Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 ... 1936   »

Lipi4

7585)  Lipi4 (04.05.2012 16:15)

Jinak Kanada- SK 1:1

Lipi4

7584)  Lipi4 (04.05.2012 15:59)

Takže to nevidíš, že by byl případný bratrovražedný souboj???
Ty nejsi podezřelá

Twilly

7583)  Twilly (04.05.2012 15:47)

Nemáme manšaft - kurnik, i když, můj Zdeno (no dooooobře, tak jsem na veliký chlapy :p ) je nejlepčejší...

Kra? Fakt ledová kra? Uáááááááááááááááááááááu, chci foto!!!!

Tak jako já jsem jako podezřelá? Já?

Lipi4

7582)  Lipi4 (04.05.2012 15:14)

Ledová kra je skvělá .. a nejjednoduší na výrobu

Jinak nám začíná Fandící sezóna ... za chvilku hrají Slováci a my potom v 16:15

leelee

7581)  leelee (04.05.2012 15:05)

Doba ledová 3
zvířátka sou obsazený bude ze mě ledová kra

Lipi4

7580)  Lipi4 (04.05.2012 15:02)

LS, vždyť včera byla buřina

Twilly, můžeš.. já jen že je to podezřelý :D

Leelee, a jaký je téma??

leelee

7579)  leelee (04.05.2012 15:02)

výlety s tematickými převleky by od jistýho věku měly být trestný

LadySadness

7578)  LadySadness (04.05.2012 14:57)

a nezaprší, a nezaprší

Twilly

7577)  Twilly (04.05.2012 14:30)

Jen tak... nemůžu? :D

Lipi4

7576)  Lipi4 (04.05.2012 14:14)

Tetko Twillus, co se tak culis?

Twilly

7575)  Twilly (04.05.2012 14:06)

Lipi4

7574)  Lipi4 (04.05.2012 13:50)

Ještě, že jsem žehlení u nás zrušila ......

PS: priznejte se holky, která na dálku ponoukate piskle, aby delalo psí kousky?

Twilly

7573)  Twilly (04.05.2012 13:44)

no, to našťastie môj vie, a aj to praktizuje - odmietam žehliť!

LadySadness

7572)  LadySadness (04.05.2012 13:42)

tak on je mangel ten pán, ale keď si vie aj ožehliť, tak to nie je na zahodenie

Twilly

7571)  Twilly (04.05.2012 13:40)

jo... tou taky (žel, psaná je na mě) :p

Bosorka

7570)  Bosorka (04.05.2012 13:38)

a hypotékou :)

Twilly

7569)  Twilly (04.05.2012 13:36)

to mě nikdy nenapadlo, u nás je mangel prostě mangel - onen pán, co jsem k němu poutána pár zbytkovými geny a prstýnkem

LadySadness

7568)  LadySadness (04.05.2012 13:25)

no, kajka, môže byť aj, ja ale poznám aj mangel ako žehliaci stroj

kajka

7567)  kajka (04.05.2012 13:17)

LadyS, mangel je zkratka? Manžel a angel dokopy? Bezva!:D
Tady to vypadá na odpočinkovej mejdan! Přidávám se, dneska jsem v čtecím módu.

LadySadness

7566)  LadySadness (04.05.2012 13:09)

sama s nohami na stole, zrazu život ťa prebolel :)

«   1 ... 1553 1554 1555 1556 1557 1558 1559 1560 1561 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Zatmění