Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 ... 1936   »

Clea

7525)  Clea (03.05.2012 22:27)

to vždycky řiká mámy přítel - já zeleninu miluju, nejvíc tu přefiltrovanou přes prasátko

ireen

7524)  ireen (03.05.2012 22:26)

Kajko, dočkej času! ;)
Bosí, mi povidej, Malíček mám jak Mach ucho -červený a k tomu nateklý! :(
Kdo Ti řek, že špek není zelenina? Jitrnice je zas ovoce!

Twilly

7523)  Twilly (03.05.2012 22:25)

Dokonalý popis Iroušku, Kajku vidím normálně před sebou Opravdu nechcete vy dvě tady domeček?

Bosorka

7522)  Bosorka (03.05.2012 22:20)

Ireen - včelí bodnutí je zdravé (i když alergik by se mnou nesouhlasil), ale to vosí je pěkný humus!
A ještě špek přece není zelenina - to je bílé maso! :-D

kajka

7521)  kajka (03.05.2012 22:05)

Čau humoristko! Myslíš neodolatelně přitažlivá, zachovávající ženské tvary, již ne podobající se lidské oběžnici a ještě nevypadající jako domorodá kojná?

ireen

7520)  ireen (03.05.2012 21:59)

Cleo, to hovězí na zázvoru je moc dobrý, děláme ho s rýží.
Bosí! Ďobla mě vosa vneděli v noci, vzbudilo mě to, ale taky nepřežila, bolí to jaëště teď.
Kajka je teď ve svý středně štíhlý formě. ;) Ahoj ségra!
Lipi, zelenina je výborná, hlavně třeba špek!

kajka

7519)  kajka (03.05.2012 21:45)

Lipi, zelenina je fajn. Jsem klasickej žrout, sním všechno a s chutí.:D S drahou polovičkou je to horší, je vybíravej a chutná mu hlavně to nezdravý.:p

Lipi4

7518)  Lipi4 (03.05.2012 21:29)

A co takhle hodně zeleniny???

... ... existuje něco jako český tintítko?? .. jestli jo, tak jsem to já :D :D :D

kajka

7517)  kajka (03.05.2012 21:08)

Dodávám, že nejsem žádný tintítko, ale hezky česky stavěná.

kajka

7516)  kajka (03.05.2012 21:07)

Lipi, říká to furt. Jsem na něj zvědavá, protože se chystám na další těhotenství a vidím to tak, že budu živa o chlebu a vodě, aby nechytnul další inspiraci. Už teď váží víc jak dvojnásobek mojí váhy a začíná jít o zdraví.:(

Lipi4

7515)  Lipi4 (03.05.2012 20:52)

Kajko, a taky věčně řikal, že musí hubnout???

Bosorka

7514)  Bosorka (03.05.2012 20:15)

Ale kdež - spletla si mě s Lucinkou a vlezla mi do bačkůrky
A zítra tu budu mít dalšího chlapa - střídá se mi to tu jako na běžícím páse - tentokrát na zaměření interiérových dveří

kajka

7513)  kajka (03.05.2012 20:12)

Bosi, dík. Chudák píchalka, spletla si tě s květinou a zaplatila tu osudnou chybu životem.

Lipinko, na to pozor! Manžel se mnou taky takhle sympatizoval a nabral třicet kilo.

Clea

7512)  Clea (03.05.2012 19:57)

u nás je jenom dusno.
Kamarád takhle taky čekal mimčo a všude chodil a říkal, že čeká mimčo, takže musí hodně jíst a že má raní nevolnosti, takže na něj musíme bejt hodný

Lipi4

7511)  Lipi4 (03.05.2012 19:52)

U nás je bouřkáááááááááááá ....

PS: Budoucí otec (Martin) se cpe místo mě .. cpe se jako těhotná co tejden nejedla :D :D :D

Bosorka

7510)  Bosorka (03.05.2012 19:40)

Ji to bolelo víc než mě, ségruše...tak asi tak ;)

Twilly

7509)  Twilly (03.05.2012 19:29)

Macku, seš jako faaaakt drsná, segro

Clea

7508)  Clea (03.05.2012 19:23)

kajko, tak to bys měla mít další tři, čtyři měsíce klid, když sis to teďka vybrala
mě tejrá "jenom" alergie, ale i ta mi stačí

Bosorka

7507)  Bosorka (03.05.2012 19:19)

Vydrž, holka! Máš mou morální podporu - jinou bohužel nemám na skladě.
Heč, mě dneska ďobla včelka! Má to chudinka za sebou... :'-(

kajka

7506)  kajka (03.05.2012 19:17)

Díky, Cleo. Za poslední měsíc mám rýmu, kašel a teplotu už potřetí, s tím se holt blbě maká.

«   1 ... 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still