


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441962×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7082) Lipi4 (24.04.2012 22:49)
Právě, on je problém, aby všechno nebylo cukrově růžový
....... , i když jednu výhodu to má aspoň jsem si sehnala Jacob tričko
(velikost 12 let)
... další výhoda je, že se dá sehnat tričko s Minnie k Myšce od Nebrasky
7081) Twilly (24.04.2012 22:48)
Ireen, to není nic moc, kupovat si věci v dětském odd
z Mickey mouse jsem už opravdu vyrostla a z Bárbí taky
7080) ireen (24.04.2012 22:41)
Jé, Vy se máte, boty a šaty v dětském odd.!!!! My s dcerunkou vybíráme boty stylem - kouknu, co mají v nadměrných velikostech - XXL - 41, 42, 43 - z toho si pak vybereme, nebo nevybereme.
7079) Lipi4 (24.04.2012 22:41)
Twilly, to jsou moje normální velikosti
.. že ty nakupuješ až po tom, co si boty seženu já, moje mamka a moje starší sestřička???
(všechny máme 36 +-
)
7078) leelee (24.04.2012 22:40)
normální velikost jak kdy
vždycky když s partou vyrazim na Bowling sem jediná kdo má boty na suchý zip
jo chápu 36 neni ani na hranici to už je prostě dětská
7074) Lipi4 (24.04.2012 22:33)
Koukám
, že já musím, vždy vapadat jako exot
, i když exoot nejsem
Ségra
, ty víš, že jsem všude za šaška
PS: Já též nakupuji v dětském
.. dokonce i boty
7073) leelee (24.04.2012 22:29)
7/8 kalhoty jsou dobrá míra no
ne to bylo k Lipi a pomerančům v ponožkách
dětský oddělení božínku co se jště dozvim
7071) SarkaS (24.04.2012 22:24)
holky, teď jste mě na večer úžasně pobavily... Pomeranče, ponožky...
7070) leelee (24.04.2012 22:24)
po mamince...
je zajímavý že si na tyhle tvary vždycky stěžujou ty co kupujou prádlo v běžnejch velikostech
ale stačí bejt mimo tabulky a působíte jako exot
7068) Lipi4 (24.04.2012 22:17)
Já za to nemůžu, že jsem po mamince zdědila slovanské tvary hrudi . .. . .. a co se týče výplně jen vzpomínám, co jsme všechno půjčovali a doporučovali klukům, když se ze srandy oblíkali za holky
7067) Twilly (24.04.2012 22:08)
Bodeť, když ty se svými čtyřkami poučuješ nás, plochodrážky, o ponožkách a pomerančích
7066) Lipi4 (24.04.2012 22:07)
Jéééééééééééééé večerní ukolébavka je venku
. .. .. . .. . jen já jsem si toho všimla až teď
7085) Lipi4 (24.04.2012 22:56)
Tak Ti nějaké necháme vyrobit
. .. . . Dobrou nočku iroušku