


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442031×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7382) Astrid (30.04.2012 20:54)
Dnes je Noc bosoriek
http://www.moneo.sk/clanky/detail/magia-prvomajovej-noci/
7379) Twilly (30.04.2012 20:41)
Já si šoupnu na bidílko, nebo si vemu "portviš" - kurnik, neznám český ekvivalent
7375) Bosorka (30.04.2012 19:51)
Já svoje Pometlo prostě nedám!
A ani letos mě nedostali muheheheehehehehehehehehhehehe
7374) Clea (30.04.2012 19:27)
jo, vodní, to neni špatnej nápad
mohla by sis z tý vody vytvořit vlastní bouřkový mrak, spíš asi jenom mráček, no
7372) Clea (30.04.2012 18:12)
Mě by zajímalo, kdo je v tom kontrolním orgánu, jestli je to třeba někdo podplatitelnej
ne všechny si můžeme dovolit vysavač s trojcestným katalyzátorem
7371) Nosska (30.04.2012 17:16)
Teď už mi jen chybí rychle sehnat nový koště. To starý nespňuje parametry a bylo by podle vyhlášky spáleno
7368) Twilly (30.04.2012 12:34)
To jo, ale mám svoje zásady
... některé mám i odzkoušené (pamatuj - nejíst klobásu, nepít a nesmát se v jednu a tu samou chvíli
)
7366) Twilly (30.04.2012 12:17)
Macku, výjimka potvrzuje pravidlo... a řídily jsme určo bez mandragory
Čaj z mandragory bych ti ROZHODNĚ nedávala, když máš řídit
7385) LadySadness (30.04.2012 21:24)
prepána, predsa nebudem jazdiť na vodu, nie, začarujem si vodný vysávač a do bubna si dám červené vínko a budem cucať, zakázaná je len mandragora