


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442069×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7564) LadySadness (04.05.2012 12:39)
tak momentíto, ja som nikdy, opakujem nikdy, nebola na Mikea, ani na Erica, to už radšej Demetriho, síce je to dubák, ale aspoň vizerá a má talent - ahá, tak odvolávam, tomu by som asi na babinec nemohla zdrhnúť
7563) Bosorka (04.05.2012 12:28)
LadyS- ty si odpíráš Mikea?
Tak to tak vypadá, že si budu muset najmout hodinového manžela...
7562) LadySadness (04.05.2012 12:27)
a čo konkrétne si odopieraš? veď máš skvelú náhradu - mangel nevyhovuje?
7560) LadySadness (04.05.2012 12:10)
kajuš, zabudni, si myslíš, že sa vyčerpávam nákupmi s Alice, aby som ho potom nechala nedotknutého? ha, to pre chvíle s ním sa tak obetujem tej pojašenej, nie nie nie, tam máš Emmetta, alebo MIKEA - aký ten bude rád, konečne ženská...ten je tak blbý
že ani tvoj starý nebude žiarliť, čo povieš
na Jaspera zabudni-zabudni-zabudni - funguje tá hynpnóza?
7557) Carlie (04.05.2012 11:57)
Bosi, mezi náklaďákem a dodávkou?
Co mi to jen připomíná... aha... Bella v jedničce
7556) Bosorka (04.05.2012 11:51)
Twilluše, šílící?
Myslíš můj ledový klid, když jsem se na světlech ocitla mezi tím náklaďákem a dodávkou?
Jasperka taky můžu...obzvláště toho ségřinýho, ještě "lidožravýho" nebo s nožem......áááááááááááááááááááách
7555) kajka (04.05.2012 11:42)
LadyS, ani mi ho na chvilinku nepůjčíš? Slibuju navrácení v neporušeném stavu.
7554) LadySadness (04.05.2012 11:38)
kajuš!! jako že si milá zlatá - ešte raz mi polezeš do postele s Jasperom a ja sa neznám!!! já som bola Jasperofilcka
ešte keď šecky tu slintali nad Ed-wordom a Jacobom a Pólom, takže mám prednostné práva, kapiš?
a já že prečo tak zle spím, no hen hu, to ona je vina
7553) Twilly (04.05.2012 09:09)
No... to víš, to byla nádherná scéna. Bos šílící za volantem, já běsnící na GPS-ku (která to vzdala, byl tam nastavený chlap - JEŠITNÝ chlap, podotýkám! - který neunesl mé řeči a sám se vypnul - hajzl), tichá Mišut a ukecaný Jenda (po mamince
)... čéče, ještě jednou bych to ráda zažila
7549) Twilly (04.05.2012 08:55)
potvrzuju v očích smrt a na tachometru dvacet - ale v tý mrňavý střele jsem byla vmáčklá mezi Mišut a Jendu a držela jsem v rukou celý svět (včetně kapesníku pro Jendu, rohlíku pro Véčko, Jendovu čepici, svou kabelu.... neměla jsem v ruce nějaké to pití??????
) a taky jsem nadávala tvojí GPS-ce - a zdařile ji urazila, když se od zlosti sama vypla - ale dorazily jsme
7548) kajka (04.05.2012 08:50)
Bosorko, beru roha! Taky máš na autě tři Z? Jednu dobu jsem na tom skálopevně trvala a manžel se mohl zbláznit, protože tvrdil, že každej zkušenejší řidič podle mýho stylu pozná jak moc jsem nebezpečná. Nenávidím rychlejší pohyb než je svižná chůze, ztrácím orientaci a kontrolu.
7546) Bosorka (04.05.2012 08:33)
Odvaha ti, Lipi, opravdu nechybí.... Zeptej se Twilly na můj řidičský um
7565) Twilly (04.05.2012 13:05)
hoooooolky z naší školky... doma je doma