


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442138×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7924) Lipi4 (11.05.2012 08:34)
Clea, tady máš Plekance http://ourhistory.canadiens.com/media/94b71a79d88ceed8/small/Plekanec_Tomas_1.jpg
![]()
nebo tady máš rovnou dva http://img.blesk.cz/img/1/full/1268557_.jpg
7923) Clea (11.05.2012 07:14)
pokud se nemýlim, tak to byl Plekanec, ještě se budu muset mrknout a potvrdit jeho nominaci
jinak dobré ráno
7917) Clea (10.05.2012 22:36)
snad se mi povede prchnout z práce o něco dřív, abych to stihla
jinak, mě se tam i jeden líbí, ale nepostřehla jsem, jak se jmenuje
7909) Ree (10.05.2012 22:29)
Missák bude, pokud se dostanou do semifinále
Ale moc hezkých jich tam není teda...
7906) Ree (10.05.2012 22:28)
Reeánek se dívá hezky bez jakéhokoli rušení. A nějak nebylo proč jásat. Teď už hrajou lépe, ale předtím...
PS: Právě jsem poprvé na letošním MS viděla Fantomase!!! Ííííííí!!! ![]()
7925) LadySadness (11.05.2012 11:18)
dámy, VEĽKÁ správa - Fifty Shades of Grey majú aj v arare, zistila som to, za 247.- čk, tak sa nemusíte spoliehať na našu Gorilu, no nie ej to úúúžasnááá správa?
a nezabudnite, že autorkou je E. L. James