Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 ... 1936   »

Twilly

7625)  Twilly (04.05.2012 21:12)

Jak vypadal? (ehm, promluvila šťastně vdaná ženská )

Clea

7624)  Clea (04.05.2012 21:09)

zavřela jsem se v pokoji, kterej sem zrovna uklízela...a kvůli rekonstrukci sem měla rozdělanou kliku musel mě vysvoboit dělník, děsně se mi smál

Twilly

7623)  Twilly (04.05.2012 20:52)

Jituš - NA IKEUUUUUUUUUUUUUUUUU

Twilly

7622)  Twilly (04.05.2012 20:52)

kdepak jsi uvízla?

Clea

7621)  Clea (04.05.2012 20:07)

doporučení pro všechny: pokud mají dveře kliku pouze z jedné strany, pak je dobré dávat si pozor na průvan. Záchrana může přijít klidně až za hodinu

Lipi4

7620)  Lipi4 (04.05.2012 19:14)

A zejtra večer proti Švédům

Twilly

7619)  Twilly (04.05.2012 18:34)

GRATULACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Lipi4

7618)  Lipi4 (04.05.2012 18:22)

Kutlák byl naražen hlavou na hranu mantinelu .....

Ale je to u konce a vyhráli jsme 2:0

LadySadness

7617)  LadySadness (04.05.2012 18:18)

Dáni na trestnej, ale meno zraneného Čecha, ktorý musel opustiť ľad, som nestihla

Lipi4

7616)  Lipi4 (04.05.2012 18:17)

Bos, klid klidně Ti to budu komentovat, ale tohle je jednoduší http://online.sport.cz/detail/11718/

Jinak Dánové jsou šmejdi... udělali nehorázný a nechutný faul na nás

Bosorka

7615)  Bosorka (04.05.2012 18:15)

Uááááá a já jsem bez telky

Lipi4

7614)  Lipi4 (04.05.2012 18:13)

Ale je Plekanec

Lipi4

7613)  Lipi4 (04.05.2012 18:13)

Góóóóóóóóóóóólllllllllll

Bosorka

7612)  Bosorka (04.05.2012 18:10)

Prostě není Pavelec...není Jágr... A o těch třech na nebesích ani nemluvě :'-(

Twilly

7611)  Twilly (04.05.2012 17:53)

Marvi, ne často... pořád

Marvi

7610)  Marvi (04.05.2012 17:44)

S barvama to je tezke, je to stejne jak vlajky... Ty maji casto bilou a cervenou.

Lipi4

7609)  Lipi4 (04.05.2012 17:37)

LS, je to celkem mazec.. to nemůžou mít Dáni jiný barvy??

LadySadness

7608)  LadySadness (04.05.2012 17:33)

teda ale z estetického hľadiska je tam tej červeno-bielej priveľa, tak nejak sa mi to mihá pred očami

LadySadness

7607)  LadySadness (04.05.2012 17:32)

Hemsky vsietil, Dáni prehrávajú

Lipi4

7606)  Lipi4 (04.05.2012 17:32)

Góóóóóóóóóóóllllllllllllllllllllllllll

«   1 ... 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek