


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442055×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7542) Bosorka (04.05.2012 08:19)
Vydrž, zítra bude další
.
Varování: zítra ráno mířím do matičky stověžaté. Takže pokud někdo uvdidíte na R10 a pak kolem Bohnic zelenou mrňavou střelu, tak úprk je nejlepší možnost!
7541) Clea (04.05.2012 08:16)
tyhle ranní ptáčata mě fascinujou...
Bos, já myslim, že předevčírem jsem si všimla, že je ráno
7534) Twilly (04.05.2012 00:37)
Snad mě to jednou potká, možná mě to nebude tak dráždit, v každé erotické scéně
7533) kajka (04.05.2012 00:33)
Jééé, Twilluško, my hrajeme honěnou?
Paráda!
Ohledně toho "výbuchu", jde to, ale je to strašná dřina a za těch pár sekund to nestojí.
Nebo taky otázka šťastné náhody, ale to se stává jednou, maximálně dvakrát za život.
7532) kajka (03.05.2012 23:01)
Ségra, ty jsi blázínek. Koukej to dočíst, dárkově zabalit a spolu s ostatní literaturou poslat o dům dál, nejlépe směr Žižkov. Předem děkuji.
Dobrou.
7530) ireen (03.05.2012 22:37)
Děvčátka poupátka! Jdu dát repete - Nebiiny kluky a pak spinkat, jsem mrtvá.
DOBROU!
7528) Lipi4 (03.05.2012 22:31)
Twilly, počkej
.... jen co se setkám s naší ireen, tak začne nábor naplno
... ale
Ireen, doufám, že to bude nejpozději v listopadu
a osobně ![]()
7527) ireen (03.05.2012 22:29)
Twillu! Když bysme měly domeček, musela by následovat tvorba. Všechno musí dozrát!
7545) Lipi4 (04.05.2012 08:31)
Twilly, zapominas, že ten kdo mě neviděl na živo, tak nebo jaky jsem sileny zivel
....
Clea, sice rána nemusim, ale dnes je pátek *cheet* a ráno jsem viděla autora Safiry (Ch. P.)
Bos, že by jsme posunuly zítra velitelsky čas a udělaly ti v Bohnicích uvítací výbor?