Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 ... 1936   »

Bosorka

7665)  Bosorka (07.05.2012 11:57)

Ber to z té lepší stránky - zahlenění ustoupí a zákrok se provede ;)

7664)   (07.05.2012 11:49)

koukám,že to zdravotnictví má všude mezery
ale stávkovat to jo.léčit to ne,nebo aspoň informovat

Twilly

7663)  Twilly (07.05.2012 11:45)

Mno, takže zlyhal lidský faktor. A já se bála zahleněného dítka. Oni nás jaksi zapoměli informovat, že doktorka, co bude vykonávat zákrok, si vzala dovolenou a prodloužila výkend. Takže ve středu holky... :p

Bosorka

7662)  Bosorka (07.05.2012 11:14)

Nákupy botiček s klukama a jsem ztrhaná, jak horník po šichtě... hlavně VOjtěchův přístup - čapnu botu a prostě jdu - byl velice vyčerpávající :p

Clea

7661)  Clea (07.05.2012 09:46)

dělníci jedni .... svejma krámama mi zatarasili dveře, nemohla jsem se dostat z obýváku

7660)   (07.05.2012 06:58)

Twilly - držím dnes palečky

Twilly

7659)  Twilly (07.05.2012 00:55)

ještě nic, ale chystáme se

Lipi4

7658)  Lipi4 (06.05.2012 23:58)

Holky, co jste to zase napsaly???
Veru, uvidíme

Twilly

7657)  Twilly (06.05.2012 23:48)

já byla "jasnej" kluk - a vyšlo :D

Twilly

7656)  Twilly (06.05.2012 23:45)

Macku, nejseš zlá, seš spoluautor

Lipi4

7655)  Lipi4 (06.05.2012 22:51)

Co jsi provedla, že jsi zlá???

Bosorka

7654)  Bosorka (06.05.2012 22:43)

Jsem tak zlá, děsně zlá! FUj, Bos, styď se!

Empress

7653)  Empress (06.05.2012 20:33)

Tvar brucha môže pekne klamať Kamarátka bola jasná "holka" a ja jasný "kluk" a narodil sa nám pravý opak

Bosorka

7652)  Bosorka (06.05.2012 20:25)

Tak ti nevím...já šla hezky do všech stran (to aby se ani jedna necítila ošizená)

Lipi4

7651)  Lipi4 (06.05.2012 20:24)

Prej jdou holky do šířky a kluci doprředu:)

Clea

7650)  Clea (06.05.2012 20:19)

Bos, v tomhle případě bych radši volila tu plyšovou kopii
Lipi, podle tvaru břicha?? Holky vytvářejí víc kulaté a kluci oválné??

Marvi

7649)  Marvi (06.05.2012 20:15)

Každopádně čas ukáže ;)

Lipi4

7648)  Lipi4 (06.05.2012 20:12)

Holky, aspoň, že se zkazilo počasí .... Jinak Dorka a Hanetka tipují, že pískle bude holka podle tvaru břicha

Marvi

7647)  Marvi (06.05.2012 20:11)

Bosorka

7646)  Bosorka (06.05.2012 20:09)

CO s plyšákama, když můžeš mít originál ;)

«   1 ... 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek