


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442111×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7764) Clea (08.05.2012 20:02)
nojo, se budu muset mrknout kdy to budou dávat v liberci a někoho vytáhnout do kina
7763) LadySadness (08.05.2012 18:04)
ahá, tak takto to je, tiež ho mohli postaviť o dva centi vedľa, vieš ako to bude vyzerať na obrovskom plátne?
ten môj smajlík tiež nedočkavo dupká možičkou
7762) Clea (08.05.2012 18:01)
LadyS, tos mě docela vyděsila
ale ne, je to kus toho plakátu za ním (nebo co to tam je)...ufff
ten druhej trailer jsem ještě neviděla, taky se už nemůžu dočkat *smajlík ťukající si na hodinky*
7761) LadySadness (08.05.2012 17:33)
ale v obrázku, kde stojí vedľa Belly to tak naozaj vyzerá, no nič
nie som si istá, či už tu bol takýto kompletný trailer, tak ho prihadzujem
http://www.youtube.com/watch?v=DgfYBJoPFFw&feature=endscreen&NR=1
už sa neviem dočkať
7759) LadySadness (08.05.2012 17:27)
:/ :/ http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=jFxCHHUQzNQ
dobre vidím, že má Jacob klipsu na uchu?
7765) ireen (08.05.2012 20:59)
Díky za tip - pěkné klipy!

Twill! Zítra držím moc palce!!!!!!!!!!
LS, fakt to vypadá jak naušnička.
Pěkný večer vespolek!