Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 ... 1936   »

Lipi4

7265)  Lipi4 (28.04.2012 18:50)

Kajko, tvůj synátor se tě snaží dostat do kondice na marathon

a ta teplota je nebezpečná celkově nad 20 stupňů

kajka

7264)  kajka (28.04.2012 13:16)

Přeju krásný, slunečný den všem! Právě jsem dorazila z šestikilometrové procházky, dobrou třetinu jsem běžela, protože syn usoudil, že bude príma závodit. Znova jsem si potvrdila, že teplota nad 23 stupňů je životu nebezpečná. Vyloženě se těším na léto!
Cleo, jsem zelená závistí!
Bosi, gratuluju k přesunu a napiš první dojmy. Co se ti zdálo?

Clea

7263)  Clea (28.04.2012 13:12)

to nebylo ani plánovaný ani chtěný Prostě jsem přišla z práce, sotva vylezla schody do prvního patra a svalila se do postele...a najednou, z ničeho nic...ráno

LadySadness

7262)  LadySadness (28.04.2012 12:54)

a čo ty, Bosi, vyspala si sa dobre v novom? :)

Bosorka

7261)  Bosorka (28.04.2012 12:18)

Cleo, sakra, to jsou tak moje 3-4 noce . Závist mnou cloumá ;)

Lipi4

7260)  Lipi4 (28.04.2012 10:37)

Tolik prospat??? .. To by mě bolel celej človek .....

Twilly

7259)  Twilly (28.04.2012 08:23)

Tak to jsi dobrá, drahoušku, taky bych ráda tolik prospala (malilinkatá závist )

Clea

7258)  Clea (28.04.2012 08:14)

Přeji všem dobré ráno :) Po prospaných 18 (!!!) hodinách jsem zase schopná se tu přidat k diskuzi

LadySadness

7257)  LadySadness (27.04.2012 22:17)

Bosinka, prajem ti dnes v noci krásne a príjemné sny :) :) :)

Twilly

7256)  Twilly (27.04.2012 20:43)

Spíš bych řekla, že život jako ze škatulky

Bosorka

7255)  Bosorka (27.04.2012 20:31)

Uf....uspala jsem děcka, uvařila si kafe a dávám si pár minutek volna než to začnu kuchyni vymývat a vybalovat první krabice. Dalo by se říci, že můj celý život je v pytly...a ne v jednom ;)

LadySadness

7254)  LadySadness (27.04.2012 20:04)

tak nech skúsi Oresi, my sme to vyberali tam, príp. Decodom

ireen

7253)  ireen (27.04.2012 19:52)

LS! Samozřejmě. Špatně jsem to napsala. Problémek s dřevěnými dvířky - připevnění na myčku. Úchytky ke všem skřínkám - momentálně nemá žádná Ikea, krom Brněnské, na skladě právě ty úchytky, které si kajka vybrala.
Hlavně že je mír! ;)

Lipi4

7252)  Lipi4 (27.04.2012 17:24)

Já trenuji, ale v tomhle počasí bych umirala i normalne .....

Twilly

7251)  Twilly (27.04.2012 16:52)

Trénuj mamčo, těžko na cvičišti, lehko na bojišti

LadySadness

7250)  LadySadness (27.04.2012 16:24)

ireen, nieje kajka trochu mimo? veď umývačky majú zabudované úchyty, aspoň tie, z ktorých sme vyberali my, nemyslela si normálne dvierka na skrinkách?

Lipi4

7249)  Lipi4 (27.04.2012 14:44)

Bos, gratuluji aspoň si můžeš mezi krabicemi zahrát na schovávanou .....


Vypněte prosím někdo to topění konečně

ireen

7248)  ireen (27.04.2012 13:59)

Bosi! Gratuluju k dokončení hlavní akce ! Škoda, že budeš vybalovat, venku je nádherně, ale třeba budou stačit otevřená okna :) . Co kuchyň? ;) Dokončeno?
Kajka má SNAD hotovo, jen problémek s dvířky myčky, ale to je DROBNOST . Chtěla úchyty, které teď nejsou na skladě, alespoň v Praze ne, tak budeme řešit v Brně nějakou pracovní cestou někoho z rodiny, uvidíme.

LadySadness

7247)  LadySadness (27.04.2012 13:08)

nul problemo, Bosi, v najhoršom začneš ňuchať, nájdeš kuchyňu a kúpeľnu a ten zvyšok už zvládneš

7246)   (27.04.2012 12:03)

to chce dobrou mapu a navigaci
jsi hvězda,já bych volila variantu "vyhořet" místo "stěhovat"

«   1 ... 1569 1570 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse poster - Riley & Newborns