


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442077×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7624) Clea (04.05.2012 21:09)
zavřela jsem se v pokoji, kterej sem zrovna uklízela...a kvůli rekonstrukci sem měla rozdělanou kliku
musel mě vysvoboit dělník, děsně se mi smál
7621) Clea (04.05.2012 20:07)
doporučení pro všechny: pokud mají dveře kliku pouze z jedné strany, pak je dobré dávat si pozor na průvan. Záchrana může přijít klidně až za hodinu
7618) Lipi4 (04.05.2012 18:22)
Kutlák byl naražen hlavou na hranu mantinelu .....
Ale je to u konce a vyhráli jsme 2:0
7617) LadySadness (04.05.2012 18:18)
Dáni na trestnej, ale meno zraneného Čecha, ktorý musel opustiť ľad, som nestihla
7616) Lipi4 (04.05.2012 18:17)
Bos, klid klidně Ti to budu komentovat, ale tohle je jednoduší http://online.sport.cz/detail/11718/
Jinak Dánové jsou šmejdi... udělali nehorázný a nechutný faul na nás
7612) Bosorka (04.05.2012 18:10)
Prostě není Pavelec...není Jágr...
A o těch třech na nebesích ani nemluvě
7610) Marvi (04.05.2012 17:44)
S barvama to je tezke, je to stejne jak vlajky... Ty maji casto bilou a cervenou.
7608) LadySadness (04.05.2012 17:33)
teda ale z estetického hľadiska je tam tej červeno-bielej priveľa, tak nejak sa mi to mihá pred očami
7625) Twilly (04.05.2012 21:12)
Jak vypadal?
(ehm, promluvila šťastně vdaná ženská
)