Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 ... 1936   »

Lipi4

7545)  Lipi4 (04.05.2012 08:31)

Twilly, zapominas, že ten kdo mě neviděl na živo, tak nebo jaky jsem sileny zivel ....
Clea, sice rána nemusim, ale dnes je pátek *cheet* a ráno jsem viděla autora Safiry (Ch. P.)
Bos, že by jsme posunuly zítra velitelsky čas a udělaly ti v Bohnicích uvítací výbor?

Bosorka

7544)  Bosorka (04.05.2012 08:25)

ofouklo by děti B)

Clea

7543)  Clea (04.05.2012 08:21)

koště necháš doma, Bos?

Bosorka

7542)  Bosorka (04.05.2012 08:19)

Vydrž, zítra bude další .
Varování: zítra ráno mířím do matičky stověžaté. Takže pokud někdo uvdidíte na R10 a pak kolem Bohnic zelenou mrňavou střelu, tak úprk je nejlepší možnost!

Clea

7541)  Clea (04.05.2012 08:16)

tyhle ranní ptáčata mě fascinujou...
Bos, já myslim, že předevčírem jsem si všimla, že je ráno ;)

Twilly

7540)  Twilly (04.05.2012 08:10)

Jo, tohle bych asi taky nejradši škrtla, ségruše :p

Bosorka

7539)  Bosorka (04.05.2012 08:08)

Zase ráno? Už zase? Nebylo to tady už někdy? B)

Twilly

7538)  Twilly (04.05.2012 07:53)

Cleouši, vážně ji ještě neznáš

Clea

7537)  Clea (04.05.2012 07:52)

Ahoj Lipi, nějaká svěží v takovou hodinu *zívající smajlík*

Lipi4

7536)  Lipi4 (04.05.2012 07:08)

Dobré ránko

kajka

7535)  kajka (04.05.2012 01:24)

Dobrou, jdu si snít o Jasperovi.

Twilly

7534)  Twilly (04.05.2012 00:37)

Snad mě to jednou potká, možná mě to nebude tak dráždit, v každé erotické scéně

kajka

7533)  kajka (04.05.2012 00:33)

Jééé, Twilluško, my hrajeme honěnou? Paráda! Ohledně toho "výbuchu", jde to, ale je to strašná dřina a za těch pár sekund to nestojí. Nebo taky otázka šťastné náhody, ale to se stává jednou, maximálně dvakrát za život.

kajka

7532)  kajka (03.05.2012 23:01)

Ségra, ty jsi blázínek. Koukej to dočíst, dárkově zabalit a spolu s ostatní literaturou poslat o dům dál, nejlépe směr Žižkov. Předem děkuji. Dobrou.

Twilly

7531)  Twilly (03.05.2012 22:50)

Dobrou Iroušku

ireen

7530)  ireen (03.05.2012 22:37)

Děvčátka poupátka! Jdu dát repete - Nebiiny kluky a pak spinkat, jsem mrtvá.
DOBROU!

ireen

7529)  ireen (03.05.2012 22:34)

Teď je to na Vás! ;)

Lipi4

7528)  Lipi4 (03.05.2012 22:31)

Twilly, počkej .... jen co se setkám s naší ireen, tak začne nábor naplno ... ale :D

Ireen, doufám, že to bude nejpozději v listopadu a osobně

ireen

7527)  ireen (03.05.2012 22:29)

Twillu! Když bysme měly domeček, musela by následovat tvorba. Všechno musí dozrát!

ireen

7526)  ireen (03.05.2012 22:28)

Někdy Vám ji ukážu.... Kajku samozřejmě!!!!!

«   1 ... 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse