Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 ... 1936   »

Lipi4

7085)  Lipi4 (24.04.2012 22:56)

Tak Ti nějaké necháme vyrobit . .. . . Dobrou nočku iroušku

ireen

7084)  ireen (24.04.2012 22:54)

Přeju všem dobrou noc, krásné sny a velký výběr!!!!!

ireen

7083)  ireen (24.04.2012 22:53)

Vy jste potvory! Na mně se trika s obrázky nevyrábí :p :( :'-( !!!!!!!!!!!!

Lipi4

7082)  Lipi4 (24.04.2012 22:49)

Právě, on je problém, aby všechno nebylo cukrově růžový ....... , i když jednu výhodu to má aspoň jsem si sehnala Jacob tričko (velikost 12 let)

... další výhoda je, že se dá sehnat tričko s Minnie k Myšce od Nebrasky :D

Twilly

7081)  Twilly (24.04.2012 22:48)

Ireen, to není nic moc, kupovat si věci v dětském odd z Mickey mouse jsem už opravdu vyrostla a z Bárbí taky :p

ireen

7080)  ireen (24.04.2012 22:41)

Jé, Vy se máte, boty a šaty v dětském odd.!!!! My s dcerunkou vybíráme boty stylem - kouknu, co mají v nadměrných velikostech - XXL - 41, 42, 43 - z toho si pak vybereme, nebo nevybereme.

Lipi4

7079)  Lipi4 (24.04.2012 22:41)

Twilly, to jsou moje normální velikosti .. že ty nakupuješ až po tom, co si boty seženu já, moje mamka a moje starší sestřička??? (všechny máme 36 +- :D :D )

leelee

7078)  leelee (24.04.2012 22:40)

normální velikost jak kdy
vždycky když s partou vyrazim na Bowling sem jediná kdo má boty na suchý zip:D

jo chápu 36 neni ani na hranici to už je prostě dětská

Twilly

7077)  Twilly (24.04.2012 22:39)

38 je snová velikost bot - zkus najít normální 36, nebo letní 35

SarkaS

7076)  SarkaS (24.04.2012 22:37)

Sestři, jo ty jo :D
leelee, 38 je přece úplně normální velikost

leelee

7075)  leelee (24.04.2012 22:35)

taky sem exot já bych to neřešila
boty no jak kdy 38 je tak i tak:D

Lipi4

7074)  Lipi4 (24.04.2012 22:33)

Koukám , že já musím, vždy vapadat jako exot , i když exoot nejsem

Ségra , ty víš, že jsem všude za šaška :D :D :D :D :D


PS: Já též nakupuji v dětském .. dokonce i boty

leelee

7073)  leelee (24.04.2012 22:29)

7/8 kalhoty jsou dobrá míra no

ne to bylo k Lipi a pomerančům v ponožkách

dětský oddělení božínku co se jště dozvim

Twilly

7072)  Twilly (24.04.2012 22:28)

leelee, ty dětskému oddělení říkáš běžné velikosti?

SarkaS

7071)  SarkaS (24.04.2012 22:24)

holky, teď jste mě na večer úžasně pobavily... Pomeranče, ponožky...

leelee

7070)  leelee (24.04.2012 22:24)

po mamince...
je zajímavý že si na tyhle tvary vždycky stěžujou ty co kupujou prádlo v běžnejch velikostech

ale stačí bejt mimo tabulky a působíte jako exot

Twilly

7069)  Twilly (24.04.2012 22:18)

No, já taky nemůžu za to, že jsem TAKY po mamince

Lipi4

7068)  Lipi4 (24.04.2012 22:17)

Já za to nemůžu, že jsem po mamince zdědila slovanské tvary hrudi . .. . .. a co se týče výplně jen vzpomínám, co jsme všechno půjčovali a doporučovali klukům, když se ze srandy oblíkali za holky

Twilly

7067)  Twilly (24.04.2012 22:08)

Bodeť, když ty se svými čtyřkami poučuješ nás, plochodrážky, o ponožkách a pomerančích

Lipi4

7066)  Lipi4 (24.04.2012 22:07)

Jéééééééééééééé večerní ukolébavka je venku . .. .. . .. . jen já jsem si toho všimla až teď

«   1 ... 1578 1579 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse