Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 ... 1936   »

Lipi4

7425)  Lipi4 (02.05.2012 21:19)

Clea, najdeš jí jak na netu, tak i v dobrých kamených obchodech

Twilly

7424)  Twilly (02.05.2012 21:15)

Kajuško, já jsem pak suprsysel, teď budu nezaměstnaně zaměstnaná právě takovýma věcma, jako vytváření životního prostoru vyhozením všeho, co není potřeba nikdy NIKDY více - takže asi moc toho životního prostoru mít zase nebudu, jak se znám

Jo, Lipi je kindermáma

Čičí, no a řekni, jestli to není hloubavá scéna... no je

Iroušku, ANO, překoná ... Ale zase na druhou stranu, já už ho milovala i v Klukách :p :p :p :p

Clea

7423)  Clea (02.05.2012 21:13)

ireen, můžu se zeptat, kde jsi sehnala NL? Na netu nebo v kameným obchodě?

Lipi4

7422)  Lipi4 (02.05.2012 21:12)

kajko, mockrát děkuji a hodně štěstí při třídění mě to čeká v létě a už vidím, že čtyři banánovky budou plný not

Clea

7421)  Clea (02.05.2012 21:08)

joooo, ta je hloubavá neuvěřitelně jak mu tam přeskočí ten hlas, to je prostě dokonalý
kajko: tak to ti přeju pevný nervy

ireen

7420)  ireen (02.05.2012 21:07)

Twill, Ty už víš, že jsem nenapravitelnej romantik a Robert je chlapák, tak nevím, překoná-li Mikeeho . Našla jsem 3 kapitoly na BH, už hltám...
Pořád se malinko stydím za svou netrpělivost - NL jsem shltla od včera podvečer do 3.25 dnes a pak odpolko zbyteček do konce . Je mi líto takhle znehodnotit tolikou práci, ale jsem jak strunka, nedokážu se utrhnou!!!!!! ;)

HMR

7419)  HMR (02.05.2012 21:04)

Hloubavý typ? To myslíš tu scénu:Kde mám blatníky?

kajka

7418)  kajka (02.05.2012 21:04)

Dobrý večer všem vespolek! Jsem tu jen na skok, třídím v současný době domácnost, abych si do novýho bytečku netahala úplný zbytečnosti. No, moc se mi nedaří, protože například z banánový krabice "dobrých nápadů" jsem vyřadila 2 (slovy dva) papíry a to jen z toho důvodu, že jeden nápad už se realizovat nedá a druhý jsem právě použila, takže je ta bedna furt stejně plná. Manžel šílí, jelikož je mu jasný, že ani z ostatních nic neubylo. Kdo by se vzdával hezkejch obrázků, sbírky známek a milostnejch dopisů, že? Jsem prostě sysel. Ale to hrabání v minulosti má svoje kouzlo!:D Vrhám se na drátky, šroubky a korálky, takže zatím pa!

Bosorko, gratuluju k přesunu, snad ti jde tancování mezi krabicema k duhu!

Lipinko, ty jsi těhule! Asi jsi to zmiňovala už dřív, ale nějak mi to uniklo, každopádně jdu tvé balení 2v1 ihned zapít! Převeliká gratulace!

Twilly

7417)  Twilly (02.05.2012 20:55)

Svěrák je tam přímo k sežrání... tyhle hloubavý typy miluju

Clea

7416)  Clea (02.05.2012 20:53)

jo, Tříska je úžasnej - ten jeho nástup je nezapomenutelnej ale líbí se mi tam i Svěrák a Šafránková je roztomilá

Twilly

7415)  Twilly (02.05.2012 20:53)

Ahoj zlato.. to jo, a když budeš číst Roberta... ááááááááách

ireen

7414)  ireen (02.05.2012 20:47)

Dobrého večera všem!
Děkuju móóóóóc za skvělý tip, Bavettovic hoši se Stránečkou jsou zcela bez chybičky!
ÚŽASNÝÝÝÝÝÝ!!!
Twillu, hlásím - další domácí úkol splněn! ;)

K OŠ ..(To Tříska je tam super, ale i všichni ostatní jsou k sežrání!) Koukej, Cleo, koukej! ;)

Clea

7413)  Clea (02.05.2012 20:39)

jj, ale už jsem ji dlouho neviděla, tak jsem prostě neodolala ty hlášky jsou prostě úžasný

Twilly

7412)  Twilly (02.05.2012 20:36)

klasika :D

Clea

7411)  Clea (02.05.2012 20:23)

Dávaj obecnou školu

Twilly

7410)  Twilly (01.05.2012 21:12)

Má vkus! Mě se líbily taky

Lipi4

7409)  Lipi4 (01.05.2012 21:10)

No nevím.... nejvíc se jí líbili irský rytmy, když měla 3. třída mejdan

Twilly

7408)  Twilly (01.05.2012 20:53)

Je to jasný, chtělo si zaplavat

Lipi4

7407)  Lipi4 (01.05.2012 20:44)

Jelikož jsem od přírody milovník zimy a otužilec, tak jsem umírala ..... naštěstí na odpoledne byl vymyšlený program - kino (Titanic 3D) = chládek, takže pohodička ... jen pískle bylo celkem dost divoký

DenyFish

7406)  DenyFish (01.05.2012 20:33)

Ahoj Lipinko! Hlásím, že na hranici jsem zatáhnuta nebyla, pod strom ano .
Jak zvládáš těhu v těhle teplotách?? já sem zrovna dnes říkala, jak sem vlastně ráda, že se Jenda rozhodl vydat na svět o měsíc dřív, pže konkrétně dnes bych venku zhynula... ono teda já hynu i tak, pže mi ještě zbývá spoooustu kilíček :D

«   1 ... 1561 1562 1563 1564 1565 1566 1567 1568 1569 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still