


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441974×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7144) Silvaren (26.04.2012 07:53)
Bosi, přeju hlavně pevné nervy a žádné zádrhele. Počasí na to máš, tak ať to vyjde. A kdyby ne, sirky máš?
7143) ireen (26.04.2012 07:50)
Bos! Dnes! Pevné ruce, pevné nervy a elánu sud! Ať jde všechno hladce!
7135) Lipi4 (25.04.2012 22:58)
Krvi, jedu z brigády do postele a mám chytrý přístroj
...... aktuálně jsem ve stanici metra Jiřího z Poděbrad a cekam až mi housenka přijede.....
7132) Lipi4 (25.04.2012 22:42)
Sakra a já si to videjko budu moci pustit až na pc.... ... jsem tak nerada mimo obraz.....
7131) Janeba (25.04.2012 22:39)
Macejko, to byla krása!!!!!
Přesně tohle jsem potřebovala!!!!!
Děkuju!!!!
7127) Bosorka (25.04.2012 21:28)
Kdo si se mnou i zabrečí?
http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00&feature=related
7145) kajka (26.04.2012 08:00)
Dobre ránko!
Držím palce na lehký průběh, elán ti přát nebudu, toho máš na rozdávání a humor tě nepřechází nikdy.
Bosorko, doufám, že jsi vyladěná na velké změny, dala sis dost sedativ (už nekojíš, tak je to snad v pohodě) a máš k ruce lidi ku pomoci. Počasí jsi si, jak vidím, zařídila na hurá akci báječný.