


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441992×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7224) Twilly (26.04.2012 22:23)
Ale ano, to schvaluju, já bych si taky prosadila vlastní jméno. I když jsme se neshodly na původním jméně pro našeho syna...
7221) SarkaS (26.04.2012 22:19)
Jasně, vezmu ho sebou na přednášky. Takový Funda mu zaručí klidné a pokojné spaní po celý den, na nás studenty to taky funguje přímo ukázkově
7219) SarkaS (26.04.2012 22:15)
Twilly, šílíš?
On moc dobře ví, že mě do jmen kecat nebude, za ta léta už se s tím i celkem smířil...
Navrch já hodlám dostudovat v klidu, ne s mrňousem na krku. Toho si budu zatím jen půjčovat, aby si tady Těhule odfrkla
7217) Lipi4 (26.04.2012 22:12)
Hani, nejenom zasloužilé matky už teď se Šárka pomalu pere o kočárek s Kryštofem
... spíš maminka konečně může jít do důchodu (už přesluhuje..)
Twilly, oni si to chtějí skoro všechno nacvičit nejdřív na mém potomkovi ![]()
7212) Lipi4 (26.04.2012 22:03)
Hani, kdyby se to dalo předávat, tak Ti tenhle stav klidně přenechám
... to víš dostudovávat s mimčem na krku nebude nic lehkýho
7225) Lipi4 (26.04.2012 22:24)
Copak oni jsou jak přenosy ze sněmovny????