Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 ... 1936   »

Twilly

7785)  Twilly (08.05.2012 22:51)

Plagáty, kalendáre a myslím, že je tam aj puzzle... Týnka je fakt twilighťák "každým coulem"

Janeba

7784)  Janeba (08.05.2012 22:51)

Zlomené upíří duše jsou naprosto fantastické!!! Moc se těším, až je znovu dokomentuji!!! Je to super! Týnka se tu vyřádila velmi brilantně!!! Ale to jedno maličké, zcela mallinkatá si neodpustím , Ty mně Týnečko ano??? ;)

LadySadness

7783)  LadySadness (08.05.2012 22:50)

to ako tí panáčikovia, čo nám kedysi jedného Edwarda ukazovala Neb? takého s dlhou priesvitnou "vecou", veď vieš B) a visia tam za hrdlo? alebo za - rebro

Twilly

7782)  Twilly (08.05.2012 22:44)

Neee, normálka tam visia a čučia na "obeť". Mala som čo robiť, aby som ich rozdýchala, keď som bola v Prahe

LadySadness

7781)  LadySadness (08.05.2012 22:20)

na záchode? takže si ním vytiera prdelínku a ... onú? ;) ;) ;)

Lipi4

7780)  Lipi4 (08.05.2012 22:03)

Clea, jen si dej na + kapitolky

Twilly

7779)  Twilly (08.05.2012 22:00)

Prý jestli je tam Edward Promiň, ale Týnka ho má i na záchodě - i s Jacobem

Clea

7778)  Clea (08.05.2012 21:58)


asi bych si měla zkontrolovat, jestli v tom čaji, co jsem si nedávnou koupila a před chvílí vypila byl opravdu jenom čaj...připadám si jak vysmátá, nabuzená puberťačka

Bosorka

7777)  Bosorka (08.05.2012 21:54)

Co myslíš? ;)

Clea

7776)  Clea (08.05.2012 21:54)

Už jsem v půlce první kapitoly, zatím to vypadá slibně...ALE bude tam Edward??

Twilly

7775)  Twilly (08.05.2012 21:51)

Jo, Týnku dej, je opravdu skvělá

Bosorka

7774)  Bosorka (08.05.2012 21:50)

Doporučuji ;) Linfe je skvělá!

Clea

7773)  Clea (08.05.2012 21:46)

Jsem jako na trní... přeskakuju z jedný stránky na druhou a nemůžu se do ničeho zabrat
četli jste Zlomené upíří duše? Určitě jo, že? Mám se do toho pouštět? = je to doják? končí to dobře?

Clea

7772)  Clea (08.05.2012 21:37)

LadyS, taky si myslím, že to nebude moc velikej problém
Twilly, taky budu držet pěsti

Twilly

7771)  Twilly (08.05.2012 21:29)

Zlato s tým nemám problém, som z prostredia, kde sa o lekárskych zákrokoch hovorilo bežne (rodičia naivne mysleli, že ma to povzbudí v štúdiu ). Ja len, že či bude len tá fibroskopia a vypaľovanie sliznice, alebo aj opätovné ťahanie nosných mandlí, vieš? Podľa toho bude trvať rekonvalescencia. A moji chlapi, obaja, z nejakého zvláštneho dôvodu trpia potichu a túlivo.

LadySadness

7770)  LadySadness (08.05.2012 21:25)

Clea, možno by stačilo sa postaviť pred barák a zarevať: "Kto si chcete so mnou kúpiť lístok na SWATH?" a uvidíš tie fofry, každý niekoho hľadá ako sprievod
Twilluš, niekedy je lepšie nevedieť, popis môže byť horší ako samotný zákrok, tak si nepredstavuj a nestresuj sa (hovorí matka sliepka)

Clea

7769)  Clea (08.05.2012 21:09)

Lipi, jj, už jsem i našla kde to budou v lbc dávat já se těšíííííím už jenom splašit někoho kdo půjde taky ;)

7768)   (08.05.2012 21:06)

Twilly - myslím na vás

Twilly

7767)  Twilly (08.05.2012 21:03)

Já taky držím palec, akorát nevím, co všechno budou dělat... :D

Lipi4

7766)  Lipi4 (08.05.2012 20:59)

Clea, Sněhurka bude 31.5.

«   1 ... 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 1550 1551 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still