Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 ... 1936   »

7845)   (10.05.2012 20:25)

LadyS - smajlíci jsou úžasní

Lipi4

7844)  Lipi4 (10.05.2012 20:24)

Clea, to ví jen ten, kdo pravidelně na 4 sleduje sport ... aspoň to budeš vědět pro příště

Clea

7843)  Clea (10.05.2012 20:18)

aha, to jsem nevěděla
ale už koukám

Lipi4

7842)  Lipi4 (10.05.2012 20:17)

Clea, oni tam dávají zápasy i ostatních, ale jakmile mají hrát naši, tak je jedno, že někdo má rozehráno třeba Rusko s Kanadou

Jinak už se hraje

Clea

7841)  Clea (10.05.2012 20:06)

Lipi, ještě před chvílí tam dávali zápas někoho jinýho a televize mi tvrdila, že to bude do deseti, lhářka jedna :p

Lipi4

7840)  Lipi4 (10.05.2012 20:05)

Clean, hokej zásadně a ČT 4 sport

Clea

7839)  Clea (10.05.2012 19:51)

nemůžu nikde najít, na jakym programu budou dávat hokej
tak sem to už našla.... dělaj mi v tom bordel...

LadySadness

7838)  LadySadness (10.05.2012 19:50)

http://www.kasman.sk/smajlici
myslíte, že by sme týchto mohli niekedy využiť?

Twilly

7837)  Twilly (10.05.2012 08:31)

Je to smutný, ale hraje se na body, ne pro efekt... nám mohlo být jenom fuk, že každý vychvaloval naši techniku u prvních dvou zápasů, když jsme nakonec prohráli... takže, kurňa, asi radši ty body

Silvaren

7836)  Silvaren (10.05.2012 08:23)

Twilli, taky mi přijde, že všechny výhry jsme "utrpěli"

Twilly

7835)  Twilly (10.05.2012 00:51)

Silvi, zrovna dnes hráli... hrozně, jen jen že jsme vyhráli

Silvaren

7834)  Silvaren (10.05.2012 00:36)

Strašně mě mrzí, že letos nemáme týmového ducha, jakoby si to tam jen odbruslili. To bratia do toho idú zo srdcom!

Twilly

7833)  Twilly (09.05.2012 22:10)

No, mně taky přišel vždycky jak buran z buranova, ale tím, že si ho váš manšaft volí pokaždé za kapitána, na něm něco bude... od té doby se ho snažím neřešit. Své kvality, ohledně vůdcovství, už nesporně (nesčetněkrát) dokázal. :p

Bosorka

7832)  Bosorka (09.05.2012 22:02)

Nejde jen o výkonost, ale o "osobnost" a tu si Jára hezky vypěstoval Potřebují stmelit jako sůl.
Když si vzpomenu, jak jsem ho neměla ráda..:p

Lipi4

7831)  Lipi4 (09.05.2012 21:52)

Né všichni jsou šílenci jak já a tvůj Zdeno

Twilly

7830)  Twilly (09.05.2012 21:47)

To chápu, i když náš Zdeno přiletěl i přes zlomenou čelist a nos :D (je to moje NEJVĚTŠÍ hokejová láska):D

Lipi4

7829)  Lipi4 (09.05.2012 21:46)

Twiily, právě mu skončila NHL sezóna, jeliko jeho Flyers vypadli z play-off NHL... je jasný, že potřebuje pořádný odpočinek před další sezónou...

Clea

7828)  Clea (09.05.2012 21:38)

jj a určitě by byl i ohromná psychická podpora...

Twilly

7827)  Twilly (09.05.2012 21:32)

Ale na NHL má, takže?????:p

Lipi4

7826)  Lipi4 (09.05.2012 21:19)

Tenhle důchodce myslím , že už jednou řekl, že na nároďák už nemá sílu

«   1 ... 1540 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek