


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442108×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7742) Twilly (07.05.2012 20:56)
Když jsem ji prvně viděla, měla jsem cca 4 minutový záchvat smíchu...
7741) Clea (07.05.2012 20:52)
jo, ta je moc vtipná
Twilly, nj, my mlaďošky, musíte mít se mnou ještě trpělivost ![]()
7738) Lipi4 (07.05.2012 20:49)
Clea, tak to doporučuji úžasnou jednorázovku od Sarkas, která je inspirovaná zrovnou touto reklamou
... Síla reklamy http://www.stmivani-ff.cz/articles/sila-reklamy/
...myslím, že Twilly má na mysli shrnutí
7737) Empress (07.05.2012 20:48)
Ehm, pri pozeraní "mrožovej" reklamy mám vždy chuť vybrať sa na jahody
7733) Clea (07.05.2012 20:43)
ehm...trochu z jinýho soudku - nejlepší reklama je na mrož, zrovna nad ní slintám
(upozorňuju, že mrože ráda nemám
)
http://www.youtube.com/watch?v=tLb5OGNJXJk
7730) Clea (07.05.2012 20:37)
na netu píšou - Stastny (USA) vstřelil branku (1. gól na mistrovství) , asistence Pacioretty a Fowler
7729) Lipi4 (07.05.2012 20:36)
Holky, víte kdo dal ten gól?
.. ano snížili náskok
, ale ten gól dal někdo kdo má kořeny v našich zemých
7745) Twilly (07.05.2012 21:03)
Macku, to jako myslíš toho mrože, nebo toho "lovce"