


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442071×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7602) Lipi4 (04.05.2012 17:18)
Ne, to moje jen skanduje, že chce gól
nebo něco k snědku
.... holt jsem Tě nakazila dělat všechno možný
![]()
7601) Twilly (04.05.2012 17:18)
hele, jenomže tvoje dítko mezitím nezboří barák, moje jo.. tak zůstávám jen u vaření, poklízení, čtení a hlídání, jestli dovolíš
7600) Lipi4 (04.05.2012 17:14)
Můžeš
... jen si to dáš do talšího panelu.. nastavíš si zvukový znamení, když někdo dá gól a po dočtení a okomentování kapitolky/jednorázovky se koukneš jak jsou na tom
... jak myslíš, že já dočítám Generaci
.. jenom, když je přesilovka nebo oslabení, tak pozastavuji čtení a sleduji ![]()
7597) Lipi4 (04.05.2012 17:08)
Já koukám na nás a bratry sleduji přes net
http://online.sport.cz/detail/11719/#hp-sport
... nemáš zač
7596) Twilly (04.05.2012 17:02)
prďolko moje, dík, nemám k dispozici TV - dítko kouká na Mašinku Tomáše
7592) LadySadness (04.05.2012 16:47)
takže by sme šéfom jednotlivých klubov mali poďakovať za ich chamtivosť, lebo teraz majú všetci rovnako slabé mačafty? (vnímaš tú iróniu, však)
7591) Lipi4 (04.05.2012 16:40)
Holky, on nemá pořádnej tým letos nikdo, jelikož NHL skoro nikoho nepustili
7605) Lipi4 (04.05.2012 17:24)