


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442088×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7700) Twilly (07.05.2012 19:12)
nemýlíš... mmch, měli jsme doma padnutej internet, když šly vaše nájezdy a dítko prudilo s mašinkama... jediný kontakt byly tvoje hlasatelský schopnosti tady, manžel se sice smál, ale byl rád, že VÍ
7699) Lipi4 (07.05.2012 19:10)
Veru, já vím .. pokud se nemílím, tak hrajete s USA
.. Samozřejmě budeme fandit i bratrům
7705) Twilly (07.05.2012 19:28)
Tak nezapínaj, Aňu... bo stále vyhrávame