


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442106×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7724) Empress (07.05.2012 19:58)
Práveže ešte nehopkám, iba sa tak trošičku potichúčku radujem
Handzuš... ooo môj obľúbenec bystrický... tak snáď
7721) Twilly (07.05.2012 19:55)
Holky, neříkejte hop, když nám ještě nepřeskočilo... Aňu, Handzuš prišiel, tak snáď... kurnik šopa antilopa sajga...
Někdo mi tady chybí.. Reeoušku, kdepak je fanynka???
7707) Lipi4 (07.05.2012 19:34)
Holky, konečně byste mohli vyhrát
... a zatím (ťuk ťuk) to vypadá nadějně
7725) Lipi4 (07.05.2012 20:01)
USA - SVK 1:3