


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442020×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7323) Clea (29.04.2012 21:26)
já řádně - bednění na dveře i okna připravené, opalovací krém č. 40 po ruce, hasící přístroj skoro v každém pokoji
7320) Bosorka (29.04.2012 21:18)
Ireen - tak bacha až se proti tobě bude řítit zelená Žabička, řidička na tachometru dvacet a v očích smrt - tak to jsem já
7318) Twilly (29.04.2012 21:12)
Klíďo, když mě dovezeš do Prahy... a když bude zase ňákej fajnovej zápas a "zápasníci" ve vlaku
Iroušku, seš poklad, víš to?
7316) Clea (29.04.2012 21:06)
tak tos mě bos dostala
víš jak jsem zavařila serverům a svým mozkovým závitům, jak jsem se snažila hledat a hledat?
7313) Twilly (29.04.2012 20:58)
Jeeeeeeeeee, další vyzvedávačka, snad se do té Prahy i dostanu, holky
7312) Clea (29.04.2012 20:54)
tak Jak jsem poznal tvoji matku jsem přečetla - příjemně oddychové
Ale nemůžu najít ani autorku Betty ani povídku Morové rány
7310) Clea (29.04.2012 20:29)
LadyS, ne, to jsem ještě nečetla, hnedka se na to mrknu
ireen, u nás bylo vedroooooo
Bos, už jsem tě přechroustala před pár dny, teďka by tě to už nemělo bolet, jenom svědit
mrknu se hnedka po tom Jak jsem potkal... i na ty morový rány, ale kdybys k tomu nenapsala ten dodatek, tak by se mi do toho asi moc nechtělo
7309) Bosorka (29.04.2012 20:19)
Cleo - moc hezké jsou i Morové rány od Betty. Člověk by hned s chutí dostal tuberu
7308) Bosorka (29.04.2012 20:18)
A já proč mě všechno bolí! A ona mě Clea chroustá
Hezký večer přeji...
7307) ireen (29.04.2012 20:08)
Ahoj! Vy zase jedete: děti, spánek, Bos a její vybalování, .....
Dnes bylo příjemněji, povíval větřík a vedro už nebylo tak hrozné, co u Vás?
Nebo jste se přismahli?
Twilku na nádraží klidně vyzvednu.
Apokud jedeme vybalovat Bosorce její život v pytlích, hlásím se taky.
Na spaní dobře funguje sklenka piva, ale jestli pak uslyšíte svoje děťátka netuším
.
7325) LadySadness (29.04.2012 21:39)
nie, Hani, to druhé je skoro ako komplet, ale je tam aj jej tubera a pobyt v sanatóriu, aspoň, čo som ja čítala