


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442121×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7844) Lipi4 (10.05.2012 20:24)
Clea, to ví jen ten, kdo pravidelně na 4 sleduje sport
... aspoň to budeš vědět pro příště
7842) Lipi4 (10.05.2012 20:17)
Clea, oni tam dávají zápasy i ostatních, ale jakmile mají hrát naši, tak je jedno, že někdo má rozehráno třeba Rusko s Kanadou
Jinak už se hraje
7841) Clea (10.05.2012 20:06)
Lipi, ještě před chvílí tam dávali zápas někoho jinýho
a televize mi tvrdila, že to bude do deseti, lhářka jedna
7839) Clea (10.05.2012 19:51)
nemůžu nikde najít, na jakym programu budou dávat hokej
tak sem to už našla.... dělaj mi v tom bordel...
7838) LadySadness (10.05.2012 19:50)
http://www.kasman.sk/smajlici
myslíte, že by sme týchto mohli niekedy využiť?
7837) Twilly (10.05.2012 08:31)
Je to smutný, ale hraje se na body, ne pro efekt... nám mohlo být jenom fuk, že každý vychvaloval naši techniku u prvních dvou zápasů, když jsme nakonec prohráli... takže, kurňa, asi radši ty body
7834) Silvaren (10.05.2012 00:36)
Strašně mě mrzí, že letos nemáme týmového ducha, jakoby si to tam jen odbruslili.
To bratia do toho idú zo srdcom!
7833) Twilly (09.05.2012 22:10)
No, mně taky přišel vždycky jak buran z buranova, ale tím, že si ho váš manšaft volí pokaždé za kapitána, na něm něco bude... od té doby se ho snažím neřešit. Své kvality, ohledně vůdcovství, už nesporně (nesčetněkrát) dokázal.
7832) Bosorka (09.05.2012 22:02)
Nejde jen o výkonost, ale o "osobnost" a tu si Jára hezky vypěstoval
Potřebují stmelit jako sůl.
Když si vzpomenu, jak jsem ho neměla ráda..
7830) Twilly (09.05.2012 21:47)
To chápu, i když
náš Zdeno přiletěl i přes zlomenou čelist a nos
(je to moje NEJVĚTŠÍ hokejová láska)
7829) Lipi4 (09.05.2012 21:46)
Twiily, právě mu skončila NHL sezóna, jeliko jeho Flyers vypadli z play-off NHL... je jasný, že potřebuje pořádný odpočinek před další sezónou...
7826) Lipi4 (09.05.2012 21:19)
Tenhle důchodce myslím
, že už jednou řekl, že na nároďák už nemá sílu
7845) (10.05.2012 20:25)
LadyS - smajlíci jsou úžasní