Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 ... 1936   »

HMR

7445)  HMR (02.05.2012 22:18)

o něco málo?????

Clea

7444)  Clea (02.05.2012 22:16)

ireen - dobrou noc
no, už jsem si objednala přes ten net, teda skoro ;) objednávka se o něco málo rozrostla

Lipi4

7443)  Lipi4 (02.05.2012 22:16)

Clea, http://www.bux.cz/knihy/123129-nebezpecna-laska.html tady si to můžeš přes net objednat a a v OC Forum http://www.bux.cz/kontakty/prodejny/ vyzvednout

Marvi

7442)  Marvi (02.05.2012 22:15)

Cleo to nevím, Liberec neznám, ale dá se to objednat přes net a vyzvednout na prodejně a máš to bez poplatků za doručení. My v Ostravě máme přímo sklad, takže chodíme tam.

Clea

7441)  Clea (02.05.2012 22:11)

Marvi, koukám, že to je v Globusu, ale asi ve špatným místě, protože jsem to tam nezahlídla

Twilly

7440)  Twilly (02.05.2012 22:10)

Tak si běž lehnout, hotovsone

Lipi4

7439)  Lipi4 (02.05.2012 22:08)

Clea, zkus třeba ještě bux/Knižní klub nebo Kosmas ... .. nevím co tram z těch dvou je ... když by Ti náhodou řekli, že to oni na prodejně nemají, tak se zeptej jestli to nemají na jiné a nemohli by to dopravit do té v Liberci .... mezi Prahou a Brnem to funguje


Dobrou nočku Ireen

ireen

7438)  ireen (02.05.2012 22:08)

Dnes jsem hotovson! Přeju dobrou noc a krásné sny! ;)

ireen

7437)  ireen (02.05.2012 22:07)

Cleo, neboj se objednání přes internet, už jsem to taky vyzkoušela, funguje to! :)
Twilluško! Tak to mě ten název fakt mrzí, Proti příběhu je to "máslo"! Dva původní mají šťávu!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Marvi

7436)  Marvi (02.05.2012 22:03)

Ségra nakupuje knížky přes knihcentrum a podle netu, má mít i pobočku v Liberci. http://www.knihcentrum-liberec.cz/

HMR

7435)  HMR (02.05.2012 22:02)

jen pro informaci... http://www.knihomanie.cz/

Twilly

7434)  Twilly (02.05.2012 22:01)

Nebezpečná láska - tfujtajbl - na ten název si NIKDY nezvyknu. Původní název tohodle dílka, které uzřelo světlo světa BH ztránek se jmenovalo "Malí kluci vousy nenosí" - jenom nějaký mozek z vydavatelství přejmenoval Nebí "kluky" na Nebezpečnou lásku. Mělo to ještě Nebrasčin alternativní název - ten je taky velice zdařilý a téměř se to jmenovalo "Kachnami se nehází" - oba vystihují knihu jak řiť na nočník, ale... takže když bude někdo vocať mluvit o "klukách" nebo o "kachnách", jedná se o příběh Mikeeho Bavetty

Clea

7433)  Clea (02.05.2012 21:53)

ireen, já nejsem z Prahy, ale z Liberce. Knihkupectví Dobrovský tu bohužel nemáme, budu muset ještě vydržet...

ireen

7432)  ireen (02.05.2012 21:48)

Cleo! Kamenný obchod -Dobrovský - Arkády Pankrác. Cena je trochu jiná, ale kdo by hleděl na kačku, když jde o kulturu!

Twillu, co jsou "Kluci"? Nechci přijít vůbec o nic a o Bavetty tuplem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Clea

7431)  Clea (02.05.2012 21:45)

u nás jsou 4 v centru a pak možná nějaký další v nákupní zóně...minule jsem se stavovala ve dvou, okukovala jsem jim novinky a antikvariát

Twilly

7430)  Twilly (02.05.2012 21:33)

Ok, beru zpět, mám výhodu hlavního města - ale "cizího" státu

Clea

7429)  Clea (02.05.2012 21:28)

Twilly - uznávám, že jsem byla jenom ve dvou, ale ani v jednom to neměli...
Lipi - moc díky, mrknu na to

Lipi4

7428)  Lipi4 (02.05.2012 21:26)

Clea, doporučuji http://www.dobre-knihy.cz/krasna-literatura/detektivky/nebezpecna-laska.html vyřídili všechny moje objednávky a to jich nebylo mnoho

Twilly

7427)  Twilly (02.05.2012 21:25)

Neblbni Cleo, dyť tenhle poklad je možné dostat i u nás

Clea

7426)  Clea (02.05.2012 21:22)

u nás sem jí nenšla, bohužel a s nakupováním knih na netu ještě nemám zkušenosti

«   1 ... 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek