Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 ... 1936   »

LadySadness

7325)  LadySadness (29.04.2012 21:39)

nie, Hani, to druhé je skoro ako komplet, ale je tam aj jej tubera a pobyt v sanatóriu, aspoň, čo som ja čítala

7324)   (29.04.2012 21:30)

Vejce a já ,aneb co život dal a vzal :)

Clea

7323)  Clea (29.04.2012 21:26)

já řádně - bednění na dveře i okna připravené, opalovací krém č. 40 po ruce, hasící přístroj skoro v každém pokoji

Twilly

7322)  Twilly (29.04.2012 21:25)

Macku, já zítra opravdu poletím... z práce :D

Bosorka

7321)  Bosorka (29.04.2012 21:21)

A vůbec kolegyně, jak jste připraveny na zítřek?

Bosorka

7320)  Bosorka (29.04.2012 21:18)

Ireen - tak bacha až se proti tobě bude řítit zelená Žabička, řidička na tachometru dvacet a v očích smrt - tak to jsem já

LadySadness

7319)  LadySadness (29.04.2012 21:13)

Clea, ono to vyšlo aj pod názvom "Co život, co život vzal"

Twilly

7318)  Twilly (29.04.2012 21:12)

Klíďo, když mě dovezeš do Prahy... a když bude zase ňákej fajnovej zápas a "zápasníci" ve vlaku

Iroušku, seš poklad, víš to?

ireen

7317)  ireen (29.04.2012 21:11)

Dobře, budu na Vás čekat na jižní spojce, až dorazíta z MB, děvčata?

Clea

7316)  Clea (29.04.2012 21:06)

tak tos mě bos dostala
víš jak jsem zavařila serverům a svým mozkovým závitům, jak jsem se snažila hledat a hledat?

Bosorka

7315)  Bosorka (29.04.2012 21:04)

Twilluše - vezmeš to zase přes mou vísku, ne? ;)

Bosorka

7314)  Bosorka (29.04.2012 20:58)

Cleo to je knížka od Betty McDonaldové ;)

Twilly

7313)  Twilly (29.04.2012 20:58)

Jeeeeeeeeee, další vyzvedávačka, snad se do té Prahy i dostanu, holky

Clea

7312)  Clea (29.04.2012 20:54)

tak Jak jsem poznal tvoji matku jsem přečetla - příjemně oddychové
Ale nemůžu najít ani autorku Betty ani povídku Morové rány :(

Twilly

7311)  Twilly (29.04.2012 20:53)

ááááá jdu si vás přečíst dámy

Clea

7310)  Clea (29.04.2012 20:29)

LadyS, ne, to jsem ještě nečetla, hnedka se na to mrknu ;)
ireen, u nás bylo vedroooooo
Bos, už jsem tě přechroustala před pár dny, teďka by tě to už nemělo bolet, jenom svědit mrknu se hnedka po tom Jak jsem potkal... i na ty morový rány, ale kdybys k tomu nenapsala ten dodatek, tak by se mi do toho asi moc nechtělo

Bosorka

7309)  Bosorka (29.04.2012 20:19)

Cleo - moc hezké jsou i Morové rány od Betty. Člověk by hned s chutí dostal tuberu

Bosorka

7308)  Bosorka (29.04.2012 20:18)

A já proč mě všechno bolí! A ona mě Clea chroustá
Hezký večer přeji...

ireen

7307)  ireen (29.04.2012 20:08)

Ahoj! Vy zase jedete: děti, spánek, Bos a její vybalování, .....
Dnes bylo příjemněji, povíval větřík a vedro už nebylo tak hrozné, co u Vás? ;) Nebo jste se přismahli?
Twilku na nádraží klidně vyzvednu. Apokud jedeme vybalovat Bosorce její život v pytlích, hlásím se taky.
Na spaní dobře funguje sklenka piva, ale jestli pak uslyšíte svoje děťátka netuším .

LadySadness

7306)  LadySadness (29.04.2012 20:03)

Anna43474 - Ako som spoznal tvoju matku poznáš?

«   1 ... 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek