


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442092×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7641) Clea (06.05.2012 13:47)
jiní zase ostřížím zrakem sledují dělníky, aby se nemusely další obkladové dlaždice vyndávat a předělávat
7640) ireen (06.05.2012 12:53)
Protože na místech víkendových pobytů holt není ideální podmínka pro připojení.
Taky je třeba pracovat na latifundiích!
Krhanice - špatné připojko!!!!!!!!!!!!!
7635) leelee (05.05.2012 21:28)
tse tady se člověk dozví i nejnovější zprávy z hokeje, (mimochodem televizi tu chytám pouze německou, ale wi-fi to je jiná)
7629) Lipi4 (04.05.2012 22:18)
Promiň
... teď mě musíš brát lehce s rezervou
..... Ale fandi bez tebe to nebude ono, zvlášť když já nebudu moct fandit veřejně ....
... jdu se zahrabat než zase začnu bejt normální.... tak v listopadu....
7628) Twilly (04.05.2012 21:29)
tak náhodou, i když jsem Ikea pozitiv, tohle chtělo být povzbuzení čechům... tssss jsem se docela urazila... zítra nefandím!
7627) Lipi4 (04.05.2012 21:28)
Twilly, takhle fandíš domácím???
... tak to se nedivím, že jste prohláli
7626) Clea (04.05.2012 21:15)
princ na bílým koni to nebyl, ale v tu chvíli jsem za něj byla neskutečně vděčná a připadal mi jako anděl
7645) Clea (06.05.2012 20:03)
nedávno jsem dostala nabídku na koupi plyšových bacilů, vy jste si asi pořídily ty opravdový, co?