23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442137×
Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7885) Lipi4 (10.05.2012 21:44)
To byla živá třetina
7884) Clea (10.05.2012 21:34)
to bylo hodně těsný
7883) Lipi4 (10.05.2012 21:33)
jj, ale teď jsem chvíli nedejchala, když byli u nás
7882) Clea (10.05.2012 21:31)
nějak ztrácej hole
7881) Clea (10.05.2012 21:28)
boóóój
7880) Lipi4 (10.05.2012 21:28)
Už perouuuu
7879) Lipi4 (10.05.2012 21:25)
Kluci dej te tam minimálně ještě jeden
7878) Bosorka (10.05.2012 21:21)
7877) Lipi4 (10.05.2012 21:20)
Góóóóóóólllllllllllllllllll
7876) Twilly (10.05.2012 21:20)
já vám držím palečky, holky.... držíííííím
7875) Clea (10.05.2012 21:20)
góóóóóóóól
7874) Clea (10.05.2012 21:17)
koukám snad je to nabudí
7873) Lipi4 (10.05.2012 21:17)
Už se perou
7872) Lipi4 (10.05.2012 21:16)
Hlavu vzhůru je před náma ještě polovina hry Kluci to obrátí
7871) Clea (10.05.2012 21:10)
7870) Bosorka (10.05.2012 21:09)
7869) Clea (10.05.2012 20:58)
a bude přesilovkááááá
7868) (10.05.2012 20:56)
druhá třetina to jistí - já jim věřím,teď se aklimatizovali a za chvíli na ně vlítnou -to znám,mám syna hokejistu
7867) Bosorka (10.05.2012 20:49)
Sleduji jen on-line, ale jsem tu s váma, sestry!
7866) Clea (10.05.2012 20:45)
mohli by teďka se jim dařilo dobře, škoda, že to nevyšlo...
Už. jméno:
Heslo:
Registrace
7885) Lipi4 (10.05.2012 21:44)
To byla živá třetina