Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 ... 1936   »

Bosorka

7685)  Bosorka (07.05.2012 18:32)

Clea

7684)  Clea (07.05.2012 18:32)

uááááááááááááá góóóóóóóóól

Bosorka

7683)  Bosorka (07.05.2012 18:32)

Clea

7682)  Clea (07.05.2012 18:32)

joooo, to je můj nos B)

Lipi4

7681)  Lipi4 (07.05.2012 18:31)

Takže máš nos ala Snape/Alan Rickman??

Tak a je to tu

Clea

7680)  Clea (07.05.2012 18:30)

to mi povídej, musim držet pěsti, jinak si okoušu nehty to se ty lokty a nos budou hodit
ehm... když budu psát bláboly (větší jak obvykle), tak důvodem je to, že mám křivej nos a netrefuju se

Lipi4

7679)  Lipi4 (07.05.2012 18:28)

Tak a máme nájezdy... to budou nervy :p :p :p :p :p

Lipi4

7678)  Lipi4 (07.05.2012 18:27)

Od čeho máme nos a lokty

... ten faul byl pěkně hnusnej .. máme mít přesilovku

Clea

7677)  Clea (07.05.2012 18:26)

já jim věřim (držím jim všechny palce, tak to přece musí vyjít)
Jinak, docela se blbě píše, když si držím ty palce

Lipi4

7676)  Lipi4 (07.05.2012 18:23)

Clea, hlavu vzhůru

Clea

7675)  Clea (07.05.2012 18:06)

uááááááá :'-( :'-( :'-( :'-( :'-(

Lipi4

7674)  Lipi4 (07.05.2012 18:02)

3:2 pro nás

Clea

7673)  Clea (07.05.2012 18:02)

góóóóóóóól

Clea

7672)  Clea (07.05.2012 17:49)

fandíme

Lipi4

7671)  Lipi4 (07.05.2012 17:32)

2:2

Lipi4

7670)  Lipi4 (07.05.2012 17:15)

Hrajem proti Norsku a zatím je to 2:1 pro Nory ..... to je tak, když Norský brankáře trénuje Čech

Twilly

7669)  Twilly (07.05.2012 16:09)

Iroušku, já vím, ale teď už bych to brala spíš jako, že je v rekonvalescenci, byl nemocný minulý týden... No, jako autíkovi jsme museli vzít první ranní termín, páč mu neumím vysvětlit, proč musí být k anestezi bez jídla a pití... a tohle byl první termín.

ireen

7668)  ireen (07.05.2012 14:45)

Pokud je nachlazený, budou vůbec jakýkoliv zákrok provádět? Je to kontraindikace! Co spíš ta školka, ta doktorka (co nebyla v domluveném termínu v ordinaci) až v pondělí?

Twilly

7667)  Twilly (07.05.2012 13:47)

Jo, taky myslím, alespoň by nás už teď neměli vykázat z ordinace, že jdu s "usopleným" dítkem :D Akorát mě mrzí,že od středy měl jít Samík do "školky v přírodě" - tedy... nevím jestli se to tak dá nazvat, jelikož Samík do školky jako takové nechodí, ale měl být na tři dny bez nás - strašně moc jsme to s manželem chtěli - a teď prosím nemyslet na sprosťárny!!! - páč jsme potřebovali vědět, jestli dítko bez nás vydrží :p a další možnost a příležítost - až za rok ... chjo

ireen

7666)  ireen (07.05.2012 13:40)

Vidím, že se tu hromadně léčíte a operujete. ;) Potřebujete vůbec doktory?
Já byla jako koule a byl to kluk - podruhé, poprvé jen dopředu a byla holčička .....?????????????????
Taky mám dnes volno a telefon se pracovně netrhne, všechny něco bolí a otékají!

«   1 ... 1548 1549 1550 1551 1552 1553 1554 1555 1556 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek