


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1442030×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7364) Bosorka (30.04.2012 11:54)
Kurnik šopa! Dámy u toho prvního čl. první odstavec - nestačí, že splňuji 2 z 5 podmínek?
Ségra, náš tandem byl protizákoný
7363) Twilly (30.04.2012 11:06)
Lipino
já vím, že tohle má s TWS pramálo společného, ale myslím,že tohle by zcela určo v sekci "O WEBU" mělo být.
7362) Clea (30.04.2012 11:06)
Lipi, to je bomba
musím si teďka dávat pozor, aby mi nebylo veřejně spáleno koště
7361) Clea (30.04.2012 10:57)
naději
i když v reálu se mi o něco víc líbí Jacob
ale ne že to řeknete Edwardovi
7360) Lipi4 (30.04.2012 10:57)
https://docs.google.com/document/d/1AZEfwFphLljZqJ6g0tso23Fn9aoIh0BqH_RzCvzY8f8/edit .... něco malého k dnešnímu dni
PS: Kdyby to někdo chtěl posílat dál v mejlu, tak stačí říct a pošlu origoš ![]()
7357) miamam (30.04.2012 10:09)
Kurňa, se mi ten odkaz na super.cz neotevře, ale tak odhaduju, která že 22letá herečka to bude...
No a ten elegán je teda kdo??
7356) miamam (30.04.2012 10:08)
Aha, no právě že až epilog; Ree, dobrá to duše, mi to zaškrtla jako na titulku, ale já to tak nechci... Tak jsem to upravila, doufám že jsem tím něco nepokonila a admini mě nevykostíííí...
7355) ambra (30.04.2012 10:02)
http://www.super.cz/11089-kdo-je-nejlepe-oblekana-zena-sveta-tahle-dvaadvacetileta-herecka.html
A hádejte, kdo bude vyhlášen největším elegánem?
7354) ambra (30.04.2012 10:02)
Marti, záleží na tobě, jestli chceš na titulce poslední kapitolu nebo epilog, tak říkej
.
7353) Twilly (30.04.2012 10:00)
Emíku, tak krásně jsi mě rozložila na atomy, že to snad nevadí... tedy mě určo ne, co nato adminky, to uvidíš
7352) miamam (30.04.2012 09:42)
Ehm... asi jsem to špatně pochopila, ale když mám "poslední kapitolu", po které ale bude Epilog, tak se ta "poslední" kapitola nedává na titulku, ne? Myslela jsem, že až ten Epilog bude na titulce...
7351) Lipi4 (30.04.2012 09:17)
Proč by se neozval
, když už teď hledá to nejideálnější místo
, kam se dá dostat s kočárkem
a je to blízko kina
.... což je ten nejtěžší úkol, co jsem si na sebe vymyslela
7349) Lipi4 (29.04.2012 23:56)
Já pomoc neodmítám jen přemýšlím nahlas
... ale klidně Ti nějaký úkol vymyslíme, jestli chceš
7347) Lipi4 (29.04.2012 23:04)
Ireen, klidně Tě zaúkoluju
, ale spíš to vidím
, že to bude dělat Linfe nebo Šárka, jelikož s těma dělám srazy
(jestli nevadí
) ... .. Případně se dá taky čekat než se srazíme všichni a pak volat jednotlivé soudružky, aby se dostavily pro jmenovku
( a konečně by měla Carlie soudružka kolečko
)
7346) ireen (29.04.2012 23:00)
Lipísku, hlásím se na rozdávání jmenovek
, ale potřebuju navigátora, poznám jen některé ksichtíky.
7365) Empress (30.04.2012 12:00)
Lipi