


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442124×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7824) Lipi4 (09.05.2012 18:13)
Jn, ve 20:15 ... a hrát by se mělo jedna báseň, jelikoz přibude posila z NHL + kluci měli hodně času na odpočinek
![]()
7823) Clea (09.05.2012 18:03)
koukala jsem, nějak po osmý, snad se nám bude dařit o něco líp než doteď
7811) Lipi4 (09.05.2012 16:40)
Dámy, hraje nám Slovensko proti Kazachstánu
a zatím po dvou třetinách je to 2:1 pro bratry
7810) Twilly (09.05.2012 14:49)
Mno... Prepustili nás o 2,5 hodiny skôr, Sami im robil vietorna chodbe. Akonáhle precitol z totál narkózy, tak chcel ísť domov. Pred barakom sa s nami stihol pohádať, že s ním nejdeme von na prechádzku. To beriem ako únavné, ale stále dobré znamenie rekonvalescencie. Všetkým, palce držiacim dámam, strašne krásne ďakujem
7809) LadySadness (09.05.2012 12:19)
bravo, super, juchú, paráda *hodiace sa neškrtnite* blahoželám, Twilluš, aj malému, jupí
7825) Clea (09.05.2012 19:17)
někde jsem četla, že Jára nehrát nebude... no, snad jim to pomůže