


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442049×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7463) Silvaren (03.05.2012 07:18)
Lipi, moc a moc gratuluju k plaváčkovi.
Někdo mi musel přestřihnout kabely od vedení, že jsem to zjistila až teď.
A taky mi došel tvůj avatárek.*plácdočela* Když na to, abych stihla přečíst ty vaše večerní rozpravy, bych si musela vzít dovolenou.
7462) Mirus (03.05.2012 05:30)
Adminky, můj technický poradce je nedostupný, tak nevím, jestli to dělám dobře. Můžu tady požádat o schválení nové série? děkuji
7461) kajka (02.05.2012 23:52)
Děkuju za podporu při kramaření.
Těším se, až to budu mít z krk a zas tu budu celý dny strašit!
Zatím pa a dobrou.
7458) Clea (02.05.2012 22:47)
teď už jenom stačí, aby zůstalo utajeno, že důvod jsem hledala až po odeslání objednávky a je to v pořádku
jinak dobrou noc, ráno musím brzy otevírat dělníkům
7455) Clea (02.05.2012 22:29)
Marvi, mělo by mi to přijít pozítří a tak dlouho na rozbalení čekat nezvládnu
Takže bych to spíš viděla jako oslavu toho, že jsem úspěšně přežila čarodějnice
7453) Clea (02.05.2012 22:26)
nojo, ale u mě to je spíš nějaká nemoc - až na dvě knížky jsem ty ostatní už četla
jo, já už vim - já jsem knižní sysel
7448) Lipi4 (02.05.2012 22:21)
Jo nakupovat knížky je velmi nebezpečné
... zvlášť, když jedna z nich je Nebezpečná láska
7447) Clea (02.05.2012 22:20)
noooo, sice jsem to nejdřív považovala za letopočet (za pár let), ale pak jsem si všimla, že u toho je napsáno cena celkem
7465) Twilly (03.05.2012 08:24)
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, já proti němu fakt nic nemám, Macku