


23.04.2010 [23:02], Karolka, +O webu, komentováno 38705×, zobrazeno 1441952×

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)
Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!
7044) kajka (24.04.2012 20:04)
Protože by to bylo le....počkej si......gendární?
Poslední díl je který?
7043) Lipi4 (24.04.2012 20:02)
Uvidíme
.. .. . jen se budu muset zeptat jestli mi to ten můj povolí
... když už by to povolil, tak by jásal jako Barney z posledního dílu (seriál Jak jsem poznal vaši matku)
7042) kajka (24.04.2012 19:56)
ireen, já mluvila o té striptérce.
Sis to vzala nějak osobně.
Bosi, víš, co nechápu? Celoživotně jsem přesně na tyhle chlapy - svalnatý, živočišný, trochu dravý a mňamózní. Čím mě teda dostal Edward/Rob? Rukama a roztomilým šmajdáním?
7039) ireen (24.04.2012 19:37)
Vyzobaná kukuřice? Ty, Kajko?
Já jsem elegantní dámd v nejlepších letech!!!
7038) kajka (24.04.2012 19:33)
Lipi, ta zmiňovaná dáma je už "vyzobaná kukuřice" nebo tak vyžile jen vypadá. Strop posunuju na 28. Ještě můžeš změnit profesi?
7037) kajka (24.04.2012 19:30)
Bosi, nemusíš, jsem holka šikovná a nakonec jsem to vygooglila.
Má luxusní prdelku.
7036) Lipi4 (24.04.2012 19:27)
Sakra
, jestli je 20 strop, tak to mám utrum ...... to jste to nemohly zmínit driv ![]()
7035) kajka (24.04.2012 19:22)
Právěže dovedu.
Gravitace a pohyb mě v tomhle případě dost děsí.
Bosi, pošleš mi odkaz na mail? Sím, sím......dost jsi mě navnadila.
7033) ireen (24.04.2012 19:15)
Nevím, jestli 20 neni strop. Kajko! Dovedeš si představit nás dvě, jsme mrtvý už dávno!?!
7032) Bosorka (24.04.2012 19:15)
Jde o jistou scénu, kterou ti sem ovšem nemůžu dát, protože není po 22. hodině. Když mám splín, tak na ni koukám a
7031) kajka (24.04.2012 19:10)
Neviděla, o co kráčí? Obavám se, že i striptérky musí dnes splňovat určitá kritéria. Takže jestli je ti okolo 20, máš alespoň čtyřky a umíš se vnadně vlnit, nic není ztraceno!
Jestli ne, umřeš hlady.
7030) Bosorka (24.04.2012 18:56)
Znám
a viděla jsi NEver back down 2? Tam má úžasnou scénku....pořád si říkám, proč jsem se jen učila!
Mohla jsem být striptérka
7029) kajka (24.04.2012 18:09)
Bosorko, ten tvůj sice nemá super stylistu, zato skvěle maluje a tančí. Dneska jsem našla jeho úžasnou chobotničku, ale tu určitě znáš.
7027) Bosorka (24.04.2012 17:41)
Kajko, tak ten by byl opravdu stylový
Ireen - sakra, ale to jsme si to vyměnily
7026) kajka (24.04.2012 17:30)
Ree, http://twilightguide.com/tg/2012/02/01/robert-pattinson-fan-art-6/ tenhle stylista by jim uletěl.
7045) Lipi4 (24.04.2012 20:07)
Jak se Barney snažil udělat každý večer legendární, Lily se zdál nemravný sen, Marshall se snažil příjít o kom byl ten sen a Robin přistála s helikoptérou..... Barney všem na potkání řikal čím se živí jeho holka (je striptérka)