Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 ... 1936   »

ireen

7765)  ireen (08.05.2012 20:59)

Díky za tip - pěkné klipy!
Twill! Zítra držím moc palce!!!!!!!!!! ;)
LS, fakt to vypadá jak naušnička.
Pěkný večer vespolek!

Clea

7764)  Clea (08.05.2012 20:02)

nojo, se budu muset mrknout kdy to budou dávat v liberci a někoho vytáhnout do kina

LadySadness

7763)  LadySadness (08.05.2012 18:04)

ahá, tak takto to je, tiež ho mohli postaviť o dva centi vedľa, vieš ako to bude vyzerať na obrovskom plátne?
ten môj smajlík tiež nedočkavo dupká možičkou

Clea

7762)  Clea (08.05.2012 18:01)

LadyS, tos mě docela vyděsila ale ne, je to kus toho plakátu za ním (nebo co to tam je)...ufff
ten druhej trailer jsem ještě neviděla, taky se už nemůžu dočkat *smajlík ťukající si na hodinky*

LadySadness

7761)  LadySadness (08.05.2012 17:33)

ale v obrázku, kde stojí vedľa Belly to tak naozaj vyzerá, no nič ;)
nie som si istá, či už tu bol takýto kompletný trailer, tak ho prihadzujem
http://www.youtube.com/watch?v=DgfYBJoPFFw&feature=endscreen&NR=1
už sa neviem dočkať

Lipi4

7760)  Lipi4 (08.05.2012 17:29)

LS, nemá

LadySadness

7759)  LadySadness (08.05.2012 17:27)

:/ :/ http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=jFxCHHUQzNQ
dobre vidím, že má Jacob klipsu na uchu?

Twilly

7758)  Twilly (07.05.2012 21:51)

nemám, vidím vše ..snad, krom zelenýho puntíku u Macka :p

Lipi4

7757)  Lipi4 (07.05.2012 21:50)

Holky, já měla špít kaput ffko :p :p :p

Empress

7756)  Empress (07.05.2012 21:47)

funguje, ale pekne blbne:p

Bosorka

7755)  Bosorka (07.05.2012 21:45)

Taky máte FB kaput?

Empress

7754)  Empress (07.05.2012 21:27)

Jupí

Twilly

7753)  Twilly (07.05.2012 21:23)

Konečně, první tři body

Clea

7752)  Clea (07.05.2012 21:22)

pěkněěěě

Marvi

7751)  Marvi (07.05.2012 21:21)

Dneska hrajete líp jak my, to musím uznat, parádní hokej

Empress

7750)  Empress (07.05.2012 21:21)

ánooooooooooooooooooo

Twilly

7749)  Twilly (07.05.2012 21:21)

gól :D

Clea

7748)  Clea (07.05.2012 21:17)

ta povídka od Šárky je úžasná

Empress

7747)  Empress (07.05.2012 21:16)

Bosorka

7746)  Bosorka (07.05.2012 21:12)

Na mrože :D , lovec je dost dobrej!

«   1 ... 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek