


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442054×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7484) Silvaren (03.05.2012 10:04)
Cleo, Jíst, meditovat a milovat by mě taky zajímalo, dáš pak vědět, jaký to bylo? Dík.
Jsi mě normálně navnadila. Vyšel komplet zaklínače, že bychom si ho dali s manželem k svátkům, ale proč je to kurňa tak drahý, chjo.
7480) Lipi4 (03.05.2012 09:38)
To mi povídej Veru
... když jsem jí objednávala a pak vyzvedávala, tak se mě ptali jestli otevírám knihkupectví
.... upozoňuji, že jsem brala cca 20 kousků
7479) Twilly (03.05.2012 09:34)
Copak startuje?
Tak asi přehodnotím názor na ten nesmyslný název Nebezpeečná láska - nebezpečné je pak to objednávání, když prvotně prahnete po "klukách"
... malilililililinkatá rehabilitace, ale stejně je to blbý název, Kluci jsou Kluci-
7477) Clea (03.05.2012 09:20)
Silvarean, původně jsem chtěla JENOM Nebezpečnou lásku
nojo, jenže pak jsem si řekla, že by nebylo od věci vlastnit Stmívání (původně jsem si ty knížky půjčila v knihovně) a pak už to jelo...vzpomněla jsem si, že mi chybí dva díly Harryho Pottera, pak že bych si chtěla přečíst Jíst, meditovat, milovat a pak jsem tam objevila knížku Gejša, kterou jsem kdysi četla a moc se mi líbila
a jen taktak jsem se držela, abych si neobjednala těch knih víc - když nákup neplatim okamžitě, tak mi to tak děsný nepřijde
7476) Clea (03.05.2012 09:15)
já zadala knihkupectví dobrovský a hnedka první odkaz mě zmátl
nojo, aspoň budu mít v knihovně víc knih a míň blbinek
7474) Petris (03.05.2012 09:11)
Taky jsem koukala na net..zadala jsem Dobrovský Liberec a našlo to Forum.
Tak ať ti to brzy přijde a hezké počtení.
7472) Clea (03.05.2012 09:01)
Petris, tak to ani nevim, že to je Dobrovský
já se včera koukala na net a tam nemají libereckou pobočku vyznačenou...
no nic, už to mám stejnak objednáno přes net (spolu s dalšími 8 knihami
), tak se jenom modlim, aby to přišlo co nejdřív
7470) Lipi4 (03.05.2012 08:58)
Silvaren, mockrát děkuji
... ..
Holky na linie kašlete ... já uže jsem to udělala
7469) Petris (03.05.2012 08:56)
To se pleteš Cleo, že Dobrovský v Liberci není.. je ve Forum..tak dobrý lov!
7468) Clea (03.05.2012 08:39)
Bos a co moje (chudinky malinký - no tak malý zase né) závistivý buňky?? Já chci takýýýýýýýýýýýýýý
7485) Clea (03.05.2012 10:10)
jo, určitě napíšu, jaký to je
Zaklínače jsem ještě nečetla, i když jsem na to už měla párkrát spadýno...