


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442122×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7859) Lipi4 (10.05.2012 20:37)
To je jenom proto, že na to nejsi zvyklá
... klid, ju?? Jen věř klukům, že to zvládnou
7856) Clea (10.05.2012 20:33)
Hanko, já nemám doma ani jednoho
já jsem ráda, že dokážu některý sporty pojmenovat
7853) Lipi4 (10.05.2012 20:30)
V neděli se rozhodne, kdo tam bude z běžců a běžkyň na maratonskou trať
..... Takže desetibojaře by se ti zachtělo
7849) Clea (10.05.2012 20:28)
fotbal se mi nelíbí
ale ta LO by mě mohla zaujmout
hlavně jestli tam budeme mít ty desetibojaře
7848) Lipi4 (10.05.2012 20:27)
Tak ME ve fotbale bude za chvilku
.... a pak je tu ještě letní olympiáda
... a to je myslím tuto sezónu všechno
7865) Lipi4 (10.05.2012 20:44)
Kluci popoženem to a do šaten půjdem s jednobrankovým náskokem, ne???