


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442110×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7784) Janeba (08.05.2012 22:51)
Zlomené upíří duše jsou naprosto fantastické!!! Moc se těším, až je znovu dokomentuji!!! Je to super! Týnka se tu vyřádila velmi brilantně!!!
Ale to jedno maličké, zcela mallinkatá si neodpustím
, Ty mně Týnečko ano???
7783) LadySadness (08.05.2012 22:50)
to ako tí panáčikovia, čo nám kedysi jedného Edwarda ukazovala Neb? takého s dlhou priesvitnou "vecou", veď vieš
a visia tam za hrdlo?
alebo za - rebro
7782) Twilly (08.05.2012 22:44)
Neee, normálka tam visia
a čučia na "obeť". Mala som čo robiť, aby som ich rozdýchala, keď som bola v Prahe
7779) Twilly (08.05.2012 22:00)
Prý jestli je tam Edward
Promiň, ale Týnka ho má i na záchodě - i s Jacobem ![]()
7778) Clea (08.05.2012 21:58)
asi bych si měla zkontrolovat, jestli v tom čaji, co jsem si nedávnou koupila a před chvílí vypila byl opravdu jenom čaj...připadám si jak vysmátá, nabuzená puberťačka
7776) Clea (08.05.2012 21:54)
Už jsem v půlce první kapitoly, zatím to vypadá slibně...ALE bude tam Edward??
7773) Clea (08.05.2012 21:46)
Jsem jako na trní... přeskakuju z jedný stránky na druhou a nemůžu se do ničeho zabrat
četli jste Zlomené upíří duše? Určitě jo, že?
Mám se do toho pouštět? = je to doják? končí to dobře?
7772) Clea (08.05.2012 21:37)
LadyS, taky si myslím, že to nebude moc velikej problém
Twilly, taky budu držet pěsti
7771) Twilly (08.05.2012 21:29)
Zlato s tým nemám problém, som z prostredia, kde sa o lekárskych zákrokoch hovorilo bežne (rodičia naivne mysleli, že ma to povzbudí v štúdiu
). Ja len, že či bude len tá fibroskopia a vypaľovanie sliznice, alebo aj opätovné ťahanie nosných mandlí, vieš? Podľa toho bude trvať rekonvalescencia. A moji chlapi, obaja, z nejakého zvláštneho dôvodu trpia potichu a túlivo.
7770) LadySadness (08.05.2012 21:25)
Clea, možno by stačilo sa postaviť pred barák a zarevať: "Kto si chcete so mnou kúpiť lístok na SWATH?" a uvidíš tie fofry, každý niekoho hľadá ako sprievod
Twilluš, niekedy je lepšie nevedieť, popis môže byť horší ako samotný zákrok, tak si nepredstavuj a nestresuj sa (hovorí matka sliepka)
7769) Clea (08.05.2012 21:09)
Lipi, jj, už jsem i našla kde to budou v lbc dávat
já se těšíííííím
už jenom splašit někoho kdo půjde taky
7785) Twilly (08.05.2012 22:51)
Plagáty, kalendáre a myslím, že je tam aj puzzle... Týnka je fakt twilighťák "každým coulem"