Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 ... 1936   »

Twilly

7745)  Twilly (07.05.2012 21:03)

Macku, to jako myslíš toho mrože, nebo toho "lovce"

Bosorka

7744)  Bosorka (07.05.2012 20:58)

Já v ní viděla tlupu menšinových můžů B) nic, co by mě nějak lákalo

Lipi4

7743)  Lipi4 (07.05.2012 20:56)

My trpělivost máme a vše s chutí vysvětlíme

Twilly

7742)  Twilly (07.05.2012 20:56)

Když jsem ji prvně viděla, měla jsem cca 4 minutový záchvat smíchu...

Clea

7741)  Clea (07.05.2012 20:52)

jo, ta je moc vtipná
Twilly, nj, my mlaďošky, musíte mít se mnou ještě trpělivost ;)

Twilly

7740)  Twilly (07.05.2012 20:50)

"Domeček" , tak my tady říkáme profilu, víš?

Clea

7739)  Clea (07.05.2012 20:49)

Empress, já pro čerstvý mlíko

Lipi4

7738)  Lipi4 (07.05.2012 20:49)

Clea, tak to doporučuji úžasnou jednorázovku od Sarkas, která je inspirovaná zrovnou touto reklamou ... Síla reklamy http://www.stmivani-ff.cz/articles/sila-reklamy/ ...myslím, že Twilly má na mysli shrnutí

Empress

7737)  Empress (07.05.2012 20:48)

Ehm, pri pozeraní "mrožovej" reklamy mám vždy chuť vybrať sa na jahody

Clea

7736)  Clea (07.05.2012 20:46)

Twilly, kde v domečku??

Twilly

7735)  Twilly (07.05.2012 20:44)

Cleo, momentálně mou favoritní reklamu mám u sebe v domečku,

Twilly

7734)  Twilly (07.05.2012 20:43)

Aňu, odjakživa, mladý sa tam, myslím, aj narodil... sa nečuduj :p

Clea

7733)  Clea (07.05.2012 20:43)

ehm...trochu z jinýho soudku - nejlepší reklama je na mrož, zrovna nad ní slintám (upozorňuju, že mrože ráda nemám ;) )
http://www.youtube.com/watch?v=tLb5OGNJXJk

Lipi4

7732)  Lipi4 (07.05.2012 20:41)

JJ, a celé jméno je Paul Šťastný (samozřejmě v USA odstranili ˇ´ )

Empress

7731)  Empress (07.05.2012 20:38)

On hraje za USA Šťastný???

Clea

7730)  Clea (07.05.2012 20:37)

na netu píšou - Stastny (USA) vstřelil branku (1. gól na mistrovství) , asistence Pacioretty a Fowler

Lipi4

7729)  Lipi4 (07.05.2012 20:36)

Holky, víte kdo dal ten gól? .. ano snížili náskok:p :p :p , ale ten gól dal někdo kdo má kořeny v našich zemých

Empress

7728)  Empress (07.05.2012 20:34)

ešte jeden a vypínam

Twilly

7727)  Twilly (07.05.2012 20:30)

auuuuuuuu

Empress

7726)  Empress (07.05.2012 20:30)

«   1 ... 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek