Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 ... 1936   »

Clea

7505)  Clea (03.05.2012 19:11)

Lipi, máš to tam ;)
kajko, tak snad se ti brzo udělá líp

kajka

7504)  kajka (03.05.2012 19:00)

Bosi, byt hotovej, já taky.;) Jen tam musím uklidit, doskládat nakoupenej nábytek a dát se do krabicovejch tanečků. Jenže jsem tím tříděním vyčerpaná, mám teplotu a celkově mi není dobře, tak se trošinku loudám.
Jsem scifi maniak, čtu všechno.

Lipi4

7503)  Lipi4 (03.05.2012 18:59)

Oki, tak mi ho pošli na mejla (Lipi4@seznam.cz) ... děkuji

Clea

7502)  Clea (03.05.2012 18:50)

tak to nevim, jak to popsat, ale jestli chceš, tak ti můžu napsat recept - neni to nic světobornýho

Lipi4

7501)  Lipi4 (03.05.2012 18:46)

Clea, že je po zázvoru mi došlo, ale celkově ta chuť by mě zajímala

Bosorka

7500)  Bosorka (03.05.2012 18:44)

Zaklínač - miluji ten seriál...
ZDravím
Tak co Kajko - doděláno? ;) Takže taky ráda Clarka? Ráma mě moc nebral, ale Vesmírné odysee

Clea

7499)  Clea (03.05.2012 18:43)

Lipi, po zázvoru *smajlík chichtající se do ruky*

kajka

7498)  kajka (03.05.2012 18:35)

Silvaren, on je opravdu kompletní Geralt? Jsem sice spíš na vesmírný lodě, cizí planety a ufonky, ale dva fantasy cykly mě v životě opravdu nadchly, zmiňovaný Zaklínač a Les Mytág.

Lipi4

7497)  Lipi4 (03.05.2012 18:30)

Zázvorová omáčka??? ... To slyším prvně?? ..... By mě zajímalo jak chutná

Clea

7496)  Clea (03.05.2012 18:28)

hovězí se zázvorovou omáčkou...mmmm...Bos, můžeš klidně začít s uzeným, teďka mi to vadit nebude - cca 2 hodiny to máš ode mě dovoleno ;)

LadySadness

7495)  LadySadness (03.05.2012 16:28)

ireen, ja si môžem tunajšie autorky dovoliť iba preto, lebo ostatné knihy nakupujem vo výpredaji, a mimochodom, nedávno som takto dostala ponuku na dvd Zatmenie, takže keby som mala odvahu to riskovať, tak by som si počkala na výpredaj Breaking Dawn, ó a tiež komplet vydanie Twilightu
takže ušetriť na jedných a investovať do druhých
samozrejme aj kníhkupectvá kamenné mávajú výpredaje, ale na tie nemám kedy,
posledná možnosť sú ebooks, ale tam majú, aspoň podľa mňa, dosť obmädzený výber, no a niektoré sa dajú skrátka stiahnuť
takže ušetri na jedných a investuj do druhých

Astrid

7494)  Astrid (03.05.2012 16:12)

Perfektné čítanie, kniha sa už nedá lahko zohnať, ale tu je link
doporučujem.


http://www.ulozto.sk/xM61wKQ/paullina-simons-medeny-jezdec-rar

Clea

7493)  Clea (03.05.2012 16:02)

mě snad klepne pepka ireen, já věděla, že jsem se chtěla jseště po něčem podívat hlava děravá

Twilly

7492)  Twilly (03.05.2012 15:59)

Iroušku, dva meče ještě nemáš, páč ještě nejsou v papírové formě.... ale věř, že jsou neuvěřitelné měla jsem tu čest

ireen

7491)  ireen (03.05.2012 15:45)

LadySadnes! Copak Zdejší "dopisovatelky" by se daly koupit v nějakém výprodeji?
Když čtu, "nežeru, takže hubnu!!! ;)
Cleo! Dvě zrcadla máš? Dva meče pořád nejsou. :'-(

LadySadness

7490)  LadySadness (03.05.2012 15:39)

skúste výpredaje v internetových obchodoch, ja najčastejšie končím v Gorile.sk a dvdbest.sk, ale už som použila aj martinus.sk, treba to pravidelne kontrolovať a pri vhodnom výpredaji sa prihlásiť a kupovať, každú ďalšiu akciu mi posielajú automaticky, problém je odolať, ale dá sa to - stačí si pred seba položiť účty a peňaženku, dívať sa pritom na poloprázdnu špajzu a chladničku a - voilá, hneď mám čistejšiu hlavu

Clea

7489)  Clea (03.05.2012 15:29)

ireen, až ho zjistíš, tak na mě prosím mysli, já ho chci taky s tim nákladem knížek nevim jak budu všechno stíhat
chodit každej den skrz knihkupectví, tak jsem velmi brzo chudá jak kostelní myš

ireen

7488)  ireen (03.05.2012 15:22)

Cleo! Nejsi troškař! ;) Ale v knihkupectví bys za stejný peníze měla půlku - ne knih, ale kusů!
Jsem nemožná, chodím kolem, no vlastně spíš skrz Dobrovského knihy obden, takže pokušení je obrovské, úspory žádné. Jen ten čas! Neznáte kouzlo, jak ho nastavit? zapůjčíte recept?

Clea

7487)  Clea (03.05.2012 14:07)

jj, mělo by to být ono film jsem viděla, moc se mi líbil a doufám, že knížka bude ještě lepší

7486)   (03.05.2012 14:05)

Jíst,meditovat,milovat - viděla jsem film s Julií Roberts - je to totéž ??
jestli ano,tak film byl velmi inspirující - i kulinářsky

«   1 ... 1557 1558 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek