


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442120×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7804) Twilly (09.05.2012 09:55)
Videla som, zlato a ďalšia kapča je na spadnutie. Zatiaľ tam tvoj Jake nebude, ale neboj, neodbijem to len tak
7803) Empress (09.05.2012 09:49)
Jupí Nikuš, gratulujem
Btw. konečne som dohnala resty s mačičkami a hrozne som si to užila
Takže, kedy budú nové písmenka?
A bude Jake?
7802) Twilly (09.05.2012 09:47)
Jsme po... A jsme v limbu. Hlásím, mandle nenarostla a zvrasneny epitel odstraněn. Svet je krásný. Mir všem
7801) LadySadness (09.05.2012 00:20)
mám pocit, že ešte jedna by sa tu mala pohybovať, alebo skôr gúľať, ale priznávam, že čas je pre mňa veľmi vágny pojem, tak som možno s krížom po funuse
7800) Lipi4 (09.05.2012 00:13)
Promiň jsem na mobilu a ten si občas píše blbosti ...... už jsem to opravila
:...
.... a děkuji ![]()
7799) LadySadness (09.05.2012 00:06)
ééé, zlatko, rozumiem prvej časti a srdečne blahoželám
ale tá druhá časť je nejaká zložitá, máš aj jednoduchšiu verziu?
7798) Lipi4 (09.05.2012 00:03)
Že budu v ke konci září rodit
..... spíš se tu trosku roztrhl pytel se svatbami, co tak vím *thinkig* ..... ona je tu aktuálně ještě nějaká tehu? ![]()
7797) LadySadness (08.05.2012 23:56)
tým "říkat" myslíš oznam, že sa chystáš rodiť, alebo že si práve otehotnela? pri tých tehotenstvách, čo sa tu momentálne melú, strácam prehľad kto-čo-kedy a s kým, a prečo
7796) Lipi4 (08.05.2012 23:52)
LS, néé.. já mám tento avatárek od té doby, co jsem začala světu řikat, že tu bude běhat další pískle
Twilly, vždyť jí nemám ani měsíc
.. tak jakýpak dávno
7795) LadySadness (08.05.2012 23:44)
tak potom je to náhoda, lebo ja mám tento obrázok už niekoľko rokov, ale milá náhoda
7793) LadySadness (08.05.2012 23:14)
nemám nový, len kreslenú postavičku z roztiahnutými rukami, to mám už od začiatku, ale tvoj som si všimla až nedávno, čo si mala predtým, moja sklenená Róza už zabudla
7792) Lipi4 (08.05.2012 23:11)
Veru, a to jsem měla poznat jak???
LS, ty máš nový??
.. moje Mozzila je lehce pomalá
7790) LadySadness (08.05.2012 23:00)
ale nuž, niekto zbiera princeznú Dianu, iný upíra Edwarda, v najhoršom absťáku ujde aj vlkolak Jacob
ozaj, Lipi, to ťa inšpiroval môj avatárek?
7789) Lipi4 (08.05.2012 22:57)
A to Twilly zapoměla na povlečení (Twilight, New Moon, Eclipse), hrnečky, a různý blbinky s tímto tématem spojené
7788) LadySadness (08.05.2012 22:55)
puzzle??? ona si počas veľkej skladá puzzle Twilightu?
a mňa doma kritizujú, že som závislák
teda, Janinka, že sa aj ukážeš, že ty nás podvádzaš, kto je to priznaj sa
7787) Lipi4 (08.05.2012 22:55)
Jéééé, na tuhle tetičku jsem úplně zapoměla
... Jani, kde ses nám toulala???
7805) Empress (09.05.2012 10:00)
Jupí, teším, teším