Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 1544 ... 1936   »

LadySadness

7925)  LadySadness (11.05.2012 11:18)

dámy, VEĽKÁ správa - Fifty Shades of Grey majú aj v arare, zistila som to, za 247.- čk, tak sa nemusíte spoliehať na našu Gorilu, no nie ej to úúúžasnááá správa?
a nezabudnite, že autorkou je E. L. James

Clea

7923)  Clea (11.05.2012 07:14)

pokud se nemýlim, tak to byl Plekanec, ještě se budu muset mrknout a potvrdit jeho nominaci ;) jinak dobré ráno

Lipi4

7922)  Lipi4 (10.05.2012 22:50)

Takže jaký jsou aktuálně nominace na Misáka MS??

Twilly

7921)  Twilly (10.05.2012 22:47)

Dobrou, zlato

Lipi4

7920)  Lipi4 (10.05.2012 22:41)

Dobrou nočku

Ree

7919)  Ree (10.05.2012 22:40)

Školení od 4 do 7/8, jak se povede... Jdu spát, jinak umřu!

Lipi4

7918)  Lipi4 (10.05.2012 22:39)

Clea, tak si ho vygoogli

Školení v pátek odpoledne??

Clea

7917)  Clea (10.05.2012 22:36)

snad se mi povede prchnout z práce o něco dřív, abych to stihla
jinak, mě se tam i jeden líbí, ale nepostřehla jsem, jak se jmenuje

Ree

7916)  Ree (10.05.2012 22:34)

No, a já mám školení, že?!

Lipi4

7915)  Lipi4 (10.05.2012 22:34)

Dámy, zítra hraje proti Itálii v 16:15 tak se pořádně připravte

Clea

7914)  Clea (10.05.2012 22:33)

hurá hurá hurá

Ree

7913)  Ree (10.05.2012 22:32)

Ty jo, Slováky nakoukané nemám, možná bude Uvidíme.

A juch!!!

Lipi4

7912)  Lipi4 (10.05.2012 22:32)

joooooooooooooooooooooooooooooooooo

Lipi4

7911)  Lipi4 (10.05.2012 22:30)

Tak se dá kombinace s bratry ... semifinále?? nejsi moc krutá??

Twilly

7910)  Twilly (10.05.2012 22:30)

Žeby nějaká souvislost?

Ree

7909)  Ree (10.05.2012 22:29)

Missák bude, pokud se dostanou do semifinále Ale moc hezkých jich tam není teda...

Lipi4

7908)  Lipi4 (10.05.2012 22:29)

Objevil se Fantomas objevila se Ree

nebo naopak

Clea

7907)  Clea (10.05.2012 22:29)

Fantomas je skvěleeeeeej

Ree

7906)  Ree (10.05.2012 22:28)

Reeánek se dívá hezky bez jakéhokoli rušení. A nějak nebylo proč jásat. Teď už hrajou lépe, ale předtím...

PS: Právě jsem poprvé na letošním MS viděla Fantomase!!! Ííííííí!!!

«   1 ... 1536 1537 1538 1539 1540 1541 1542 1543 1544 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek