Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 ... 1936   »

kajka

7145)  kajka (26.04.2012 08:00)

Dobre ránko!
Bosorko, doufám, že jsi vyladěná na velké změny, dala sis dost sedativ (už nekojíš, tak je to snad v pohodě) a máš k ruce lidi ku pomoci. Počasí jsi si, jak vidím, zařídila na hurá akci báječný.:D Držím palce na lehký průběh, elán ti přát nebudu, toho máš na rozdávání a humor tě nepřechází nikdy.

Silvaren

7144)  Silvaren (26.04.2012 07:53)

Bosi, přeju hlavně pevné nervy a žádné zádrhele. Počasí na to máš, tak ať to vyjde. A kdyby ne, sirky máš?

ireen

7143)  ireen (26.04.2012 07:50)

Bos! Dnes! Pevné ruce, pevné nervy a elánu sud! Ať jde všechno hladce!

Bosorka

7142)  Bosorka (26.04.2012 07:37)

Myslíš, že mi přijede stěhovat Sheldon? ;)

Twilly

7141)  Twilly (26.04.2012 07:35)

Macíčku, za chvíli přijde veliký třesk :D

Bosorka

7140)  Bosorka (26.04.2012 07:27)

T -1 :)

Lipi4

7139)  Lipi4 (26.04.2012 00:03)

Dobrou nocku

Twilly

7138)  Twilly (25.04.2012 23:41)

OK, ale pak alou na kutě Jdu hají, pa, všem

Lipi4

7137)  Lipi4 (25.04.2012 23:32)

Klid za chvilku už mě bude vítat vyhraty pelisek

Twilly

7136)  Twilly (25.04.2012 23:24)

Dávej na sebe pozor, holka

Lipi4

7135)  Lipi4 (25.04.2012 22:58)

Krvi, jedu z brigády do postele a mám chytrý přístroj ...... aktuálně jsem ve stanici metra Jiřího z Poděbrad a cekam až mi housenka přijede.....

Twilly

7134)  Twilly (25.04.2012 22:43)

Lipoušku a kde jsi?

Twilly

7133)  Twilly (25.04.2012 22:42)

Janičko, snad nechceš taky brečet, jen cos přišla

Lipi4

7132)  Lipi4 (25.04.2012 22:42)

Sakra a já si to videjko budu moci pustit až na pc.... ... jsem tak nerada mimo obraz.....

Janeba

7131)  Janeba (25.04.2012 22:39)



Macejko, to byla krása!!!!! Přesně tohle jsem potřebovala!!!!!
Děkuju!!!!

ireen

7130)  ireen (25.04.2012 22:33)

Dík! Já teda brečím, ještě teď :) :'-(
Dobrou!

Twilly

7129)  Twilly (25.04.2012 21:41)

usměj se troškuuuuuu (dělám na tebe kukadla)

Twilly

7128)  Twilly (25.04.2012 21:29)

MACKU!!!!!!!!

Bosorka

7127)  Bosorka (25.04.2012 21:28)

Kdo si se mnou i zabrečí?
http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00&feature=related

ireen

7126)  ireen (25.04.2012 21:05)

Fakt byl tak úžasnej? JDEM TEDA PÁTRAT?????????

«   1 ... 1575 1576 1577 1578 1579 1580 1581 1582 1583 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek