Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 ... 1936   »

Lipi4

7405)  Lipi4 (01.05.2012 20:16)

Tak jak jste dámy dopadly??? Doufám, že jste si všechny včera krásně zalítaly (snad nám letos žádná nezůstala na hrnaici ) a dneska, že byla nebo ještě bude každá zatáhnuta pod rozkvětlou třešeň



Jinak jeden velký objev.... jít na Titanic v těhu stavu znamená nehorázně moc pokapaný břicho :D :D :D :D :D :D :D

Twilly

7404)  Twilly (01.05.2012 10:44)

Nadívaná husa je mňam

Lipi4

7403)  Lipi4 (01.05.2012 10:32)

Já si zvykám stačí, že si teď připadám jak chodící inkubátor, kterej každou chvilku nadívaj jak husu :p :p

Twilly

7402)  Twilly (01.05.2012 10:27)

Má rovných 37, zatím nic moc, ale nevypadá to na perfektní zdravotní stav do toho sedmého, abychom mohli absolvovat ten zákrok... ááááááá no nic, do pátku čekám, pak přesunu termín. Jinudy cesta nevede. Zvykej si, tohle taky patří k mateřství :D

Lipi4

7401)  Lipi4 (01.05.2012 10:12)

vlahý nebo mrazivý... vyjde to nastejno

Veru, neboj bude to dobrý

Twilly

7400)  Twilly (01.05.2012 09:59)

Jo a pamatujte pak, že "produkt" onoho vlahého večera chytí bez varování nudli u nosu 7.5. máme jít na fibroskopii, vidím to černě :(

Bosorka

7399)  Bosorka (01.05.2012 09:53)

Ani nemusel být vlahý, co? :D ;)

Lipi4

7398)  Lipi4 (01.05.2012 09:50)

Bos, zyrtek uz je minulost vestina přešla na xyzal ..... a s tím vlahym vecerem je uz trochu pozde ...........

Bosorka

7397)  Bosorka (01.05.2012 09:46)

A vzhledem k tomu, že to dnes vypadá na vlahý takřka letní večer...myslete na to, že i Edovi a Belle stačilo jen jednou si vrznout a byla z toho Nessie

Bosorka

7396)  Bosorka (01.05.2012 09:45)

Tak šup, šup ven pod strom a líbat!

PS: Bacha na ptáky, včely, padající větve a pány, co prořezávají stromy. Alergici Zyrtex sebou!

Twilly

7395)  Twilly (30.04.2012 22:11)

to už je veliký člobrda

Lipi4

7394)  Lipi4 (30.04.2012 22:01)

Bos, ale ta druhá osoba má sotva 400g (orientačně), to se ani nedá počítat .... co kdybych letěla na obřím vysavaači, který splňuje směrnice??

LadySadness

7393)  LadySadness (30.04.2012 21:57)

skúste tandemkoště, alebo rodinnú verziu metly
to vieš, Clea, čo si nespravíš sama to nemáš

Twilly

7392)  Twilly (30.04.2012 21:53)

Macku, uděláme revoluci, ať můžeme být spolu na bidílku, pak tam může bejt i Lipinka s mimčem

Lipi4

7391)  Lipi4 (30.04.2012 21:41)

Ale to je loňska vyhláška tak sr pro jistotu ptám ..... náhodou jste necetly tu letošní?

Bosorka

7390)  Bosorka (30.04.2012 21:41)

LIpi - máš smůlu, to se bere jako dva na jednom koštěti ;)

Clea

7389)  Clea (30.04.2012 21:35)

LadyS, koukám, že to máš dobře promyšlený

Twilly

7388)  Twilly (30.04.2012 21:34)

říká o tom něco ten předpis? neříká... a co není zakázáno, je dovoleno :D

Lipi4

7387)  Lipi4 (30.04.2012 21:30)

Dámy, nevíte jestli carodka může v mém stavu na koště? :D

Bosorka

7386)  Bosorka (30.04.2012 21:27)

Když si člověk vezme, na jakém základě tento mýtus o koštětech vznikl..... ;)

«   1 ... 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek