


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442142×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7944) Clea (11.05.2012 17:28)
no jako dneska mazec
jeden si tam dostrčili sami, jeden sme dali při oslabení
7938) Marvi (11.05.2012 17:25)
Tak snad jo, hrajou už lépe, jak ty první zápasy, týmový duch se začíná projevovat, musíme jim věřit
7936) Clea (11.05.2012 17:24)
jojo ![]()
uáááááááá dalšíííííí
jinak doufám, že dnešní zápas nás nabudí na nedělní s rusy
7927) LadySadness (11.05.2012 12:01)
aj mne ho objednávali a už ho mám doma a prečítaného, stačí chcieť, veď niekde musia mať napísané ako to funguje
7945) Lipi4 (11.05.2012 17:30)
Holky, radovat se musíme
, jelikož v neděli hrajem s Rusákama