Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 ... 1936   »

Clea

7305)  Clea (29.04.2012 19:55)

Bosorku jsem přechroustala celou
Olymp a Vlčí věci jsou naprosto perfektní

LadySadness

7304)  LadySadness (29.04.2012 19:40)

ona toho napísala viac, ale tu na webe je strašne ťažko vybrať, pri takom množstve dobrých poviedok; keď tak si skoč k Bosorke do domčeka, jej "Večery" sú neprekonateľné a "Olymp" a ešte "Vlčie veci" :D :D :D :D :D

Clea

7303)  Clea (29.04.2012 19:02)

LadyS, já myslela něco tady na webu ;)
ale jinak, od té první autorky jsem četla Vejce a já, to nebylo špatný

LadySadness

7302)  LadySadness (29.04.2012 18:42)

skús Betty McDonaldovú, alebo Lucy Montgomerry, u mňa tie dve spoľahlivo zaberajú

Clea

7301)  Clea (29.04.2012 18:12)

tak jo, dopsala jsem restíky a jsem vyšťavená Nedoporučily by jste mi něco pěkného ke čtení? Ideálně nějakou romantiku s HE, aby se mi zase srovnala nálada

Clea

7300)  Clea (29.04.2012 11:35)

ahá, já myslela, že jsi uspořádala vybalovací párty a už jsi hotová

Bosorka

7299)  Bosorka (29.04.2012 10:09)

Cleo - aby nedošlo k mýlce, to jsem mluvila o tom domě, co prodáváme ;) Tady jsem stále zapytlovaná...

Clea

7298)  Clea (29.04.2012 09:54)

Tyjo, Bos, gratuluju a závidim

Bosorka

7297)  Bosorka (29.04.2012 09:43)

Uklizeno, uzamčeno a šáteček :) Tak teď tu světlou budoucnost, prosím!

Lipi4

7296)  Lipi4 (28.04.2012 23:47)

Budeme ho muset objednat u vedení

Twilly

7295)  Twilly (28.04.2012 23:45)

:D :D :D :D :D :D :D :D ... boooože, tady není objímací smajlík, což je chyba

Lipi4

7294)  Lipi4 (28.04.2012 23:44)

Jen Tě asi nevyzvednem na nádraží

Twilly

7293)  Twilly (28.04.2012 23:40)

Lipi4

7292)  Lipi4 (28.04.2012 23:38)

V listopadu budeš taky vozit sejdeme se dřív

Twilly

7291)  Twilly (28.04.2012 23:37)

Ti se maj

Lipi4

7290)  Lipi4 (28.04.2012 23:33)

Já to vidím primárně na tetičku Šárku a strýčka Kryštofa, jelikož ti se už nemůžou dočkat až budou vozit

Twilly

7289)  Twilly (28.04.2012 23:28)

Tohle u nás zastřešovali na střídačku děda (můj tatínek - ten nejčastěji), pak tchýně s tchánem a samozřejmě manžel :D. Ale to byla jedna runda, dítko spalo tehdy přes den 2x, takže podruhé jsem "šlapala" sama :D

Lipi4

7288)  Lipi4 (28.04.2012 23:26)

Ale já to stejně spíš vidím , že kočárek i s potomkem bude mít akorát půjčenej nějakej strejček či tetička, abych se já mohla učit

Twilly

7287)  Twilly (28.04.2012 23:20)

Kindl by se mi tehdy hodil, neměla bych problém s větrem a stránkami

Lipi4

7286)  Lipi4 (28.04.2012 23:14)

Twilly, takže ty mi tu dáváš návod na to co mám praktikovat až se pískle narodí .... . . jen vidím, že místo rozloženejch skript budu mít všechny studijní materiály v kindlu

Denny, budu hlídat, když pak budeš hlídat ty

«   1 ... 1567 1568 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella