Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 ... 1936   »

Empress

7365)  Empress (30.04.2012 12:00)

Lipi

Bosorka

7364)  Bosorka (30.04.2012 11:54)

Kurnik šopa! Dámy u toho prvního čl. první odstavec - nestačí, že splňuji 2 z 5 podmínek?
Ségra, náš tandem byl protizákoný

Twilly

7363)  Twilly (30.04.2012 11:06)

Lipino já vím, že tohle má s TWS pramálo společného, ale myslím,že tohle by zcela určo v sekci "O WEBU" mělo být.

Clea

7362)  Clea (30.04.2012 11:06)

Lipi, to je bomba musím si teďka dávat pozor, aby mi nebylo veřejně spáleno koště

Clea

7361)  Clea (30.04.2012 10:57)

naději i když v reálu se mi o něco víc líbí Jacob ale ne že to řeknete Edwardovi

Lipi4

7360)  Lipi4 (30.04.2012 10:57)

https://docs.google.com/document/d/1AZEfwFphLljZqJ6g0tso23Fn9aoIh0BqH_RzCvzY8f8/edit .... něco malého k dnešnímu dni


PS: Kdyby to někdo chtěl posílat dál v mejlu, tak stačí říct a pošlu origoš

ambra

7359)  ambra (30.04.2012 10:14)

Jj, těsně potom, co mu Kris vrátí jeho triko, má i on naději:D .

Lipi4

7358)  Lipi4 (30.04.2012 10:12)

Tak že by elegán byl Robík

miamam

7357)  miamam (30.04.2012 10:09)

Kurňa, se mi ten odkaz na super.cz neotevře, ale tak odhaduju, která že 22letá herečka to bude...:D No a ten elegán je teda kdo??

miamam

7356)  miamam (30.04.2012 10:08)

Aha, no právě že až epilog; Ree, dobrá to duše, mi to zaškrtla jako na titulku, ale já to tak nechci... Tak jsem to upravila, doufám že jsem tím něco nepokonila a admini mě nevykostíííí...

ambra

7355)  ambra (30.04.2012 10:02)

http://www.super.cz/11089-kdo-je-nejlepe-oblekana-zena-sveta-tahle-dvaadvacetileta-herecka.html
A hádejte, kdo bude vyhlášen největším elegánem?:D

ambra

7354)  ambra (30.04.2012 10:02)

Marti, záleží na tobě, jestli chceš na titulce poslední kapitolu nebo epilog, tak říkej;) .

Twilly

7353)  Twilly (30.04.2012 10:00)

Emíku, tak krásně jsi mě rozložila na atomy, že to snad nevadí... tedy mě určo ne, co nato adminky, to uvidíš

miamam

7352)  miamam (30.04.2012 09:42)

Ehm... asi jsem to špatně pochopila, ale když mám "poslední kapitolu", po které ale bude Epilog, tak se ta "poslední" kapitola nedává na titulku, ne? Myslela jsem, že až ten Epilog bude na titulce...

Lipi4

7351)  Lipi4 (30.04.2012 09:17)

Proč by se neozval , když už teď hledá to nejideálnější místo , kam se dá dostat s kočárkem a je to blízko kina .... což je ten nejtěžší úkol, co jsem si na sebe vymyslela

Twilly

7350)  Twilly (30.04.2012 00:16)

ááááá organizátor se ozval

Lipi4

7349)  Lipi4 (29.04.2012 23:56)

Já pomoc neodmítám jen přemýšlím nahlas ... ale klidně Ti nějaký úkol vymyslíme, jestli chceš :D :D :D

ireen

7348)  ireen (29.04.2012 23:54)

Ježíš, to byla jen nabídka pomoci. V klídku!

Lipi4

7347)  Lipi4 (29.04.2012 23:04)

Ireen, klidně Tě zaúkoluju , ale spíš to vidím , že to bude dělat Linfe nebo Šárka, jelikož s těma dělám srazy (jestli nevadí ) ... .. Případně se dá taky čekat než se srazíme všichni a pak volat jednotlivé soudružky, aby se dostavily pro jmenovku ( a konečně by měla Carlie soudružka kolečko )

ireen

7346)  ireen (29.04.2012 23:00)

Lipísku, hlásím se na rozdávání jmenovek ;) , ale potřebuju navigátora, poznám jen některé ksichtíky.

«   1 ... 1564 1565 1566 1567 1568 1569 1570 1571 1572 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse still