


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442062×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7524) ireen (03.05.2012 22:26)
Kajko, dočkej času!
Bosí, mi povidej, Malíček mám jak Mach ucho -červený a k tomu nateklý!
Kdo Ti řek, že špek není zelenina? Jitrnice je zas ovoce!
7523) Twilly (03.05.2012 22:25)
Dokonalý popis Iroušku, Kajku vidím normálně před sebou
Opravdu nechcete vy dvě tady domeček?
7522) Bosorka (03.05.2012 22:20)
Ireen - včelí bodnutí je zdravé (i když alergik by se mnou nesouhlasil), ale to vosí je pěkný humus!
A ještě špek přece není zelenina - to je bílé maso! ![]()
7521) kajka (03.05.2012 22:05)
Čau humoristko! Myslíš neodolatelně přitažlivá, zachovávající ženské tvary, již ne podobající se lidské oběžnici a ještě nevypadající jako domorodá kojná?
7520) ireen (03.05.2012 21:59)
Cleo, to hovězí na zázvoru je moc dobrý, děláme ho s rýží.
Bosí! Ďobla mě vosa vneděli v noci, vzbudilo mě to, ale taky nepřežila, bolí to jaëště teď.
Kajka je teď ve svý středně štíhlý formě.
Ahoj ségra!
Lipi, zelenina je výborná, hlavně třeba špek!
7519) kajka (03.05.2012 21:45)
Lipi, zelenina je fajn. Jsem klasickej žrout, sním všechno a s chutí.
S drahou polovičkou je to horší, je vybíravej a chutná mu hlavně to nezdravý.
7518) Lipi4 (03.05.2012 21:29)
A co takhle hodně zeleniny???
... ... existuje něco jako český tintítko??
.. jestli jo, tak jsem to já
7516) kajka (03.05.2012 21:07)
Lipi, říká to furt.
Jsem na něj zvědavá, protože se chystám na další těhotenství a vidím to tak, že budu živa o chlebu a vodě, aby nechytnul další inspiraci.
Už teď váží víc jak dvojnásobek mojí váhy a začíná jít o zdraví.
7514) Bosorka (03.05.2012 20:15)
Ale kdež - spletla si mě s Lucinkou a vlezla mi do bačkůrky
A zítra tu budu mít dalšího chlapa - střídá se mi to tu jako na běžícím páse - tentokrát na zaměření interiérových dveří
7513) kajka (03.05.2012 20:12)
Bosi, dík. Chudák píchalka, spletla si tě s květinou a zaplatila tu osudnou chybu životem.
Lipinko, na to pozor! Manžel se mnou taky takhle sympatizoval a nabral třicet kilo.
7512) Clea (03.05.2012 19:57)
u nás je jenom dusno.
Kamarád takhle taky čekal mimčo a všude chodil a říkal, že čeká mimčo, takže musí hodně jíst a že má raní nevolnosti, takže na něj musíme bejt hodný
7511) Lipi4 (03.05.2012 19:52)
U nás je bouřkáááááááááááá
....
PS: Budoucí otec (Martin) se cpe místo mě
.. cpe se jako těhotná co tejden nejedla
7508) Clea (03.05.2012 19:23)
kajko, tak to bys měla mít další tři, čtyři měsíce klid, když sis to teďka vybrala
mě tejrá "jenom" alergie, ale i ta mi stačí
7507) Bosorka (03.05.2012 19:19)
Vydrž, holka! Máš mou morální podporu - jinou bohužel nemám na skladě.
Heč, mě dneska ďobla včelka! Má to chudinka za sebou...
7506) kajka (03.05.2012 19:17)
Díky, Cleo. Za poslední měsíc mám rýmu, kašel a teplotu už potřetí, s tím se holt blbě maká.
7525) Clea (03.05.2012 22:27)
to vždycky řiká mámy přítel - já zeleninu miluju, nejvíc tu přefiltrovanou přes prasátko