Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 ... 1936   »

Lipi4

7225)  Lipi4 (26.04.2012 22:24)

Copak oni jsou jak přenosy ze sněmovny????

Twilly

7224)  Twilly (26.04.2012 22:23)

Ale ano, to schvaluju, já bych si taky prosadila vlastní jméno. I když jsme se neshodly na původním jméně pro našeho syna...

SarkaS

7223)  SarkaS (26.04.2012 22:20)

Alespoň by ty přednášky konečně měly trochu toho života :D

Lipi4

7222)  Lipi4 (26.04.2012 22:20)

Jen, aby tam nezačalo řvát

SarkaS

7221)  SarkaS (26.04.2012 22:19)

Jasně, vezmu ho sebou na přednášky. Takový Funda mu zaručí klidné a pokojné spaní po celý den, na nás studenty to taky funguje přímo ukázkově :D

Lipi4

7220)  Lipi4 (26.04.2012 22:18)

Si budeš půjčovat zatím co já budu třeba v Krakatitu, co??

SarkaS

7219)  SarkaS (26.04.2012 22:15)

Twilly, šílíš? On moc dobře ví, že mě do jmen kecat nebude, za ta léta už se s tím i celkem smířil... Navrch já hodlám dostudovat v klidu, ne s mrňousem na krku. Toho si budu zatím jen půjčovat, aby si tady Těhule odfrkla

Twilly

7218)  Twilly (26.04.2012 22:14)

Lipi, to plně chápu

Lipi4

7217)  Lipi4 (26.04.2012 22:12)

Hani, nejenom zasloužilé matky už teď se Šárka pomalu pere o kočárek s Kryštofem :D :D :D ... spíš maminka konečně může jít do důchodu (už přesluhuje..)

Twilly, oni si to chtějí skoro všechno nacvičit nejdřív na mém potomkovi

Twilly

7216)  Twilly (26.04.2012 22:08)

Šári, když chce Fanda Huberta, ať si pořídí vlastního

7215)   (26.04.2012 22:07)

Lipi to jsme se měly domluvit dřív - bych ti to odnosila a ty by sis to pak jen hezky vychovávala ,na to už bych fakt nervy neměla
ale já ti věřím,ono to pude,sice ztěžka,ale pude - a když tak zavoláš o pomoc a všechny zasloužilé matky budou držet služby

SarkaS

7214)  SarkaS (26.04.2012 22:04)

Lipi4

7213)  Lipi4 (26.04.2012 22:04)

Hubert ani omylem

Lipi4

7212)  Lipi4 (26.04.2012 22:03)

Hani, kdyby se to dalo předávat, tak Ti tenhle stav klidně přenechám ... to víš dostudovávat s mimčem na krku nebude nic lehkýho :p :p

SarkaS

7211)  SarkaS (26.04.2012 22:02)

Jo a mimochodem, těhule, Fanda vzkazuje že Hubert :D :D :D

Lipi4

7210)  Lipi4 (26.04.2012 22:02)

Tomu taky řikám .... .. a holka to bude

SarkaS

7209)  SarkaS (26.04.2012 22:02)

neeee, bude to kluuuuuuuuk!

Twilly

7208)  Twilly (26.04.2012 22:01)

což je docela divný, páč já jsem jasná klučičí máma

7207)   (26.04.2012 22:01)

ježiši já bych chtěla taky normálně z vás chytám chuť ,ale když se podívám ny ty svoje tři kousky v pubertě,tak mě to zase hned pustí
ale je to fakt nádherný stav a já to všem moc přeji
nikdy jsem nebyla krásnější než těhotná

Twilly

7206)  Twilly (26.04.2012 21:59)

Dyť já vím, ale stejně... holkaaaaaaaaaaaa

«   1 ... 1571 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek