Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 ... 1936   »

Clea

7825)  Clea (09.05.2012 19:17)

někde jsem četla, že Jára nehrát nebude... no, snad jim to pomůže

Lipi4

7824)  Lipi4 (09.05.2012 18:13)

Jn, ve 20:15 ... a hrát by se mělo jedna báseň, jelikoz přibude posila z NHL + kluci měli hodně času na odpočinek

Clea

7823)  Clea (09.05.2012 18:03)

koukala jsem, nějak po osmý, snad se nám bude dařit o něco líp než doteď

Lipi4

7822)  Lipi4 (09.05.2012 18:00)

A zítra nás čeká ČR- Lotyšsko

Clea

7821)  Clea (09.05.2012 17:49)

ale jinak huráááá

Clea

7820)  Clea (09.05.2012 17:49)

no nic, no :p jsem jenom trošičku nevšímavá

Lipi4

7819)  Lipi4 (09.05.2012 17:47)

Clean, kdo?

Clea

7818)  Clea (09.05.2012 17:33)

Zpravodajko (Lipi), jak jsou na tom?

Twilly

7817)  Twilly (09.05.2012 17:32)

Lipinečko moje

Lipi4

7816)  Lipi4 (09.05.2012 17:31)

Konečný výsledek 4:2 pro Slovensko

Lipi4

7815)  Lipi4 (09.05.2012 17:05)

Twilly, co bych pro tebe neudělala

Lipi4

7814)  Lipi4 (09.05.2012 17:04)

Slovensko dalo góóóóólll

Twilly

7813)  Twilly (09.05.2012 17:00)

lipi, ty nikdy nezklameš

Lipi4

7812)  Lipi4 (09.05.2012 16:54)

Kazachstán vyrovnal

Lipi4

7811)  Lipi4 (09.05.2012 16:40)

Dámy, hraje nám Slovensko proti Kazachstánu a zatím po dvou třetinách je to 2:1 pro bratry

Twilly

7810)  Twilly (09.05.2012 14:49)

Mno... Prepustili nás o 2,5 hodiny skôr, Sami im robil vietorna chodbe. Akonáhle precitol z totál narkózy, tak chcel ísť domov. Pred barakom sa s nami stihol pohádať, že s ním nejdeme von na prechádzku. To beriem ako únavné, ale stále dobré znamenie rekonvalescencie. Všetkým, palce držiacim dámam, strašne krásne ďakujem

LadySadness

7809)  LadySadness (09.05.2012 12:19)

bravo, super, juchú, paráda *hodiace sa neškrtnite* blahoželám, Twilluš, aj malému, jupí

Clea

7808)  Clea (09.05.2012 12:08)

Twilly, přidávám se ke gratulacím a obecnému veselí

7807)   (09.05.2012 11:50)

Twily - ty bys taky měla být chvíli v limbu,ať to tvoje dítko nemá předstih
a pouštím palce - vypadá to,že jsme se vyplatily

Lipi4

7806)  Lipi4 (09.05.2012 10:16)

Veru, gratuluji

«   1 ... 1541 1542 1543 1544 1545 1546 1547 1548 1549 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella