Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 ... 1936   »

Empress

7805)  Empress (09.05.2012 10:00)

Jupí, teším, teším

Twilly

7804)  Twilly (09.05.2012 09:55)

Videla som, zlato a ďalšia kapča je na spadnutie. Zatiaľ tam tvoj Jake nebude, ale neboj, neodbijem to len tak

Empress

7803)  Empress (09.05.2012 09:49)

Jupí Nikuš, gratulujem
Btw. konečne som dohnala resty s mačičkami a hrozne som si to užila Takže, kedy budú nové písmenka? A bude Jake?

Twilly

7802)  Twilly (09.05.2012 09:47)

Jsme po... A jsme v limbu. Hlásím, mandle nenarostla a zvrasneny epitel odstraněn. Svet je krásný. Mir všem

LadySadness

7801)  LadySadness (09.05.2012 00:20)

mám pocit, že ešte jedna by sa tu mala pohybovať, alebo skôr gúľať, ale priznávam, že čas je pre mňa veľmi vágny pojem, tak som možno s krížom po funuse

Lipi4

7800)  Lipi4 (09.05.2012 00:13)

Promiň jsem na mobilu a ten si občas píše blbosti ...... už jsem to opravila :...
.... a děkuji

LadySadness

7799)  LadySadness (09.05.2012 00:06)

ééé, zlatko, rozumiem prvej časti a srdečne blahoželám ale tá druhá časť je nejaká zložitá, máš aj jednoduchšiu verziu?

Lipi4

7798)  Lipi4 (09.05.2012 00:03)

Že budu v ke konci září rodit ..... spíš se tu trosku roztrhl pytel se svatbami, co tak vím *thinkig* ..... ona je tu aktuálně ještě nějaká tehu?

LadySadness

7797)  LadySadness (08.05.2012 23:56)

tým "říkat" myslíš oznam, že sa chystáš rodiť, alebo že si práve otehotnela? pri tých tehotenstvách, čo sa tu momentálne melú, strácam prehľad kto-čo-kedy a s kým, a prečo

Lipi4

7796)  Lipi4 (08.05.2012 23:52)

LS, néé.. já mám tento avatárek od té doby, co jsem začala světu řikat, že tu bude běhat další pískle

Twilly, vždyť jí nemám ani měsíc .. tak jakýpak dávno

LadySadness

7795)  LadySadness (08.05.2012 23:44)

tak potom je to náhoda, lebo ja mám tento obrázok už niekoľko rokov, ale milá náhoda

Twilly

7794)  Twilly (08.05.2012 23:35)

Meggie má Lipina už dáááááávno :p

LadySadness

7793)  LadySadness (08.05.2012 23:14)

nemám nový, len kreslenú postavičku z roztiahnutými rukami, to mám už od začiatku, ale tvoj som si všimla až nedávno, čo si mala predtým, moja sklenená Róza už zabudla

Lipi4

7792)  Lipi4 (08.05.2012 23:11)

Veru, a to jsem měla poznat jak???
LS, ty máš nový?? .. moje Mozzila je lehce pomalá :p :p :p :p

Twilly

7791)  Twilly (08.05.2012 23:10)

Jituš, já mluvila JENOM o tom záchodě :D

LadySadness

7790)  LadySadness (08.05.2012 23:00)

ale nuž, niekto zbiera princeznú Dianu, iný upíra Edwarda, v najhoršom absťáku ujde aj vlkolak Jacob
ozaj, Lipi, to ťa inšpiroval môj avatárek?

Lipi4

7789)  Lipi4 (08.05.2012 22:57)

A to Twilly zapoměla na povlečení (Twilight, New Moon, Eclipse), hrnečky, a různý blbinky s tímto tématem spojené

LadySadness

7788)  LadySadness (08.05.2012 22:55)

puzzle??? ona si počas veľkej skladá puzzle Twilightu? a mňa doma kritizujú, že som závislák
teda, Janinka, že sa aj ukážeš, že ty nás podvádzaš, kto je to priznaj sa

Lipi4

7787)  Lipi4 (08.05.2012 22:55)

Jéééé, na tuhle tetičku jsem úplně zapoměla ... Jani, kde ses nám toulala???

Twilly

7786)  Twilly (08.05.2012 22:52)

Ahoj Janičko, dlouho jsem tě neviděla, spolubydlo moje mylovaná

«   1 ... 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still