Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 ... 1936   »

Lipi4

7725)  Lipi4 (07.05.2012 20:01)

USA - SVK 1:3

Empress

7724)  Empress (07.05.2012 19:58)

Práveže ešte nehopkám, iba sa tak trošičku potichúčku radujem
Handzuš... ooo môj obľúbenec bystrický... tak snáď

Bosorka

7723)  Bosorka (07.05.2012 19:57)

tak jak, holky?

Lipi4

7722)  Lipi4 (07.05.2012 19:57)

Twilly, chybi tu jak Ree tak i Ajiinka

Twilly

7721)  Twilly (07.05.2012 19:55)

Holky, neříkejte hop, když nám ještě nepřeskočilo... Aňu, Handzuš prišiel, tak snáď... kurnik šopa antilopa sajga...

Někdo mi tady chybí.. Reeoušku, kdepak je fanynka???

Clea

7720)  Clea (07.05.2012 19:54)

týjoooo, 1:3, ste dobrý

Lipi4

7719)  Lipi4 (07.05.2012 19:53)

Holky, vy máte snad lepší tym nez my

Empress

7718)  Empress (07.05.2012 19:47)

to bolo dobrééé

Lipi4

7717)  Lipi4 (07.05.2012 19:47)

Twilly

7716)  Twilly (07.05.2012 19:47)

ty kokso

Empress

7715)  Empress (07.05.2012 19:47)

Lipi4

7714)  Lipi4 (07.05.2012 19:47)

Holky, klid bude líp musíme věřit a fandit

Empress

7713)  Empress (07.05.2012 19:41)

Twilly

7712)  Twilly (07.05.2012 19:41)

au :p

Lipi4

7711)  Lipi4 (07.05.2012 19:40)

Twilly, tak jdenou ročně to snad zvládneš, ne??

Twilly

7710)  Twilly (07.05.2012 19:39)

Právě jsem ohluchla... :p

Empress

7709)  Empress (07.05.2012 19:39)

Empress

7708)  Empress (07.05.2012 19:36)

pssst, nezariekni

Lipi4

7707)  Lipi4 (07.05.2012 19:34)

Holky, konečně byste mohli vyhrát ... a zatím (ťuk ťuk) to vypadá nadějně

Empress

7706)  Empress (07.05.2012 19:28)

aaaaaa bolo to silnejšie ako ja, to budú nervy, to budú nervy

«   1 ... 1546 1547 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek