Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 ... 1936   »

Twilly

7565)  Twilly (04.05.2012 13:05)

hoooooolky z naší školky... doma je doma

LadySadness

7564)  LadySadness (04.05.2012 12:39)

tak momentíto, ja som nikdy, opakujem nikdy, nebola na Mikea, ani na Erica, to už radšej Demetriho, síce je to dubák, ale aspoň vizerá a má talent - ahá, tak odvolávam, tomu by som asi na babinec nemohla zdrhnúť

Bosorka

7563)  Bosorka (04.05.2012 12:28)

LadyS- ty si odpíráš Mikea? ;)
Tak to tak vypadá, že si budu muset najmout hodinového manžela... :p

LadySadness

7562)  LadySadness (04.05.2012 12:27)

a čo konkrétne si odopieraš? veď máš skvelú náhradu - mangel nevyhovuje?

kajka

7561)  kajka (04.05.2012 12:16)

Nefunguje. A znáš to: Odříkaného chleba největší krajíc.

LadySadness

7560)  LadySadness (04.05.2012 12:10)

kajuš, zabudni, si myslíš, že sa vyčerpávam nákupmi s Alice, aby som ho potom nechala nedotknutého? ha, to pre chvíle s ním sa tak obetujem tej pojašenej, nie nie nie, tam máš Emmetta, alebo MIKEA - aký ten bude rád, konečne ženská...ten je tak blbý že ani tvoj starý nebude žiarliť, čo povieš
na Jaspera zabudni-zabudni-zabudni - funguje tá hynpnóza? :) :)

Bosorka

7559)  Bosorka (04.05.2012 11:59)

Vidíš to, Olouši, a kde se Edward flákal? Ts, ts, ts...

Lipi4

7558)  Lipi4 (04.05.2012 11:58)

Twillus, takovej horor to bejt nemohl :D

Carlie

7557)  Carlie (04.05.2012 11:57)

Bosi, mezi náklaďákem a dodávkou? Co mi to jen připomíná... aha... Bella v jedničce

Bosorka

7556)  Bosorka (04.05.2012 11:51)

Twilluše, šílící? Myslíš můj ledový klid, když jsem se na světlech ocitla mezi tím náklaďákem a dodávkou? ;)
Jasperka taky můžu...obzvláště toho ségřinýho, ještě "lidožravýho" nebo s nožem......áááááááááááááááááááách

kajka

7555)  kajka (04.05.2012 11:42)

LadyS, ani mi ho na chvilinku nepůjčíš? Slibuju navrácení v neporušeném stavu.;)

LadySadness

7554)  LadySadness (04.05.2012 11:38)

kajuš!! jako že si milá zlatá - ešte raz mi polezeš do postele s Jasperom a ja sa neznám!!! já som bola Jasperofilcka ešte keď šecky tu slintali nad Ed-wordom a Jacobom a Pólom, takže mám prednostné práva, kapiš? a já že prečo tak zle spím, no hen hu, to ona je vina

Twilly

7553)  Twilly (04.05.2012 09:09)

No... to víš, to byla nádherná scéna. Bos šílící za volantem, já běsnící na GPS-ku (která to vzdala, byl tam nastavený chlap - JEŠITNÝ chlap, podotýkám! - který neunesl mé řeči a sám se vypnul - hajzl), tichá Mišut a ukecaný Jenda (po mamince )... čéče, ještě jednou bych to ráda zažila

kajka

7552)  kajka (04.05.2012 09:01)

Na tohle moje představivost nestačí!

Twilly

7551)  Twilly (04.05.2012 09:00)

No jo... to byla nádherná jízda smrti

Twilly

7550)  Twilly (04.05.2012 08:58)

Bože, já zapoměla na piškoty!!!! ještě ty jsem měla v prackách

Twilly

7549)  Twilly (04.05.2012 08:55)

potvrzuju v očích smrt a na tachometru dvacet - ale v tý mrňavý střele jsem byla vmáčklá mezi Mišut a Jendu a držela jsem v rukou celý svět (včetně kapesníku pro Jendu, rohlíku pro Véčko, Jendovu čepici, svou kabelu.... neměla jsem v ruce nějaké to pití?????? ) a taky jsem nadávala tvojí GPS-ce - a zdařile ji urazila, když se od zlosti sama vypla - ale dorazily jsme

kajka

7548)  kajka (04.05.2012 08:50)

Bosorko, beru roha! Taky máš na autě tři Z? Jednu dobu jsem na tom skálopevně trvala a manžel se mohl zbláznit, protože tvrdil, že každej zkušenejší řidič podle mýho stylu pozná jak moc jsem nebezpečná. Nenávidím rychlejší pohyb než je svižná chůze, ztrácím orientaci a kontrolu.

Lipi4

7547)  Lipi4 (04.05.2012 08:48)

Horší než můj být nemůže

Bosorka

7546)  Bosorka (04.05.2012 08:33)

Odvaha ti, Lipi, opravdu nechybí.... Zeptej se Twilly na můj řidičský um :p

«   1 ... 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 1562 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek