Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 ... 1936   »

Lipi4

7605)  Lipi4 (04.05.2012 17:24)

Jen se směj

Twilly

7604)  Twilly (04.05.2012 17:23)

Jituš, takhle jsem žila i před tebou

Lipi4

7603)  Lipi4 (04.05.2012 17:20)

Konec zápasu CAN-SVK a výsledek je 3:2

Lipi4

7602)  Lipi4 (04.05.2012 17:18)

Ne, to moje jen skanduje, že chce gól nebo něco k snědku
.... holt jsem Tě nakazila dělat všechno možný :D :D :D

Twilly

7601)  Twilly (04.05.2012 17:18)

hele, jenomže tvoje dítko mezitím nezboří barák, moje jo.. tak zůstávám jen u vaření, poklízení, čtení a hlídání, jestli dovolíš

Lipi4

7600)  Lipi4 (04.05.2012 17:14)

Můžeš ... jen si to dáš do talšího panelu.. nastavíš si zvukový znamení, když někdo dá gól a po dočtení a okomentování kapitolky/jednorázovky se koukneš jak jsou na tom ... jak myslíš, že já dočítám Generaci .. jenom, když je přesilovka nebo oslabení, tak pozastavuji čtení a sleduji

Marvi

7599)  Marvi (04.05.2012 17:13)

aspon nekomu se dari, kdyz nejsme schopni tem Danum vstrelit branku

Twilly

7598)  Twilly (04.05.2012 17:11)

ale pak nemohu dohánět čtecí resty, prďko...

Lipi4

7597)  Lipi4 (04.05.2012 17:08)

Já koukám na nás a bratry sleduji přes net http://online.sport.cz/detail/11719/#hp-sport
... nemáš zač

Twilly

7596)  Twilly (04.05.2012 17:02)

prďolko moje, dík, nemám k dispozici TV - dítko kouká na Mašinku Tomáše

Lipi4

7595)  Lipi4 (04.05.2012 16:55)

CAN - SVK 3:2

Lipi4

7594)  Lipi4 (04.05.2012 16:54)

Góóóóóóollllllllll Slováci dali gól

Twilly

7593)  Twilly (04.05.2012 16:49)

hmmmmmmmmmmmmmmm.... keď ja ti, moja, neviem

LadySadness

7592)  LadySadness (04.05.2012 16:47)

takže by sme šéfom jednotlivých klubov mali poďakovať za ich chamtivosť, lebo teraz majú všetci rovnako slabé mačafty? (vnímaš tú iróniu, však)

Lipi4

7591)  Lipi4 (04.05.2012 16:40)

Holky, on nemá pořádnej tým letos nikdo, jelikož NHL skoro nikoho nepustili

Twilly

7590)  Twilly (04.05.2012 16:35)

mali sme aspoň fragment, moja

LadySadness

7589)  LadySadness (04.05.2012 16:35)

my sme za posledných osem-desať rokov mali mančaft?

Twilly

7588)  Twilly (04.05.2012 16:32)

Dyť říkám, že tentokrát nemáme manšaft :p

Lipi4

7587)  Lipi4 (04.05.2012 16:28)

Auuuuu... CAN-SVK 3:1 :p :p :p

Twilly

7586)  Twilly (04.05.2012 16:16)

«   1 ... 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse Jacob 2