Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 ... 1936   »

LadySadness

7385)  LadySadness (30.04.2012 21:24)

prepána, predsa nebudem jazdiť na vodu, nie, začarujem si vodný vysávač a do bubna si dám červené vínko a budem cucať, zakázaná je len mandragora

Twilly

7384)  Twilly (30.04.2012 21:16)

Oloušku, je to takový ten malý smetáček, mno... jinak mě nanapadá

Bosorka

7383)  Bosorka (30.04.2012 20:56)

Astrid

7382)  Astrid (30.04.2012 20:54)

Dnes je Noc bosoriek :)

http://www.moneo.sk/clanky/detail/magia-prvomajovej-noci/

Carlie

7381)  Carlie (30.04.2012 20:43)

Portviš měla starka, takový ten z proutí... stredné Slovensko

Carlie

7380)  Carlie (30.04.2012 20:42)

Metla? Koště? ;-)

Twilly

7379)  Twilly (30.04.2012 20:41)

Já si šoupnu na bidílko, nebo si vemu "portviš" - kurnik, neznám český ekvivalent

Clea

7378)  Clea (30.04.2012 20:35)

na vodním vysavači bez vody??

LadySadness

7377)  LadySadness (30.04.2012 20:29)

Clea, zlato, a kto hovorí, že tam bude voda?

Clea

7376)  Clea (30.04.2012 19:59)

Bos, mě taky ne, ale ještě by se mohli někde za rohem objevit...

Bosorka

7375)  Bosorka (30.04.2012 19:51)

Já svoje Pometlo prostě nedám!
A ani letos mě nedostali muheheheehehehehehehehehhehehe

Clea

7374)  Clea (30.04.2012 19:27)

jo, vodní, to neni špatnej nápad mohla by sis z tý vody vytvořit vlastní bouřkový mrak, spíš asi jenom mráček, no

LadySadness

7373)  LadySadness (30.04.2012 19:12)

nestačil by bezfiltrový, prípadne vodný? alebo super tichý? ;) ;) ;)

Clea

7372)  Clea (30.04.2012 18:12)

Mě by zajímalo, kdo je v tom kontrolním orgánu, jestli je to třeba někdo podplatitelnej ne všechny si můžeme dovolit vysavač s trojcestným katalyzátorem

Nosska

7371)  Nosska (30.04.2012 17:16)

Teď už mi jen chybí rychle sehnat nový koště. To starý nespňuje parametry a bylo by podle vyhlášky spáleno

Marvi

7370)  Marvi (30.04.2012 17:13)

Ta vyhláška je perfektní :D :D :D

Lipi4

7369)  Lipi4 (30.04.2012 14:49)

Twilly, náhodou to jde :D ......... i. když špatně ...

Twilly

7368)  Twilly (30.04.2012 12:34)

To jo, ale mám svoje zásady ... některé mám i odzkoušené (pamatuj - nejíst klobásu, nepít a nesmát se v jednu a tu samou chvíli )

Bosorka

7367)  Bosorka (30.04.2012 12:21)

Bůh ví, cos mi tam přimíchala, ty jedna kořenářko :D ;)

Twilly

7366)  Twilly (30.04.2012 12:17)

Macku, výjimka potvrzuje pravidlo... a řídily jsme určo bez mandragory Čaj z mandragory bych ti ROZHODNĚ nedávala, když máš řídit :D

«   1 ... 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse promo - Bree