


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441987×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7201) Lipi4 (26.04.2012 21:53)
Ségra, už tak mi Martin neschvaluje ani jedno jméno
.. ... Alan na holku se bude prosazovat daleko hůř
7197) SarkaS (26.04.2012 21:49)
Ne, rozhodně to bude kluk, já na tom trvám a koupím ti kvůli tomu hodně jablek, která povinně sníš, protože já chci Alana
7193) Bosorka (26.04.2012 21:39)
Já už se tam asi nevejdu
a jestli se už neozvu, tak mi spadla krabice na hlavu a já utrpěla amnézii ![]()
7192) Twilly (26.04.2012 21:37)
jéééééééééééééééééééééé, takže proplétání mezi chlapy, tak takhle se to dělá, Macku?
7191) Bosorka (26.04.2012 21:35)
Tak to pánové dneska nestihli a tak se tam budou zítra zajímavě proplétat se stěhováky..., ale vypadá krásně!!!
7205) SarkaS (26.04.2012 21:58)
A co Martin schvaluje je snad podstatný?
Ty jsi ta, která dotyčnou novou osůbku protlačí na svět, takže on si může tak maximálně listovat kalendářem a mlčet.
Naděje trvá
Twilluš nikdy nevíš, dokud se to nanarodí