


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442045×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7444) Clea (02.05.2012 22:16)
ireen - dobrou noc
no, už jsem si objednala přes ten net, teda skoro
objednávka se o něco málo rozrostla
7443) Lipi4 (02.05.2012 22:16)
Clea, http://www.bux.cz/knihy/123129-nebezpecna-laska.html tady si to můžeš přes net objednat a a v OC Forum http://www.bux.cz/kontakty/prodejny/ vyzvednout
7442) Marvi (02.05.2012 22:15)
Cleo to nevím, Liberec neznám, ale dá se to objednat přes net a vyzvednout na prodejně a máš to bez poplatků za doručení. My v Ostravě máme přímo sklad, takže chodíme tam.
7441) Clea (02.05.2012 22:11)
Marvi, koukám, že to je v Globusu, ale asi ve špatným místě, protože jsem to tam nezahlídla
7439) Lipi4 (02.05.2012 22:08)
Clea, zkus třeba ještě bux/Knižní klub nebo Kosmas
... .. nevím co tram z těch dvou je
... když by Ti náhodou řekli, že to oni na prodejně nemají, tak se zeptej jestli to nemají na jiné a nemohli by to dopravit do té v Liberci .... mezi Prahou a Brnem to funguje
Dobrou nočku Ireen
7437) ireen (02.05.2012 22:07)
Cleo, neboj se objednání přes internet, už jsem to taky vyzkoušela, funguje to!
Twilluško! Tak to mě ten název fakt mrzí, Proti příběhu je to "máslo"! Dva původní mají šťávu!!!!!!!!!!!!!!!!
7436) Marvi (02.05.2012 22:03)
Ségra nakupuje knížky přes knihcentrum a podle netu, má mít i pobočku v Liberci. http://www.knihcentrum-liberec.cz/
7434) Twilly (02.05.2012 22:01)
Nebezpečná láska - tfujtajbl - na ten název si NIKDY nezvyknu. Původní název tohodle dílka, které uzřelo světlo světa BH ztránek se jmenovalo "Malí kluci vousy nenosí" - jenom nějaký mozek z vydavatelství přejmenoval Nebí "kluky" na Nebezpečnou lásku. Mělo to ještě Nebrasčin alternativní název - ten je taky velice zdařilý a téměř se to jmenovalo "Kachnami se nehází" - oba vystihují knihu jak řiť na nočník, ale... takže když bude někdo vocať mluvit o "klukách" nebo o "kachnách", jedná se o příběh Mikeeho Bavetty
7433) Clea (02.05.2012 21:53)
ireen, já nejsem z Prahy, ale z Liberce. Knihkupectví Dobrovský tu bohužel nemáme, budu muset ještě vydržet...
7432) ireen (02.05.2012 21:48)
Cleo! Kamenný obchod -Dobrovský - Arkády Pankrác. Cena je trochu jiná, ale kdo by hleděl na kačku, když jde o kulturu!
Twillu, co jsou "Kluci"? Nechci přijít vůbec o nic a o Bavetty tuplem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
7431) Clea (02.05.2012 21:45)
u nás jsou 4 v centru a pak možná nějaký další v nákupní zóně...minule jsem se stavovala ve dvou, okukovala jsem jim novinky
a antikvariát
7429) Clea (02.05.2012 21:28)
Twilly - uznávám, že jsem byla jenom ve dvou, ale ani v jednom to neměli...
Lipi - moc díky, mrknu na to
7428) Lipi4 (02.05.2012 21:26)
Clea, doporučuji http://www.dobre-knihy.cz/krasna-literatura/detektivky/nebezpecna-laska.html vyřídili všechny moje objednávky a to jich nebylo mnoho
7426) Clea (02.05.2012 21:22)
u nás sem jí nenšla, bohužel a s nakupováním knih na netu ještě nemám zkušenosti
7445) HMR (02.05.2012 22:18)
o něco málo?????