Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 ... 1936   »

Clea

7485)  Clea (03.05.2012 10:10)

jo, určitě napíšu, jaký to je Zaklínače jsem ještě nečetla, i když jsem na to už měla párkrát spadýno...

Silvaren

7484)  Silvaren (03.05.2012 10:04)

Cleo, Jíst, meditovat a milovat by mě taky zajímalo, dáš pak vědět, jaký to bylo? Dík.
Jsi mě normálně navnadila. Vyšel komplet zaklínače, že bychom si ho dali s manželem k svátkům, ale proč je to kurňa tak drahý, chjo.

Twilly

7483)  Twilly (03.05.2012 09:55)

Dobrý marketing ale blbá logistika, zlato :p

Lipi4

7482)  Lipi4 (03.05.2012 09:51)

To jo, ale tahat to v ruce, bylo hrozný ..

Twilly

7481)  Twilly (03.05.2012 09:40)

No vidíš, jako reklamní tah to bylo dobrý - zaujalas:D

Lipi4

7480)  Lipi4 (03.05.2012 09:38)

To mi povídej Veru ... když jsem jí objednávala a pak vyzvedávala, tak se mě ptali jestli otevírám knihkupectví .... upozoňuji, že jsem brala cca 20 kousků

Twilly

7479)  Twilly (03.05.2012 09:34)

Copak startuje?

Tak asi přehodnotím názor na ten nesmyslný název Nebezpeečná láska - nebezpečné je pak to objednávání, když prvotně prahnete po "klukách" :D :D :D :D :p :p :p :p ... malilililililinkatá rehabilitace, ale stejně je to blbý název, Kluci jsou Kluci-

7478)   (03.05.2012 09:29)

Bos miluju uzené

Clea

7477)  Clea (03.05.2012 09:20)

Silvarean, původně jsem chtěla JENOM Nebezpečnou lásku nojo, jenže pak jsem si řekla, že by nebylo od věci vlastnit Stmívání (původně jsem si ty knížky půjčila v knihovně) a pak už to jelo...vzpomněla jsem si, že mi chybí dva díly Harryho Pottera, pak že bych si chtěla přečíst Jíst, meditovat, milovat a pak jsem tam objevila knížku Gejša, kterou jsem kdysi četla a moc se mi líbila a jen taktak jsem se držela, abych si neobjednala těch knih víc - když nákup neplatim okamžitě, tak mi to tak děsný nepřijde

Clea

7476)  Clea (03.05.2012 09:15)

já zadala knihkupectví dobrovský a hnedka první odkaz mě zmátl nojo, aspoň budu mít v knihovně víc knih a míň blbinek

Silvaren

7475)  Silvaren (03.05.2012 09:13)

Cleo, pochlub se, co sis objednala?

7474)  Petris (03.05.2012 09:11)

Taky jsem koukala na net..zadala jsem Dobrovský Liberec a našlo to Forum.
Tak ať ti to brzy přijde a hezké počtení.:)

Bosorka

7473)  Bosorka (03.05.2012 09:08)

áááááááá startuje, milunka moje, a na první našlápnutí ;)

Clea

7472)  Clea (03.05.2012 09:01)

Petris, tak to ani nevim, že to je Dobrovský já se včera koukala na net a tam nemají libereckou pobočku vyznačenou...
no nic, už to mám stejnak objednáno přes net (spolu s dalšími 8 knihami ), tak se jenom modlim, aby to přišlo co nejdřív

Twilly

7471)  Twilly (03.05.2012 09:00)

Jituš, já jednou taky a Bosi rovnou dvakrát

Lipi4

7470)  Lipi4 (03.05.2012 08:58)

Silvaren, mockrát děkuji ... ..

Holky na linie kašlete ... já uže jsem to udělala

7469)  Petris (03.05.2012 08:56)

To se pleteš Cleo, že Dobrovský v Liberci není.. je ve Forum..tak dobrý lov!

Clea

7468)  Clea (03.05.2012 08:39)

Bos a co moje (chudinky malinký - no tak malý zase né) závistivý buňky?? Já chci takýýýýýýýýýýýýýý

Twilly

7467)  Twilly (03.05.2012 08:28)

Macku!!! NESER! :p

Bosorka

7466)  Bosorka (03.05.2012 08:26)

Já taky ne...ale už zase se udí... CO moje nebohá lííííínie?! ;)

«   1 ... 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse - Volturi