Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1535 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 ... 1936   »

Lipi4

7945)  Lipi4 (11.05.2012 17:30)

Holky, radovat se musíme , jelikož v neděli hrajem s Rusákama :p :p :p :p

Clea

7944)  Clea (11.05.2012 17:28)

no jako dneska mazec jeden si tam dostrčili sami, jeden sme dali při oslabení

Marvi

7943)  Marvi (11.05.2012 17:28)

jj byla by to ostuda, kdyby nevedli... Ale radovat se můžeme ne?

Marvi

7942)  Marvi (11.05.2012 17:27)

Paráda co???

Lipi4

7941)  Lipi4 (11.05.2012 17:27)

Marvi, jestli to nebude tím , že Italové hokej totálně neumí

Lipi4

7940)  Lipi4 (11.05.2012 17:26)

Co?????? ITA - CZE 0:5??????

Marvi

7939)  Marvi (11.05.2012 17:26)

Lipi4 5:0

Marvi

7938)  Marvi (11.05.2012 17:25)

Tak snad jo, hrajou už lépe, jak ty první zápasy, týmový duch se začíná projevovat, musíme jim věřit ;) ;) ;)

Lipi4

7937)  Lipi4 (11.05.2012 17:25)

Právě jsem dorazila , kolik to je???

Clea

7936)  Clea (11.05.2012 17:24)

jojo
uáááááááá dalšíííííí
jinak doufám, že dnešní zápas nás nabudí na nedělní s rusy

Marvi

7935)  Marvi (11.05.2012 17:22)

Trochu si dali vlasťnák, chudák italský brankář :D :D :D :D

Clea

7934)  Clea (11.05.2012 17:14)

góóól (při oslabení a ještě obráncem )

Clea

7933)  Clea (11.05.2012 16:55)

to jo, snad jim to vydrží

Marvi

7932)  Marvi (11.05.2012 16:50)

Dneska hrají dobře :D :D

Clea

7931)  Clea (11.05.2012 16:37)

jůůůůů, 2:0

Clea

7930)  Clea (11.05.2012 15:25)

Lipi, ano, ano, to je on :) akorát má teďka delší vousy toho nominuju

LadySadness

7929)  LadySadness (11.05.2012 12:42)

hani, čo presne myslíš blbou generáciou?

7928)   (11.05.2012 12:31)

acháá - je mi jasné,na základě poptávky objednají ( někde ) :)-ale mě je to s mojí angličtinou prd platné,protože bych to nezvládla ani do smrti přečíst se slovníkem v ruce,natož pochopit
holt blbá generace

LadySadness

7927)  LadySadness (11.05.2012 12:01)

aj mne ho objednávali a už ho mám doma a prečítaného, stačí chcieť, veď niekde musia mať napísané ako to funguje

7926)   (11.05.2012 11:59)

ale nemají ho skladem

«   1 ... 1535 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek