


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442065×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7504) kajka (03.05.2012 19:00)
Bosi, byt hotovej, já taky.
Jen tam musím uklidit, doskládat nakoupenej nábytek a dát se do krabicovejch tanečků. Jenže jsem tím tříděním vyčerpaná, mám teplotu a celkově mi není dobře, tak se trošinku loudám.
Jsem scifi maniak, čtu všechno.
7502) Clea (03.05.2012 18:50)
tak to nevim, jak to popsat, ale jestli chceš, tak ti můžu napsat recept - neni to nic světobornýho
7500) Bosorka (03.05.2012 18:44)
Zaklínač - miluji ten seriál...
ZDravím
Tak co Kajko - doděláno?
Takže taky ráda Clarka? Ráma mě moc nebral, ale Vesmírné odysee
7498) kajka (03.05.2012 18:35)
Silvaren, on je opravdu kompletní Geralt? Jsem sice spíš na vesmírný lodě, cizí planety a ufonky, ale dva fantasy cykly mě v životě opravdu nadchly, zmiňovaný Zaklínač a Les Mytág.
7497) Lipi4 (03.05.2012 18:30)
Zázvorová omáčka???
... To slyším prvně?? ..... By mě zajímalo jak chutná
7496) Clea (03.05.2012 18:28)
hovězí se zázvorovou omáčkou...mmmm...Bos, můžeš klidně začít s uzeným, teďka mi to vadit nebude - cca 2 hodiny to máš ode mě dovoleno
7495) LadySadness (03.05.2012 16:28)
ireen, ja si môžem tunajšie autorky dovoliť iba preto, lebo ostatné knihy nakupujem vo výpredaji, a mimochodom, nedávno som takto dostala ponuku na dvd Zatmenie, takže keby som mala odvahu to riskovať, tak by som si počkala na výpredaj Breaking Dawn, ó a tiež komplet vydanie Twilightu
takže ušetriť na jedných a investovať do druhých
samozrejme aj kníhkupectvá kamenné mávajú výpredaje, ale na tie nemám kedy,
posledná možnosť sú ebooks, ale tam majú, aspoň podľa mňa, dosť obmädzený výber, no a niektoré sa dajú skrátka stiahnuť
takže ušetri na jedných a investuj do druhých
7494) Astrid (03.05.2012 16:12)
Perfektné čítanie, kniha sa už nedá lahko zohnať, ale tu je link
doporučujem.
http://www.ulozto.sk/xM61wKQ/paullina-simons-medeny-jezdec-rar
7493) Clea (03.05.2012 16:02)
mě snad klepne pepka ireen, já věděla, že jsem se chtěla jseště po něčem podívat
hlava děravá
7492) Twilly (03.05.2012 15:59)
Iroušku, dva meče ještě nemáš, páč ještě nejsou v papírové formě.... ale věř, že jsou neuvěřitelné
měla jsem tu čest
7491) ireen (03.05.2012 15:45)
LadySadnes! Copak Zdejší "dopisovatelky" by se daly koupit v nějakém výprodeji?
Když čtu, "nežeru, takže hubnu!!!
Cleo! Dvě zrcadla máš? Dva meče pořád nejsou.
7490) LadySadness (03.05.2012 15:39)
skúste výpredaje v internetových obchodoch, ja najčastejšie končím v Gorile.sk a dvdbest.sk, ale už som použila aj martinus.sk, treba to pravidelne kontrolovať a pri vhodnom výpredaji sa prihlásiť a kupovať, každú ďalšiu akciu mi posielajú automaticky, problém je odolať, ale dá sa to - stačí si pred seba položiť účty a peňaženku, dívať sa pritom na poloprázdnu špajzu a chladničku a - voilá, hneď mám čistejšiu hlavu
7489) Clea (03.05.2012 15:29)
ireen, až ho zjistíš, tak na mě prosím mysli, já ho chci taky
s tim nákladem knížek nevim jak budu všechno stíhat
chodit každej den skrz knihkupectví, tak jsem velmi brzo chudá jak kostelní myš
7488) ireen (03.05.2012 15:22)
Cleo! Nejsi troškař!
Ale v knihkupectví bys za stejný peníze měla půlku - ne knih, ale kusů!
Jsem nemožná, chodím kolem, no vlastně spíš skrz Dobrovského knihy obden, takže pokušení je obrovské, úspory žádné.
Jen ten čas! Neznáte kouzlo, jak ho nastavit?
zapůjčíte recept?
7487) Clea (03.05.2012 14:07)
jj, mělo by to být ono
film jsem viděla, moc se mi líbil a doufám, že knížka bude ještě lepší
7505) Clea (03.05.2012 19:11)
Lipi, máš to tam
kajko, tak snad se ti brzo udělá líp