


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442052×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7424) Twilly (02.05.2012 21:15)
Kajuško, já jsem pak suprsysel, teď budu nezaměstnaně zaměstnaná právě takovýma věcma, jako vytváření životního prostoru vyhozením všeho, co není potřeba nikdy NIKDY více - takže asi moc toho životního prostoru mít zase nebudu, jak se znám
Jo, Lipi je kindermáma
Čičí, no a řekni, jestli to není hloubavá scéna... no je
Iroušku, ANO, překoná
... Ale zase na druhou stranu, já už ho milovala i v Klukách
7423) Clea (02.05.2012 21:13)
ireen, můžu se zeptat, kde jsi sehnala NL? Na netu nebo v kameným obchodě?
7422) Lipi4 (02.05.2012 21:12)
kajko, mockrát děkuji
a hodně štěstí při třídění
mě to čeká v létě
a už vidím, že čtyři banánovky budou plný not
7421) Clea (02.05.2012 21:08)
joooo, ta je hloubavá neuvěřitelně
jak mu tam přeskočí ten hlas, to je prostě dokonalý
kajko: tak to ti přeju pevný nervy
7420) ireen (02.05.2012 21:07)
Twill, Ty už víš, že jsem nenapravitelnej romantik
a Robert je chlapák, tak nevím, překoná-li Mikeeho
. Našla jsem 3 kapitoly na BH, už hltám...
Pořád se malinko stydím
za svou netrpělivost - NL jsem shltla od včera podvečer do 3.25 dnes a pak odpolko zbyteček do konce
. Je mi líto takhle znehodnotit tolikou práci, ale jsem jak strunka, nedokážu se utrhnou!!!!!!
7418) kajka (02.05.2012 21:04)
Dobrý večer všem vespolek!
Jsem tu jen na skok, třídím v současný době domácnost, abych si do novýho bytečku netahala úplný zbytečnosti. No, moc se mi nedaří, protože například z banánový krabice "dobrých nápadů" jsem vyřadila 2 (slovy dva) papíry a to jen z toho důvodu, že jeden nápad už se realizovat nedá a druhý jsem právě použila, takže je ta bedna furt stejně plná.
Manžel šílí, jelikož je mu jasný, že ani z ostatních nic neubylo. Kdo by se vzdával hezkejch obrázků, sbírky známek a milostnejch dopisů, že? Jsem prostě sysel. Ale to hrabání v minulosti má svoje kouzlo!
Vrhám se na drátky, šroubky a korálky, takže zatím pa!
Bosorko, gratuluju k přesunu, snad ti jde tancování mezi krabicema k duhu!
Lipinko, ty jsi těhule!
Asi jsi to zmiňovala už dřív, ale nějak mi to uniklo, každopádně jdu tvé balení 2v1 ihned zapít!
Převeliká gratulace!
7416) Clea (02.05.2012 20:53)
jo, Tříska je úžasnej - ten jeho nástup je nezapomenutelnej
ale líbí se mi tam i Svěrák a Šafránková je roztomilá
7414) ireen (02.05.2012 20:47)
Dobrého večera všem!
Děkuju móóóóóc za skvělý tip, Bavettovic hoši se Stránečkou jsou zcela bez chybičky!
ÚŽASNÝÝÝÝÝÝ!!!
Twillu, hlásím - další domácí úkol splněn!
K OŠ ..(To Tříska je tam super, ale i všichni ostatní jsou k sežrání!)
Koukej, Cleo, koukej!
7413) Clea (02.05.2012 20:39)
jj, ale už jsem ji dlouho neviděla, tak jsem prostě neodolala
ty hlášky jsou prostě úžasný
7409) Lipi4 (01.05.2012 21:10)
No nevím.... nejvíc se jí líbili irský rytmy, když měla 3. třída mejdan
7407) Lipi4 (01.05.2012 20:44)
Jelikož jsem od přírody milovník zimy a otužilec, tak jsem umírala
..... naštěstí na odpoledne byl vymyšlený program - kino (Titanic 3D) = chládek, takže pohodička
... jen pískle bylo celkem dost divoký
7406) DenyFish (01.05.2012 20:33)
Ahoj Lipinko! Hlásím, že na hranici jsem zatáhnuta nebyla, pod strom ano
.
Jak zvládáš těhu v těhle teplotách?? já sem zrovna dnes říkala, jak sem vlastně ráda, že se Jenda rozhodl vydat na svět o měsíc dřív, pže konkrétně dnes bych venku zhynula... ono teda já hynu i tak, pže mi ještě zbývá spoooustu kilíček
7425) Lipi4 (02.05.2012 21:19)
Clea, najdeš jí jak na netu, tak i v dobrých kamených obchodech