden cm rozdiel
7241) leelee (27.04.2012 00:27)
jsem přesvědčená že se to dá, protože nikdo nebral v úvahu výškový rozdíl
7240) LadySadness (27.04.2012 00:25)
tak som sa trafila, škoda, že som nevidela, ako štylizovala Bosinku?, aby dokázala, že sa to dá
7238) Twilly (27.04.2012 00:23)
no tak to dík
hele, ale to nebylo o kulečníku, jenom o stole, zlato
...
a o MOTU taky ![]()
7237) leelee (27.04.2012 00:21)
hele MOTU se mi nevybavilo, vybavila se mi Twilly a jisý nezapomenutelný moment ze srazu
7236) LadySadness (27.04.2012 00:11)
MOTU, zlatko, scéna, keď po hre použijú stôl aj inak
teda podľa mňa
7234) leelee (26.04.2012 23:44)
já tady jeden den nejsem a co se všechno nedozvim
(mimochodem dneska sem ležela na kulečníkovym stole a nikdo nechápal čemu se směju
)
7230) Lipi4 (26.04.2012 22:45)
No je.... může to být pro budoucích prarodičích, což je pravděpodobnější
... i když doufám, že bude spíš po mojí mamině než po Martinově
No nic.. letíme na kutě.. Dobrou nočku
7229) SarkaS (26.04.2012 22:44)
Teď mi právě samou hrůzou zaskočilo...
Ono nemůže být po tetičkách ze stmívka?
7228) Twilly (26.04.2012 22:42)
Jestli nebude po tobě, bude po Martinovi, moc dalších možností tam není
7227) Lipi4 (26.04.2012 22:41)
S malým pískletem to už zcela jistě nebudou klidné přednášky
.. pokud bude aspoň trošku po mě
7245) Bosorka (27.04.2012 11:39)
Tak a jsem přestěhovaná....teď jen nezabloudit mezi krabicema