


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442041×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7403) Lipi4 (01.05.2012 10:32)
Já si zvykám stačí, že si teď připadám jak chodící inkubátor, kterej každou chvilku nadívaj jak husu
7402) Twilly (01.05.2012 10:27)
Má rovných 37, zatím nic moc, ale nevypadá to na perfektní zdravotní stav do toho sedmého, abychom mohli absolvovat ten zákrok... ááááááá no nic, do pátku čekám, pak přesunu termín. Jinudy cesta nevede. Zvykej si, tohle taky patří k mateřství
7400) Twilly (01.05.2012 09:59)
Jo a pamatujte pak, že "produkt" onoho vlahého večera chytí bez varování nudli u nosu
7.5. máme jít na fibroskopii, vidím to černě
7398) Lipi4 (01.05.2012 09:50)
Bos, zyrtek uz je minulost vestina přešla na xyzal
..... a s tím vlahym vecerem je uz trochu pozde
...........
7397) Bosorka (01.05.2012 09:46)
A vzhledem k tomu, že to dnes vypadá na vlahý takřka letní večer...myslete na to, že i Edovi a Belle stačilo jen jednou si vrznout a byla z toho Nessie
7396) Bosorka (01.05.2012 09:45)
Tak šup, šup ven pod strom a líbat!
PS: Bacha na ptáky, včely, padající větve a pány, co prořezávají stromy. Alergici Zyrtex sebou!
7394) Lipi4 (30.04.2012 22:01)
Bos, ale ta druhá osoba má sotva 400g (orientačně), to se ani nedá počítat
.... co kdybych letěla na obřím vysavaači, který splňuje směrnice??
7393) LadySadness (30.04.2012 21:57)
skúste tandemkoště, alebo rodinnú verziu metly
to vieš, Clea, čo si nespravíš sama to nemáš
7392) Twilly (30.04.2012 21:53)
Macku, uděláme revoluci, ať můžeme být spolu na bidílku, pak tam může bejt i Lipinka s mimčem
7391) Lipi4 (30.04.2012 21:41)
Ale to je loňska vyhláška
tak sr pro jistotu ptám
..... náhodou jste necetly tu letošní? ![]()
7388) Twilly (30.04.2012 21:34)
říká o tom něco ten předpis? neříká... a co není zakázáno, je dovoleno
7386) Bosorka (30.04.2012 21:27)
Když si člověk vezme, na jakém základě tento mýtus o koštětech vznikl.....
7405) Lipi4 (01.05.2012 20:16)
Tak jak jste dámy dopadly???
Doufám, že jste si všechny včera krásně zalítaly
(snad nám letos žádná nezůstala na hrnaici
) a dneska, že byla nebo ještě bude každá zatáhnuta pod rozkvětlou třešeň
Jinak jeden velký objev.... jít na Titanic v těhu stavu znamená nehorázně moc pokapaný břicho