Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 ... 1936   »

SarkaS

7205)  SarkaS (26.04.2012 21:58)

A co Martin schvaluje je snad podstatný? :D Ty jsi ta, která dotyčnou novou osůbku protlačí na svět, takže on si může tak maximálně listovat kalendářem a mlčet. ;)
Twilluš nikdy nevíš, dokud se to nanarodí ;) Naděje trvá :D

Lipi4

7204)  Lipi4 (26.04.2012 21:55)

Jsem Tě nakazila

Twilly

7203)  Twilly (26.04.2012 21:54)

Naspeedovaná, naspeedovaná, a copak já za to můžu?

Twilly

7202)  Twilly (26.04.2012 21:53)

Šári, bude to holka A mít dceru Alana... to je divoký, až moc

Lipi4

7201)  Lipi4 (26.04.2012 21:53)

Ségra, už tak mi Martin neschvaluje ani jedno jméno .. ... Alan na holku se bude prosazovat daleko hůř

SarkaS

7200)  SarkaS (26.04.2012 21:51)

A nemohla by se holka jmenovat Alan? Byla by originální :D :D :D

Lipi4

7199)  Lipi4 (26.04.2012 21:50)

Neboj jabka dlabu, ale i tak to bude holka :D :D

Lipi4

7198)  Lipi4 (26.04.2012 21:49)

Twilly, koukám, že jsi naspeedovanější než já

SarkaS

7197)  SarkaS (26.04.2012 21:49)

Ne, rozhodně to bude kluk, já na tom trvám a koupím ti kvůli tomu hodně jablek, která povinně sníš, protože já chci Alana

Twilly

7196)  Twilly (26.04.2012 21:45)

Lipi4

7195)  Lipi4 (26.04.2012 21:44)

Hani, jj bude tu v září hodně tetiček ... Mockrát děkuji

Twilly

7194)  Twilly (26.04.2012 21:43)

a to tě tam jako mám s nima dobrovolně nechat?

Bosorka

7193)  Bosorka (26.04.2012 21:39)

Já už se tam asi nevejdu a jestli se už neozvu, tak mi spadla krabice na hlavu a já utrpěla amnézii :-D

Twilly

7192)  Twilly (26.04.2012 21:37)

jéééééééééééééééééééééé, takže proplétání mezi chlapy, tak takhle se to dělá, Macku?

Bosorka

7191)  Bosorka (26.04.2012 21:35)

Tak to pánové dneska nestihli a tak se tam budou zítra zajímavě proplétat se stěhováky..., ale vypadá krásně!!!

Twilly

7190)  Twilly (26.04.2012 21:33)

DO HLAVY NE!!!!!

7189)   (26.04.2012 21:33)

Minerva byl taky úžasný šicí stroj - nikdy mi nešlo šlapat
a jestli je to Lipi,to co myslím, tak GRATULUJI ,a jestli blbnu,tak odpusť a flákni mě

Twilly

7188)  Twilly (26.04.2012 21:24)

:D

Lipi4

7187)  Lipi4 (26.04.2012 21:21)

Bos, děkuji

Twilly

7186)  Twilly (26.04.2012 21:15)

Já vím, zlato

«   1 ... 1572 1573 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Cullenovi