Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1539 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 ... 1936   »

Lipi4

7865)  Lipi4 (10.05.2012 20:44)

Kluci popoženem to a do šaten půjdem s jednobrankovým náskokem, ne???

Clea

7864)  Clea (10.05.2012 20:42)

nojo, ne vždy se zadaří ;)

Lipi4

7863)  Lipi4 (10.05.2012 20:42)

Ty tvoje zprávy řikaly něco jiného

Clea

7862)  Clea (10.05.2012 20:41)

ale jo, já jsem silná holka

Lipi4

7861)  Lipi4 (10.05.2012 20:40)

Já totiž už vidím, jak ten zápas neustojíš

Clea

7860)  Clea (10.05.2012 20:38)

budu se snažit

Lipi4

7859)  Lipi4 (10.05.2012 20:37)

To je jenom proto, že na to nejsi zvyklá ... klid, ju?? Jen věř klukům, že to zvládnou

Clea

7858)  Clea (10.05.2012 20:35)

to snad nééé, ale když to vidim...brrrr

Lipi4

7857)  Lipi4 (10.05.2012 20:33)

Clea, hlavně klid .. nebo Ti ještě budem volat rychlou

Clea

7856)  Clea (10.05.2012 20:33)

Hanko, já nemám doma ani jednoho já jsem ráda, že dokážu některý sporty pojmenovat

Clea

7855)  Clea (10.05.2012 20:31)

jóóóóó, to jsou frajeři (a moc pěkný )

Clea

7854)  Clea (10.05.2012 20:30)

uááááá...to je děs...pomooooooc, snad to přežijeme

Lipi4

7853)  Lipi4 (10.05.2012 20:30)

V neděli se rozhodne, kdo tam bude z běžců a běžkyň na maratonskou trať ..... Takže desetibojaře by se ti zachtělo :D :D :D

Clea

7852)  Clea (10.05.2012 20:29)

no, rozhodně jsou o dost aktivnější

7851)   (10.05.2012 20:29)

Cleo - to je vidět,že máš doma málo sportovců
já tak vím,co dávají i na eurosportu ,ale další sportkanály jsem zatrhla

Lipi4

7850)  Lipi4 (10.05.2012 20:28)

Zdá se mi to nebo kluci hrajou nejlíp za MS zatím (ťuk ťuk ťuk)

Clea

7849)  Clea (10.05.2012 20:28)

fotbal se mi nelíbí ale ta LO by mě mohla zaujmout hlavně jestli tam budeme mít ty desetibojaře

Lipi4

7848)  Lipi4 (10.05.2012 20:27)

Tak ME ve fotbale bude za chvilku .... a pak je tu ještě letní olympiáda ... a to je myslím tuto sezónu všechno

Clea

7847)  Clea (10.05.2012 20:26)

posunuli nám bránu

Clea

7846)  Clea (10.05.2012 20:25)

tjn, až zase budeme hrát nějaký mistroství nebo olympiádu

«   1 ... 1539 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek