


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442004×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7264) kajka (28.04.2012 13:16)
Přeju krásný, slunečný den všem!
Právě jsem dorazila z šestikilometrové procházky, dobrou třetinu jsem běžela, protože syn usoudil, že bude príma závodit. Znova jsem si potvrdila, že teplota nad 23 stupňů je životu nebezpečná.
Vyloženě se těším na léto!
Cleo, jsem zelená závistí!
Bosi, gratuluju k přesunu a napiš první dojmy.
Co se ti zdálo?
7263) Clea (28.04.2012 13:12)
to nebylo ani plánovaný ani chtěný
Prostě jsem přišla z práce, sotva vylezla schody do prvního patra a svalila se do postele...a najednou, z ničeho nic...ráno
7259) Twilly (28.04.2012 08:23)
Tak to jsi dobrá, drahoušku, taky bych ráda tolik prospala
(malilinkatá závist
)
7258) Clea (28.04.2012 08:14)
Přeji všem dobré ráno
Po prospaných 18 (!!!) hodinách jsem zase schopná se tu přidat k diskuzi
7255) Bosorka (27.04.2012 20:31)
Uf....uspala jsem děcka, uvařila si kafe a dávám si pár minutek volna než to začnu kuchyni vymývat a vybalovat první krabice. Dalo by se říci, že můj celý život je v pytly...a ne v jednom
7253) ireen (27.04.2012 19:52)
LS! Samozřejmě. Špatně jsem to napsala.
Problémek s dřevěnými dvířky - připevnění na myčku.
Úchytky ke všem skřínkám - momentálně nemá žádná Ikea, krom Brněnské, na skladě právě ty úchytky, které si kajka vybrala.
Hlavně že je mír!
7250) LadySadness (27.04.2012 16:24)
ireen, nieje kajka trochu mimo? veď umývačky majú zabudované úchyty, aspoň tie, z ktorých sme vyberali my, nemyslela si normálne dvierka na skrinkách?
7249) Lipi4 (27.04.2012 14:44)
Bos, gratuluji
aspoň si můžeš mezi krabicemi zahrát na schovávanou
.....
Vypněte prosím někdo to topění konečně
7248) ireen (27.04.2012 13:59)
Bosi! Gratuluju k dokončení hlavní akce
! Škoda, že budeš vybalovat, venku je nádherně, ale třeba budou stačit otevřená okna
. Co kuchyň?
Dokončeno?
Kajka má SNAD hotovo, jen problémek s dvířky myčky, ale to je DROBNOST
. Chtěla úchyty, které teď nejsou na skladě, alespoň v Praze ne, tak budeme řešit v Brně nějakou pracovní cestou někoho z rodiny, uvidíme.
7247) LadySadness (27.04.2012 13:08)
nul problemo, Bosi, v najhoršom začneš ňuchať, nájdeš kuchyňu a kúpeľnu a ten zvyšok už zvládneš
7265) Lipi4 (28.04.2012 18:50)
Kajko, tvůj synátor se tě snaží dostat do kondice na marathon
a ta teplota je nebezpečná celkově nad 20 stupňů