


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442018×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7304) LadySadness (29.04.2012 19:40)
ona toho napísala viac, ale tu na webe je strašne ťažko vybrať, pri takom množstve dobrých poviedok; keď tak si skoč k Bosorke do domčeka, jej "Večery" sú neprekonateľné a "Olymp"
a ešte "Vlčie veci"
7303) Clea (29.04.2012 19:02)
LadyS, já myslela něco tady na webu
ale jinak, od té první autorky jsem četla Vejce a já, to nebylo špatný
7302) LadySadness (29.04.2012 18:42)
skús Betty McDonaldovú, alebo Lucy Montgomerry, u mňa tie dve spoľahlivo zaberajú
7301) Clea (29.04.2012 18:12)
tak jo, dopsala jsem restíky a jsem vyšťavená
Nedoporučily by jste mi něco pěkného ke čtení? Ideálně nějakou romantiku s HE, aby se mi zase srovnala nálada
7299) Bosorka (29.04.2012 10:09)
Cleo - aby nedošlo k mýlce, to jsem mluvila o tom domě, co prodáváme
Tady jsem stále zapytlovaná...
7297) Bosorka (29.04.2012 09:43)
Uklizeno, uzamčeno a šáteček
Tak teď tu světlou budoucnost, prosím!
7290) Lipi4 (28.04.2012 23:33)
Já to vidím primárně na tetičku Šárku a strýčka Kryštofa, jelikož ti se už nemůžou dočkat až budou vozit
7289) Twilly (28.04.2012 23:28)
Tohle u nás zastřešovali na střídačku děda (můj tatínek - ten nejčastěji), pak tchýně s tchánem a samozřejmě manžel
. Ale to byla jedna runda, dítko spalo tehdy přes den 2x, takže podruhé jsem "šlapala" sama
7288) Lipi4 (28.04.2012 23:26)
Ale já to stejně spíš vidím
,
že kočárek i s potomkem bude mít akorát půjčenej nějakej strejček či tetička, abych se já mohla učit
7287) Twilly (28.04.2012 23:20)
Kindl by se mi tehdy hodil, neměla bych problém s větrem a stránkami
7286) Lipi4 (28.04.2012 23:14)
Twilly, takže ty mi tu dáváš návod na to co mám praktikovat až se pískle narodí
.... . . jen vidím, že místo rozloženejch skript budu mít všechny studijní materiály v kindlu
Denny, budu hlídat, když pak budeš hlídat ty
7305) Clea (29.04.2012 19:55)
Bosorku jsem přechroustala celou
Olymp a Vlčí věci jsou naprosto perfektní