


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442073×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7584) Lipi4 (04.05.2012 15:59)
Takže to nevidíš, že by byl případný bratrovražedný souboj???
Ty nejsi podezřelá
7583) Twilly (04.05.2012 15:47)
Nemáme manšaft - kurnik, i když, můj Zdeno (no dooooobře, tak jsem na veliký chlapy
) je nejlepčejší...
Kra? Fakt ledová kra? Uáááááááááááááááááááááu, chci foto!!!!
Tak jako já jsem jako podezřelá? Já?
7582) Lipi4 (04.05.2012 15:14)
Ledová kra je skvělá
.. a nejjednoduší na výrobu
Jinak nám začíná Fandící sezóna
... za chvilku hrají Slováci
a my potom v 16:15
7580) Lipi4 (04.05.2012 15:02)
LS, vždyť včera byla buřina
Twilly, můžeš.. já jen že je to podezřelý ![]()
Leelee, a jaký je téma?? ![]()
7574) Lipi4 (04.05.2012 13:50)
Ještě, že jsem žehlení u nás zrušila
......
PS: priznejte se holky, která na dálku ponoukate piskle, aby delalo psí kousky? ![]()
7572) LadySadness (04.05.2012 13:42)
tak on je mangel ten pán, ale keď si vie aj ožehliť, tak to nie je na zahodenie
7569) Twilly (04.05.2012 13:36)
to mě nikdy nenapadlo, u nás je mangel prostě mangel - onen pán, co jsem k němu poutána pár zbytkovými geny a prstýnkem
7568) LadySadness (04.05.2012 13:25)
no, kajka, môže byť aj, ja ale poznám aj mangel ako žehliaci stroj
7567) kajka (04.05.2012 13:17)
LadyS, mangel je zkratka? Manžel a angel dokopy? Bezva!
Tady to vypadá na odpočinkovej mejdan! Přidávám se, dneska jsem v čtecím módu.
7585) Lipi4 (04.05.2012 16:15)
Jinak Kanada- SK 1:1