Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 ... 1936   »

Twilly

7465)  Twilly (03.05.2012 08:24)

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, já proti němu fakt nic nemám, Macku :p

Bosorka

7464)  Bosorka (03.05.2012 08:12)

Já to prostě musím říct.....ZASE UZENÝ? Zdravím, Ireen :-D

Silvaren

7463)  Silvaren (03.05.2012 07:18)

Lipi, moc a moc gratuluju k plaváčkovi.
Někdo mi musel přestřihnout kabely od vedení, že jsem to zjistila až teď. A taky mi došel tvůj avatárek.*plácdočela* Když na to, abych stihla přečíst ty vaše večerní rozpravy, bych si musela vzít dovolenou.:D

Mirus

7462)  Mirus (03.05.2012 05:30)

Adminky, můj technický poradce je nedostupný, tak nevím, jestli to dělám dobře. Můžu tady požádat o schválení nové série? děkuji

kajka

7461)  kajka (02.05.2012 23:52)

Děkuju za podporu při kramaření. Těším se, až to budu mít z krk a zas tu budu celý dny strašit!
Zatím pa a dobrou.

Lipi4

7460)  Lipi4 (02.05.2012 22:49)

Hlavní je, že se důvod našel .....Dobrou nočku

Twilly

7459)  Twilly (02.05.2012 22:48)

papapa:D

Clea

7458)  Clea (02.05.2012 22:47)

teď už jenom stačí, aby zůstalo utajeno, že důvod jsem hledala až po odeslání objednávky a je to v pořádku
jinak dobrou noc, ráno musím brzy otevírat dělníkům

Twilly

7457)  Twilly (02.05.2012 22:33)

Moc dobrý důvod

Marvi

7456)  Marvi (02.05.2012 22:30)

Tak důvod se dá najít vždycky :D :D :D :D

Clea

7455)  Clea (02.05.2012 22:29)

Marvi, mělo by mi to přijít pozítří a tak dlouho na rozbalení čekat nezvládnu
Takže bych to spíš viděla jako oslavu toho, že jsem úspěšně přežila čarodějnice

Marvi

7454)  Marvi (02.05.2012 22:26)

A nebudou to spíš poloviční Vánoce? 24. 6. se blíží... ;) ;) ;)

Clea

7453)  Clea (02.05.2012 22:26)

nojo, ale u mě to je spíš nějaká nemoc - až na dvě knížky jsem ty ostatní už četla jo, já už vim - já jsem knižní sysel

Lipi4

7452)  Lipi4 (02.05.2012 22:24)

Jsi si udělala letos Vánoce dřív

Marvi

7451)  Marvi (02.05.2012 22:23)

Takže si děláš knižní zásoby :D :D :D

Clea

7450)  Clea (02.05.2012 22:23)

si zase po čase připadám jako utržená ze řetězu takovejch knížek

HMR

7449)  HMR (02.05.2012 22:21)

Lipi4

7448)  Lipi4 (02.05.2012 22:21)

Jo nakupovat knížky je velmi nebezpečné ... zvlášť, když jedna z nich je Nebezpečná láska :D :D :D :D :D

Clea

7447)  Clea (02.05.2012 22:20)

noooo, sice jsem to nejdřív považovala za letopočet (za pár let), ale pak jsem si všimla, že u toho je napsáno cena celkem

Twilly

7446)  Twilly (02.05.2012 22:19)

«   1 ... 1559 1560 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek