Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 ... 1936   »

Clea

7645)  Clea (06.05.2012 20:03)

nedávno jsem dostala nabídku na koupi plyšových bacilů, vy jste si asi pořídily ty opravdový, co?

kajka

7644)  kajka (06.05.2012 18:23)

Někteří pouze smrkají a smrkají, sem tam to prokládají chrchlotem.;)

Bosorka

7643)  Bosorka (06.05.2012 18:08)

A jiní blijou a blijou....

Lipi4

7642)  Lipi4 (06.05.2012 14:02)

Oki, je mi jasne, že jsme se nachomitla k super zranici :D

Clea

7641)  Clea (06.05.2012 13:47)

jiní zase ostřížím zrakem sledují dělníky, aby se nemusely další obkladové dlaždice vyndávat a předělávat

ireen

7640)  ireen (06.05.2012 12:53)

Protože na místech víkendových pobytů holt není ideální podmínka pro připojení. :( Taky je třeba pracovat na latifundiích!
Krhanice - špatné připojko!!!!!!!!!!!!!

Marvi

7639)  Marvi (06.05.2012 12:14)

Pravda nějak se tu nic neděje...

Lipi4

7638)  Lipi4 (06.05.2012 10:45)

Jen vytáhnu z Prahy paty a tady je mrtvo ...jinak zdravím

leelee

7637)  leelee (06.05.2012 01:39)

Železná ruda

Twilly

7636)  Twilly (05.05.2012 22:06)

A kde jsi, čéče?

leelee

7635)  leelee (05.05.2012 21:28)

tse tady se člověk dozví i nejnovější zprávy z hokeje, (mimochodem televizi tu chytám pouze německou, ale wi-fi to je jiná)

Twilly

7634)  Twilly (04.05.2012 23:17)

To víš, že budeš, mamino

Lipi4

7633)  Lipi4 (04.05.2012 23:10)

A v listopadu budu mít už po

Twilly

7632)  Twilly (04.05.2012 22:38)

Nefandi si :D

Lipi4

7631)  Lipi4 (04.05.2012 22:34)

Na to budu mít matinku .. snad

Twilly

7630)  Twilly (04.05.2012 22:25)

Teprve tehdy budeš šílená ...ze šestinedělí

Lipi4

7629)  Lipi4 (04.05.2012 22:18)

Promiň ... teď mě musíš brát lehce s rezervou :p :p :p ..... Ale fandi bez tebe to nebude ono, zvlášť když já nebudu moct fandit veřejně ....

... jdu se zahrabat než zase začnu bejt normální.... tak v listopadu....

Twilly

7628)  Twilly (04.05.2012 21:29)

tak náhodou, i když jsem Ikea pozitiv, tohle chtělo být povzbuzení čechům... tssss jsem se docela urazila... zítra nefandím! :p

Lipi4

7627)  Lipi4 (04.05.2012 21:28)

Twilly, takhle fandíš domácím??? ... tak to se nedivím, že jste prohláli

Clea

7626)  Clea (04.05.2012 21:15)

princ na bílým koni to nebyl, ale v tu chvíli jsem za něj byla neskutečně vděčná a připadal mi jako anděl

«   1 ... 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 1557 1558 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek