


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442140×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7904) Lipi4 (10.05.2012 22:27)
Bos, jestli je chceš, tak donesu
.. jsou teda jenom bílo modrý domácí výroby
7901) Lipi4 (10.05.2012 22:25)
Ree, kde ses nám toulala??? chyběla jsi tu při zápasech
.. jak to bude letos s Misákem MS??
7900) Ree (10.05.2012 22:24)
Si tady lehce poskočím, protože já osobně na to nemám energii. A nevypadám u toho skákání tak hezky
7892) Lipi4 (10.05.2012 22:15)
To mi povídej jen Martin (budoucí otec) si stěžuje, že kope/ chýbe se/plave atd.. jen když odejde
Góóóóóĺllllllllllllllllll
7905) Lipi4 (10.05.2012 22:28)
Fantomas je v hledištiiiiiiiiiiiiiiiii