


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442093×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7680) Clea (07.05.2012 18:30)
to mi povídej, musim držet pěsti, jinak si okoušu nehty
to se ty lokty a nos budou hodit
ehm... když budu psát bláboly (větší jak obvykle), tak důvodem je to, že mám křivej nos a netrefuju se
7678) Lipi4 (07.05.2012 18:27)
Od čeho máme nos a lokty
... ten faul byl pěkně hnusnej
.. máme mít přesilovku
7677) Clea (07.05.2012 18:26)
já jim věřim (držím jim všechny palce, tak to přece musí vyjít)
Jinak, docela se blbě píše, když si držím ty palce
7670) Lipi4 (07.05.2012 17:15)
Hrajem proti Norsku a zatím je to 2:1 pro Nory
..... to je tak, když Norský brankáře trénuje Čech
7669) Twilly (07.05.2012 16:09)
Iroušku, já vím, ale teď už bych to brala spíš jako, že je v rekonvalescenci, byl nemocný minulý týden... No, jako autíkovi jsme museli vzít první ranní termín, páč mu neumím vysvětlit, proč musí být k anestezi bez jídla a pití... a tohle byl první termín.
7668) ireen (07.05.2012 14:45)
Pokud je nachlazený, budou vůbec jakýkoliv zákrok provádět?
Je to kontraindikace! Co spíš ta školka, ta doktorka (co nebyla v domluveném termínu v ordinaci) až v pondělí?
7667) Twilly (07.05.2012 13:47)
Jo, taky myslím, alespoň by nás už teď neměli vykázat z ordinace, že jdu s "usopleným" dítkem
Akorát mě mrzí,že od středy měl jít Samík do "školky v přírodě" - tedy... nevím jestli se to tak dá nazvat, jelikož Samík do školky jako takové nechodí, ale měl být na tři dny bez nás - strašně moc jsme to s manželem chtěli - a teď prosím nemyslet na sprosťárny!!! - páč jsme potřebovali vědět, jestli dítko bez nás vydrží
a další možnost a příležítost - až za rok ... chjo
7666) ireen (07.05.2012 13:40)
Vidím, že se tu hromadně léčíte a operujete.
Potřebujete vůbec doktory?
Já byla jako koule a byl to kluk - podruhé, poprvé jen dopředu a byla holčička .....?????????????????
Taky mám dnes volno a telefon se pracovně netrhne, všechny něco bolí a otékají!
7685) Bosorka (07.05.2012 18:32)