


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442001×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7283) Twilly (28.04.2012 22:39)
Tak si u mě hezky pohajej
určo jsem lepší než rohypnol a možná stejně návyková
když se Macek ode mě nehne (Macku, já si NESTĚŽUJU, právě naopak
)
7282) DenyFish (28.04.2012 22:36)
Na Tebe se teď Twilly chystám já
..
No a už jen podle nahlédnutí do několika Tvých jednorázovek se obávám, že by spíš nechtěl spát, dokud nepřečtu všecko.. nebo spíš já, čtrnáctidenní Jenda to má celkem na salámu
7281) Cihla (28.04.2012 22:35)
Má to háček, Vojtík zbožňuje mé dítko a když je Matěj poblíž tetičku naprosto ignoruje. Musím být u něho první
7279) Cihla (28.04.2012 22:27)
Twilluško, mé dítko vstávalo po 2 hodinách na kojení, jinak spinkal jako dudek a kila se ztratila taky
Maci, v pondělí jsem ti k službám, už se těším na malého vzteklouna
7277) DenyFish (28.04.2012 22:23)
No dlouhé procházky jsou v plánu, to jsem ráda, že to zabírá
...
Jinak - je tady taková tetička, která bude hlídat, zatímco já budu chrupčit???
7276) Bosorka (28.04.2012 22:18)
Nebo hodnou tetičku, která bude hlídat, zatímco matka bude chrupčit ![]()
7275) Twilly (28.04.2012 22:15)
Ahoj Jaruško, to víš, že odvar z makovic by tehdy bodnul - ale měla bych ty kila zase
7274) Twilly (28.04.2012 22:14)
Spíš pohyb, zlato... moje dítko sice bylo jedno z těch, co v půl roce spaly téměř celou noc (až myslím na jedno vzbuzení), ale po půlroce od jeho narození - co jsem měla ještě všechna kila, i když jsem se budila každou chvíli kvůli vysoké a ne kvůli dítku - jsme zjistili, že syn spí v kočárku přímo ukázkově, ale musíme s ním hýbat - s kočárkem! A rychle, takže jsem začala pěstovat rychlochůzi... a až ta zabrala. Dítko spalo jako dudek, já měla na kočárku rozložený skripta a pádila jsem do 4 km vzdálenýho stanoviště.
7273) Cihla (28.04.2012 22:11)
Maci, to chce odvar z makovic
7272) DenyFish (28.04.2012 22:07)
Já se utěšuju tím, že se všude píše, že to noční poletování kolem prcka a nevyspání je jedna z příčin rychlého hubnutí v těhotenství nabraných kil
7271) Bosorka (28.04.2012 21:48)
Deny - jsou děti, které už v půl roce prospí celou noc....ty moje k nim, ale bohužel nepatřily
7270) DenyFish (28.04.2012 21:43)
Cleo, já chci taky!!!!
.. musim říct, že i když mám nejhodnější miminko na světě a budí se opravdu jen na půl hodiny - napapat, přebalit a zase spát.. a za tři hodiny znovu.. i tak jsem po čtrnácti dnech tak vyřízená, že bych Těch 18 hodin dala z fleku taky... a to mám na několik let smůlu
7269) Twilly (28.04.2012 21:13)
Ts ts ts ts ts, rovnou dva kluci v posteli, a ještě takoví krásní... Macku, já bych byla i ráda ![]()
7268) Bosorka (28.04.2012 20:29)
Kajko - díky. A co se mi zdálo, to fakt nevím, neb jsem spala s obouma klukama, a když se nechrul jeden, chrul se druhý
7267) Bosorka (28.04.2012 20:27)
Pytel sem, pytel tam, pytel, kam se podívám....
no nic milé dámy, jen mi kvalitně hrabe!
7266) LadySadness (28.04.2012 19:03)
práve som videla upútavku na film "The Wolfs" - "Pozrite si film o vlkoch, v ktorom nehrá Taylor Lautner, film o mužovi, ktorý rozdáva rany vlkom (nie Taylorovi Lautnerovi)", v hlavnej úlohe je Liam Neeson a vyzerá to byť akčák
tak uvidíme
7285) Twilly (28.04.2012 22:54)
upadla jsem do mrákot, zlato