


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442027×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7344) Twilly (29.04.2012 22:41)
Jituš, když tam budu, musíš TAKY!!! Už budeš po šestinedělí, takže áááááááááááááááááááááááááá
7343) Clea (29.04.2012 22:41)
no, po tom šoku s krabicí vzpomínek nevim nevim...
ale naštěstí holky byly tak hodný a upozornily mě, že na ambřiny povídky musim bejt opatrná
7341) Clea (29.04.2012 22:35)
tak si to užijte, já budu číst a číst a číst...a pokud neumřela, tak tam čte ještě dodnes
Lipi - přidáno na seznam, díky ![]()
7340) Lipi4 (29.04.2012 22:35)
Leelee, pokud nepoverim svoji pravou ruku
, jelikož v listopadu budu mít plno prace s malým piskletem (někomu tady jsem slibila, že ji/jeho přivezu ukazat
)
7337) Lipi4 (29.04.2012 22:24)
A pokud chceš číst o pořádným chlapovi s citlivym srdcem tak se pusť do SarkaS
7335) ireen (29.04.2012 22:15)
Jste jak encyklopedie, děvčátka, jaký, co, od koho, jste úžasný!
Zítra budu kalit celý den
, od 11 i s Kajkou, to budeme vypadat
, a pak za 200 a kousek budu čekat zelenou žabičku
s hodobóžovým osazenstvem
. Jsem ale ve výhodě, já Vás poznám
!
7334) Bosorka (29.04.2012 22:06)
A pak ještě Karolka a její Lost in Twilight...
nebo Ajjinka a Jak Jessica k štěstí přišla...ach, Lucku
Bye - Láska neumírá a Forest Love
7331) Twilly (29.04.2012 21:58)
Jestli chceš romantiku jako "prase", tak doporučuju Evelyn. Její něžné srdíčko tě pohladí po dušičce.
7330) Twilly (29.04.2012 21:57)
Nebí je klasika, Alouš je skvělá.. jo a taky inteligentní humor od popřední místní bloncky - Cokoliv od Carlie
. A taky MisaBells... její humor je neskutečný
7329) Clea (29.04.2012 21:52)
jo, tak to jsem právě taky zjistila...takhle jsem nebulela už hodně dlouho...budu si muset na její povídky dávat pozor a číst je jenom doma, v klidu - přečíst si tohle například v práci, no, nevim nevim
7328) Twilly (29.04.2012 21:49)
Já bych řekla spíš, že tady se to nerozděluje na žánr, ale na autora. Nic, co je od ambry, není oddechové. Je to zážitek, ale pro silný nervy. Páč ona jinak nepíše. Dává do toho všechno i s čilly papričkama a zalito kapkou srdcedrásavého nitroglycerinu. A jako desert dostaneš nabitou pistoli s jediným nábojem. Ona je prostě citová smršť
7327) LadySadness (29.04.2012 21:49)
ak chceš niečo zábavné skoč na Alrobell a jej Londýnsku romancu, alebo na Nebrasku a Myšičko, myš...každá je iná a pritom obe rovnaké
7326) Clea (29.04.2012 21:45)
Dobře, takže, když jsem sem přišla, tak mě mrzelo, že tu u povídek není takový to rozřazení - romantika, drama, ... teďka bych to zoufale potřebovala...koho by napadlo, že Krabice vzpomínek (která naprosto úžasně začíná) končí tak, jak končí - člověk si chce přečíst něco oddechovýho, zábavnýho a místot toho tu bulí jako želva
Naprosto úžasný, ale skoro se bojim toho druhýho dílu...
7345) Lipi4 (29.04.2012 22:53)
Veru, já jsem řekla, že tam budu
(navíc jsem Ti to přece slíbila, že se srazíme ještě dřív
) ... jen že nebudu rozdávat jmenovky
, jelikož budu mít plné ruce práce s pískletem a hejnem tetiček a jedním strýčkem
nebo chlapa
Clea, tak to pozorně čti i perexy, jelikož, když Šárka dá 15 nebo 18.. tak si připrav mrazák