Sekce

Galerie

/gallery/forum_male.jpg

Otevíráme vlastní kecárnu. Všichni jste srdečně zváni. :-)

Chcete si popovídat? Tak jste tu správně!

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

«   1 ... 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 ... 1936   »

Lipi4

7045)  Lipi4 (24.04.2012 20:07)

Jak se Barney snažil udělat každý večer legendární, Lily se zdál nemravný sen, Marshall se snažil příjít o kom byl ten sen a Robin přistála s helikoptérou..... Barney všem na potkání řikal čím se živí jeho holka (je striptérka)

kajka

7044)  kajka (24.04.2012 20:04)

Protože by to bylo le....počkej si......gendární?:D Poslední díl je který?

Lipi4

7043)  Lipi4 (24.04.2012 20:02)

Uvidíme .. .. . jen se budu muset zeptat jestli mi to ten můj povolí ... když už by to povolil, tak by jásal jako Barney z posledního dílu (seriál Jak jsem poznal vaši matku)

kajka

7042)  kajka (24.04.2012 19:56)

ireen, já mluvila o té striptérce. Sis to vzala nějak osobně.

Bosi, víš, co nechápu? Celoživotně jsem přesně na tyhle chlapy - svalnatý, živočišný, trochu dravý a mňamózní. Čím mě teda dostal Edward/Rob? Rukama a roztomilým šmajdáním?

Bosorka

7041)  Bosorka (24.04.2012 19:43)

že jo, Kajko Áááááááááááááááááááááááách

ireen

7040)  ireen (24.04.2012 19:39)

Lipi, můžem se přijít taky podívat? ..po tvé rekvalifikaci.

ireen

7039)  ireen (24.04.2012 19:37)

Vyzobaná kukuřice? Ty, Kajko? Já jsem elegantní dámd v nejlepších letech!!!;)

kajka

7038)  kajka (24.04.2012 19:33)

Lipi, ta zmiňovaná dáma je už "vyzobaná kukuřice" nebo tak vyžile jen vypadá. Strop posunuju na 28. Ještě můžeš změnit profesi?

kajka

7037)  kajka (24.04.2012 19:30)

Bosi, nemusíš, jsem holka šikovná a nakonec jsem to vygooglila. Má luxusní prdelku.;)

Lipi4

7036)  Lipi4 (24.04.2012 19:27)

Sakra , jestli je 20 strop, tak to mám utrum ...... to jste to nemohly zmínit driv

kajka

7035)  kajka (24.04.2012 19:22)

Právěže dovedu. Gravitace a pohyb mě v tomhle případě dost děsí.
Bosi, pošleš mi odkaz na mail? Sím, sím......dost jsi mě navnadila.

SarkaS

7034)  SarkaS (24.04.2012 19:17)

Ree, Paul byl vůbec v tom rozhovoru vtipný...

ireen

7033)  ireen (24.04.2012 19:15)

Nevím, jestli 20 neni strop. Kajko! Dovedeš si představit nás dvě, jsme mrtvý už dávno!?!

Bosorka

7032)  Bosorka (24.04.2012 19:15)

Jde o jistou scénu, kterou ti sem ovšem nemůžu dát, protože není po 22. hodině. Když mám splín, tak na ni koukám a

kajka

7031)  kajka (24.04.2012 19:10)

Neviděla, o co kráčí? Obavám se, že i striptérky musí dnes splňovat určitá kritéria. Takže jestli je ti okolo 20, máš alespoň čtyřky a umíš se vnadně vlnit, nic není ztraceno! Jestli ne, umřeš hlady.

Bosorka

7030)  Bosorka (24.04.2012 18:56)

Znám :-D a viděla jsi NEver back down 2? Tam má úžasnou scénku....pořád si říkám, proč jsem se jen učila! Mohla jsem být striptérka :'-(

kajka

7029)  kajka (24.04.2012 18:09)

Bosorko, ten tvůj sice nemá super stylistu, zato skvěle maluje a tančí. Dneska jsem našla jeho úžasnou chobotničku, ale tu určitě znáš.

ireen

7028)  ireen (24.04.2012 17:42)

Karle, ÚŽÁBR!!!

Bosorka

7027)  Bosorka (24.04.2012 17:41)

Kajko, tak ten by byl opravdu stylový
Ireen - sakra, ale to jsme si to vyměnily

kajka

7026)  kajka (24.04.2012 17:30)

Ree, http://twilightguide.com/tg/2012/02/01/robert-pattinson-fan-art-6/ tenhle stylista by jim uletěl.;)

«   1 ... 1580 1581 1582 1583 1584 1585 1586 1587 1588 ... 1936   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Eclipse